Крим мій• вчера в 21:04
Це просто якесь нашестя кліщів!
Вчора менша дитина зняла з себе кліща, повз по руці, сьогодні старша теж повз маленький. Як від них захиститися? В лісі не були, через парк ходимо і мабуть там падають. Це ж якийсь капець ((
дамаАмстердама• вчера в 21:07
Натуральная закрытая одежда - клещи используют статику для прыжка
Репелленты
Хорошо трусить вещи
Прививки
Репелленты
Хорошо трусить вещи
Прививки
Апофиозная• вчера в 21:07
Я взагалі боюся дитину в траву відпускати, обприскую засобом постійно.
Личко Невеличке• вчера в 21:15
Я помню как классный руководитель предложила детям провести день в парке с жаркой сосисок.
И только моя дочь отказалась, ответив, что клещей она кормить не пойдёт.
Секретница• вчера в 21:17
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Да
Только они в большинстве своем не действуют. Или очень недолго.
ЛюбимаЯНЬ• вчера в 21:46
Ответ дляВ рот не ложи
Можете какие то советнуть
Я покупала обычные гардекс
И мы ходили на пикники и даже спали в палатках в лесу. Брызгала одежду в которой была. Никто с компании не пострадал от клещей
Но да, они вонючки
ЛюбимаЯНЬ• вчера в 21:47
Ответ дляСекретница
Действуют и нормально
Обновлять по инструкции. А вот браслеты фигня
В рот не ложи• вчера в 21:50
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Я покупала обычные гардекс
Но да, они вонючки
Блин, сильно воняют? А чем примерно?
Секретница• вчера в 21:56
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Действуют и нормально
Не действуют. Есть куча тестов на Ютуб. На большинство чудодейственных средств,клещам плевать через полчаса.
А на некоторые через минут 15,если жарко и солнце-еще быстрее.
Зато самодельные средства работают хорошо и долго.Олин минус у них-на одежде видны пятна,потому что они на масляной основе.В этом и фокус-масло не испаряется так быстро,если попало на одежду.И средство работает не менее 3 часов.
Видящие_помогите• вчера в 22:53
Ответ дляСекретница
Добре, що я не дивилася тести на ютубі) Купила, використовую, гуляю в лісі, з собакою, конвалії збираю, живу і насолоджуюся природою. Без кліщів.
Бореліозом хворіла, вилікувалася, а вкусив в парку на доріжці без трави.
Тож тепер пшикалки обов´язково
Секретница• вчера в 22:56
Ответ дляВидящие_помогите
Тож тепер пшикалки обов´язково
Ніколи не пізно подивитись. Бо можна вдруге підхватити 😉
Видящие_помогите• вчера в 22:59
Ответ дляСекретница
Самі дивіться.
Я двічі хворіла на Лайм
Не розказуйте мені, вже вчена)
Я двічі хворіла на Лайм
Не розказуйте мені, вже вчена)
Секретница• вчера в 23:26
Ответ дляВидящие_помогите
Самі дивіться.
Я двічі хворіла на Лайм
Не розказуйте мені, вже вчена)
Я двічі хворіла на Лайм
Не розказуйте мені, вже вчена)
Погано вивчили, інакше б другого разу не було.
Мені одного в 2007 році вистачило,щоб вивчити цю тему досконало.Рекомендації отримала в інституті епідиміології ,а також пораду-зайти на форуми мандрівників/рибаків/мисливців.Там хлопці цю тему знають як свої п´ять пальців,і дію всіх тих спреїв,90% з яких можна просто викинути на смітник.Хіба що від комарів врятують.
Там же дізналась який склад повинен бути,який з трьох компонентів повинен бути обов´язково,і в концентрації 30,а краще 50%
Якщо там цього нема,то цей спрей не працює,або дуже короткий період.Є купа відео,де все це наглядно демонструється на прикладах.
Видящие_помогите• вчера в 23:43
Ответ дляСекретница
Ой, всё
Погано...непогано...професор Преображенський, блін
Ходіть здорова