Моська-слон• сегодня в 11:54
Метеозалежні, як вчора та сьогодні ваше самопочуття?
Це який капець з вечора давить голову тиск скаче ,ще ніч не спала як усі за обстрілів зараз на сутках роботі, трохи було полегчало це знову давить зверху голову
Мядуза аля моргонер• сегодня в 11:58
То не в погоді питання, а в кацапському лайні. Ви в Києві? Скільки годин поспали?
Упругая попка• сегодня в 11:59
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Вчера хорошо было, а вот сегодня шатает уже с утра
А мене наоборот вчера плохо было, а сегодня бодрячком с утра. У нас ветрено вчера было, я на ветер реагирую сильно.
Моська-слон
• сегодня в 14:07
Ответ дляМядуза аля моргонер
Біля Києва з Боярки, зовсім не спала
Дама с собачкой• сегодня в 15:57
Встала о 8 ранку, після 14 різко захотіла спати, зазвичай вдень немає тяги до сну.