Мішечок щастя• вчера в 17:38
Я осталась одна беременная
Муж бросил, просто потому что в очередной раз ему показалось что мне на него мягко говоря все равно. Что я не подошла и не заговорила с ним. Не отвечает, полный игнор 4-й день. Не могу не нервничать. Думаю где брать деньги, как заработать в таком положении. Может, у кого-то была похожая ситуация, как справились ?
Карамелька• вчера в 19:26
Ответ дляМішечок щастя
Это не просто сесть, прокатиться , а реально помогать. Тяжелого только не таскала ничего
ладно, ладно... мне до этого нет дела.
вы же конкретно отвечать не хотите.
лотки с овощами расставляли, не иначе.
вы же конкретно отвечать не хотите.
лотки с овощами расставляли, не иначе.
Карамелька• вчера в 19:25
Ответ дляМішечок щастя
8 месяцев
о! ну тогда счастливых родов.
наберитесь ума и миритесь с мужем.
Мішечок щастя
• вчера в 19:26
Ответ дляКарамелька
ладно, ладно... мне до этого нет дела.
вы же конкретно отвечать не хотите.
лотки с овощами расставляли, не иначе.
вы же конкретно отвечать не хотите.
лотки с овощами расставляли, не иначе.
Думайте что хотите
жар-птица Нюра• вчера в 19:27
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Патология у тех кто по шесть раз лежит. Только у нас сохраняют без конца
Що змішує жінок таке писати? Мам, берегинь, красунь, посестер? Загадка:-(
Советчица Года• вчера в 19:28
Ответ дляКарамелька
так вы на тот момент были оф.безработная.
и не вы бросили работу, а работа бросила вас))
Чего ? У нас в стране можно неофициально работать сколько угодно...
Нет. Я сказала что больше не выйду ищите человека.
Советчица Года• вчера в 19:30
Ответ дляКарамелька
так вы еще скажите, что он не оф.вам муж.
деньги его, а вы на положении домашнего кота и решили, не имея денег, рожать.
Вы точно женщина ?
Кицюююня• вчера в 19:30
Ответ дляУмничка-помощничка
Я блин реально завидую женщинам которые так могут ’Как то вырастим’.
Тут себе и муж нормальный есть, и ребенка он хочет, и отношения в порядке, и заначка семейная и моя личная есть, и свой личный угол и в целом достаток, карьера какая никакая и всеравно я тупо офигеваю глядя на других, что ребенок это так ответственно и так не просто. А у людей как то....
Вот одного можно родить как то. Больше уже нет, лично у меня
Советчица Года• вчера в 19:32
Ответ дляКицюююня
Да, женщинам тяжело, особенно сейчас, вроде и равноправие, но такое себе :(
Карамелька• вчера в 19:37
Ответ дляСоветчица Года
я в курсе таких работ в ’черную’.
ни вы им, ни они вам ничего не должны.
пособие выплачивать будут до года 7000грн ,до 3х лет - не знаю сколько, плюс алименты на вас и ребенка до 3х лет с зп мужа 50% .
пособие при рождении ребенка 50 тыс .
с голоду не помрете, правда и коляски размером с танк не будет.
ни вы им, ни они вам ничего не должны.
пособие при рождении ребенка 50 тыс .
Карамелька• вчера в 19:33
Ответ дляСоветчица Года
Вы точно женщина ?
матильду предъявить на весь экран?
Кицюююня• вчера в 19:34
Ответ дляКарамелька
так мудака надо лишить род.прав. делов -то!
Я не могла лишить, уже писала
НашлаПерепискуМужа• вчера в 19:37
Ответ дляжар-птица Нюра
Никакой загадки. Столкнулась с гнидами берегинями. Женщина Женщина первый враг
Карамелька• вчера в 19:43
вот вам еще плюшка от государства:
’Если один из родителей выходит на работу после исполнения ребенку одного года, можно дополнительно претендовать на государственную программу «єЯсла» для компенсации расходов на няню или детский сад в размере 8 000 грн в месяц.’
еще и дородовая помощь есть 7000. узнавайте сами.
ГендиреХтор• вчера в 19:45
Ответ дляСоветчица Года
Это если есть у него справка, что он платил.
Как раз по законодательству не зависит платил он алименты или нет.
жар-птица Нюра• вчера в 19:50
Автор, мила, дуже вас прошу не реагуйте на негативні коментарі. На жаль, тут дуже багато жінок, які пишуть злобні коментарі. Дуже шкода, що вони зайшли у вашу тему. Бережіть себе. Не спішіть робить висновки щодо чоловіка. Як пишете, що нормальний був, та зник на 4 дні, то слід розібратися, в першу чергу, де він та що з ним. Якщо ви точно знаєте, що фізично з ним все ок, тоді не спішіть щось зʼясовувати. Бо будете зʼясовувати, будете нервувати, а нервувати вам неможна хоча б 2 місяці. Можливо, трохи менше. Ваша задача максимально спокійно дотягнути до 38 тижнів. Тоді маля вважається готовим народжуватися. Про минуле не думайте, що було, те було. Про роботу поки також. Сталося і сталося. Тим паче у вас є минулий досвід, тому, як маля народиться, трохи пройде часу, налагодите побут, графік, то і про роботу будете думати, але пізніше. Головне, до пологів підготуйтеся. Плюс після пологів є певні виплати, їх мало, але на трохи вистачить. Ви на 8 місяці. Не уявляю, що замість сердець в жінок, які вам гадості пишуть. Але ви думайте про маля. Щодо чоловіка то порад нема, бо ніхто не знає вашої ситуації. Скільки ви разом, який він, яка ви, що було плюсом чи мінусом в стосунках. Як варіант, то ви вже, може, порад спитайте в мами чи друзів, хто вас знає як пару. Чоловіки бувають чудять, це, звісно, не виправдання, але вони, навіть хороші, уявлення не мають, що таке вагітність та пологи. Що таке 9 місяців відповідати за чиєсь життя. Це їм не дано.
Мішечок щастя
• вчера в 20:03
Ответ дляжар-птица Нюра
Дякую Вам за підтримку ❤️ дуже дякую. А то вже подумала що я чуть не саме дно… Ви знаєте, я стараюсь якось відволіктись, але через певний час так накриває від того, що не можеш нічого зробити, аж в глибині трясе, думаєш : а давай ще раз напишу , а давай те , те… Потім бачиш на минулі повідомлення нульову реакцію і все, мовчиш. За цей час не спитати як самопочуття моє, що і як - наче нас просто викреслили зі свого життя. Треба щоб пройшов час, потім буде легше. Як складеться, так вже і буде. Я нікого заставити бути поруч зі мною не можу. Дякую за розуміння
жар-птица Нюра• вчера в 20:11
Ответ дляМішечок щастя
Ви зараз і не поспішайте когось уявляти, головне, щоб пологи пройшли добре, щоб ви сили відновили. До речі, ідеального чоловіка неможливо зустріли, його можна лише народити. А якщо ви на дівчинку чекаєте, то буде ваша ніжна квіточка. Головне, що ви не сама, у вас є дитинка і ваша мама. Почекайте. Час покаже. Вчіться потроху боротися за свою нервову систему, ви дуже потрібні вашій дитинці. Навіть ваш настрій дитинка відчуває. Ви плачете, і вона плаче, тому ви постарайтеся максимально зібратися, і триматися. Уявіть, що ситуація з чоловіком - це коробка, подумки закрийте її та сховайте десь у шафі, подалі, відкриєте через 2 місяці. Чи через 3, чи коли схочете. Невідомо, що там далі, це ніхто не знає, як вам буде з ним. Чи варто бути чи ні. То вже ваші особисті справи. Але точно відомо, що ви потрібні своєму маляті. Бо окрім вас маля ще не знає цей світ. Тому це величезний привід, щоб триматися.
Мішечок щастя
• вчера в 20:14
Ответ дляжар-птица Нюра
Дякую ❤️
Не їм після шостої• вчера в 21:46
Ответ дляСоветчица Года
Ні, ви законів не знаєте. Він має право подати, якщо жодного разу не платив
Да Щас же• вчера в 22:24
Подавайте на судебный приказ по алиментам на себя и ребенка. Суд рассматривает это заявление в течение 5 дней, без присутствия сторон.
Если Вы в Киеве, здесь есть бесплатные юридические консультации, но такое заявление не сложное, его можно и самой составить.
+ есть выплаты 7 тыс грн
Як оформити та отримати кошти
Коли подавати: оформити декретні (7 000 грн/міс) можна після 30-го тижня вагітності, як тільки лікар сформує електронний медичний висновок. Допомогу на дитину оформлюють вже після її народження.
Де оформлювати: найпростіше надіслати заяву онлайн через застосунок Дія (послуга єМалятко або окремі заяви). Також можна звернутися до найближчого ЦНАПу або відділення Пенсійного фонду України.
Куди приходять гроші: виплати зараховуються на спеціальний рахунок зі спеціальним режимом використання — соціальну «Дія.Картку» або рахунок будь-якого уповноваженого банк
+ есть выплаты 7 тыс грн
Як оформити та отримати кошти
Да Щас же• вчера в 22:34
Относительно размера алиментов: сейчас вы имеете право на 1/6 его дохода. Рекомендую подать на следующей неделе, потому что начисляют их с момента обращения. Эти выплаты сохраняются до достижения ребенком 3 лет. И после рождения ребенка в тот же месяц подайте на 1/4 его дохода. Даже если вы помиритесь, это будет хорошим уроком для вашего мужа - что вы можете действовать в критической ситуации. Приказу он, наверняка удивится)
МамОмужа• вчера в 22:41
Ответ дляМішечок щастя
Автор, если вы не троль, то это не вы должны за ним бегать, а наоборот.
У вас поддержка есть - это ваша мама. Всё забейте хер на него, вам нудно холодно мыслить и в интересах себя и своего ребенка.
Оце фіфа• вчера в 23:12
Ответ дляМішечок щастя
Не офіційно працювала до початку вагітності
Какой срок, своё жильё, работа есть ?
Оце фіфа• вчера в 23:19
Ответ дляУмничка-помощничка
Наверное надеются на авось и на то , что дал Бог зайку, даст и лужайку. Я не понимаю зачем продолжать род мудака , который бросил. Такой мужчина не достоин того , чтобы женщина расходовала свои силы, здоровье , молодость на то чтобы вырастить его потомство. Но многие женщины не особо ценят себя и своё здоровье и силы.