Бжоли-бандерівці• сегодня в 00:15

Кому ставили гестаційний діабет?

На 24му тижні здавала цукор, показало 5.3. Відправили до ендокринолога: сказала притримуватися дієти. Проблема в тому, що апетиту в мене як такого немає, тому дієту тримаю з перших тижнів як дізналася про вагітність, зі всією серйозністю, адже в родині були діабетики (2й тип). До вагітності мені ставили інсулінорезистентність, є зайва вага (ожиріння 1 ступеню), але завдяки дієті вона досі тримається на одному місці. Здавала цукор з вени на 26му тижні - він вже 5.5, несильно, але вочевидь росте, при цьому дієту я як тримала так і тримаю. В кого було схоже? Чи вдалося нормалізувати цукор? Наскільки такі показники критичні? Можливо він росте від чогось іншого?
Марфа Українівна• сегодня в 00:19
У меня. Цифр уже не помню, 19 лет прошло. Сразу посадили на инсулин. Главное ваше давление, следить за белком в моче и прибавлением веса ребенка по узи. У настоящих диабетиков дети крупные. А у гестозных часто недоношенные. У меня плановое кесарево 34 недели. Ребенок уже не набирал вес. Родился 2,5 минус поллитра отека, осталось 2 кила.
У вас какое-то несерьезное прибавление десятых. Я там понимаю сахара 9-13 скачут...

Лепетун• сегодня в 00:19
Так 5.3 норма,у меня постоянно такой сахар
автор Бжоли-бандерівці • сегодня в 00:19
Ответ дляЛепетун
Для вагітних він має бути не більше 5.1.
Лепетун• сегодня в 00:20
Ответ дляБжоли-бандерівці
У меня с вены такой
автор Бжоли-бандерівці • сегодня в 00:21
Ответ дляМарфа Українівна
Справа в тому, що тиск в нормі, білка в сечі немає та загалом всі аналізи в нормі окрім цукру. Тому і не розумію як так…
Марфа Українівна• сегодня в 00:21
Если сильно переживаете и позволяют финансы, потратьте полторы тысячи в месяц и поставьте на месяц сибионикс на руку - круглосуточную систему мониторинга сахара. На алике продается. Описаний куча в ютубе.
автор Бжоли-бандерівці • сегодня в 00:22
Ответ дляЛепетун
У меня с вены такой
До 24 тижня в мене він був 4.5 - 4.8

Лепетун• сегодня в 00:23
Ответ дляБжоли-бандерівці
До 24 тижня в мене він був 4.5 - 4.8
И сладкого вы не едите
автор Бжоли-бандерівці • сегодня в 00:23
Ответ дляМарфа Українівна
А наскільки його зручно носити? Бо літо, жара, переживаю, щоб ніяк не зачепити/намочити і тд тп
автор Бжоли-бандерівці • сегодня в 00:24
Ответ дляЛепетун
И сладкого вы не едите
Не їм. Фрукти з низьким глікемічним індексом хіба що і то в першій половині доби.
Анонім-ка• сегодня в 00:36
Ответ дляБжоли-бандерівці
Бананы нельзя. Я не верючто диета аглюкоза штырит
Заела_пластинка• сегодня в 00:39
У моей подруги было. Не хочу вас пугать, но с первым ребенком все закончилось не очень. Сдавала много анализов и со вторым увы начало повторяться, поэтому на инсулине... И после родов тоже. Цифр ее инсулина тогда не помню, прошло лет 20+
Добрая свекровь• сегодня в 04:15
Ответ дляБжоли-бандерівці
Давление и белок к углеводному обмену не имеют никакого отношения!
В момент повышенного сахара плод страдает потому что он орган-мишень. Так что мониторьте сахар дома и снижайте его медикаментозно у ГРАМОТНОГО эндо, а не у того халатного халатника, которому пофиг
Марфа Українівна• 1 час назад
Ответ дляДобрая свекровь
боже, не вводите людей в заблуждение...слава богу сейчас люди умеют хотя бы гуглить основные понятия
автор Бжоли-бандерівці • 10 минут назад
Ответ дляАнонім-ка
Ви взагалі читали відповідь? Де я писала, що їм банани?