Борода• 2 часа назад

Вот вы радовались, а сегодня они нам сделают.. Уже взрыв слышала

Интересно, вы понимаете, что нам вдвойне влепят сегозня?
Отжигающая• 2 часа назад
У вас стокгольмський синдром? 😡

все по ГОСТу!• 2 часа назад
А лютому 2022 за що « влупили «?
НуКаНаКа• 2 часа назад
І шо? Змиритися і просто терпіти??
МамОмужа• 2 часа назад
Они получат потом два раза по вдвойне. Надоело быть битыми, пора давать сдачу
Крижана бурулька• 2 часа назад
Ви трошки тойво
Капризуля• 2 часа назад
Як задовбали ці ’вони нам тепер влуплять’ Залізь у підвал і сиди тремти
все по ГОСТу!• 2 часа назад
Ответ дляКапризуля
Думаю пише з боліт

Капризуля• 2 часа назад
Поки я чую тільки запуски з нашої сторони)
ВсеПроВсехЗнаю• 2 часа назад
Вдвойнє за що? За 14 травня і 24 загиблих?
Бабульція• 2 часа назад
До сих пір не зрозуміли, що їм привід не потрібен?
Вони влуплять в любому випадку.
Дверной_Проем• 2 часа назад
Ой, иди нахуй. Они херачат нас с 2014года
пані Солоха• 2 часа назад
каждый раз один и тот же текст( хоть бы креативно как-то
Може ще третю?• 2 часа назад
Що вони зроблять такого, що ще не робили?
По лікарням лупили, по жилим домам луплять регулярно. По школам, по дитсадкам...
Що ще нового?
А так хоч є радість від того, що ми здачу тепер можем дати. Вони ж цього бояться, аж всираються.
Отчебучкина• 2 часа назад
Яичница с беконом• 2 часа назад
Ответ дляОтчебучкина
фото
А вы умеете убедить!
Танцепесенная• 2 часа назад
Мля, в сраку йди! Ну реально, як бісять такі тупі.
ВсеПроВсехЗнаю• 2 часа назад
Нічого нового не обіцяють
1000 шахедів вже було
Балістика була
орєшнік був в Дніпрі і Львові
Дівчина заглядєніє• 2 часа назад
Автор, из какого города пишете?
Фокус-Покус• 2 часа назад
Вкинуло і здриснуло, от курва. Дозвілля й розваги.... коли це вже скінчиться - ця навала російських ботів?!
З сизрані воно убоге

Дівчина Гілмор• 2 часа назад
До ночі можете ще виїхати. Я оце думаю. Взагалі ваші теми не додають оптимізму
Роза в вазі• 2 часа назад
гм... а без нашей радости, 4, 5 года они ничего не делали? 12 сука лет!!! они убивают, грабят, стирают с лица земли. Блин, как можно иметь такое мышление?
Рогнеда Карповна• 2 часа назад
В сраку хай поцілують (сорян)....з 2022 нас луплять всим чим завгодно.....так що то наша отвєточка їм, а не навпаки...ви плутаєте поняття
все по ГОСТу!• 2 часа назад
Очєрєдне « надо дружить «
Танцепесенная• 2 часа назад
Ответ дляРогнеда Карповна
В них там все поплутано. Єслі би оні зналі, што єто такоє, но оні нє знают, што єто такоє.
Вот Она Я• 2 часа назад
Коли були перші жертви я вже зрозуміла, що життя наше нічого не варте і ніхто це припиняти не збирається. То ж не парюсь, але я і не в епіцентрі.