Крем для арбуза• 25 мая в 09:59
Халкідіки (Греція) 2 тижні нудно буде там сидіти?
Дивлюсь немає особливо розваг, якщо вибрати Сітонію(середній палець)
Крем для арбуза
• 25 мая в 10:00
Ответ дляФиктивная
Залежить від вас. Звідки ми знаємо. Ми там місяць були, норм
Планую кінець серпня з 20 числа
Як вам взагалі? Не нудно було на пляжі лежати всі 2 тижні?
Чи ви кудись їздили?
Фиктивная• 25 мая в 10:03
Ответ дляКрем для арбуза
Планую кінець серпня з 20 числа
Чи ви кудись їздили?
Ми не лежали) нащо вам лежати
Мудробаба• 25 мая в 10:15
Ми вже третій рік відпочиваємо на Ситонії. Цього року теж туди.
Ми туди їдемо перш за все за морем, сонцем та тишею. Смачна їжа, смачне вино...море, сосни, метелики. Що ще потрібно для літнього відпочинку?
Якщо Ви любите більш активний відпочинок, тоді раджу Вам взяти авто на прокат і покататись по всім трьом пальцям, там є що подивитись. Один Афон лише чого коштує. на Касандрі часовня Апостола Павла (печера), це дуже круто, види неймовірні. Завітайте у Салоніки, цікаве місто, є магазинів багато..Ікея то моя любов.
Крем для арбуза
• 25 мая в 10:36
Ответ дляМудробаба
Підскажіть, ви конкретно в якесь місто їздите? В Ситонії? І чи буде тепле море як молоко в кінці серпня
Порадьте будь ласка готель, чи апартаменти
Дякую
Невгамовна• 25 мая в 10:40
Ответ дляКрем для арбуза
Планую кінець серпня з 20 числа
Чи ви кудись їздили?
Не ) не нудно
Но если бы лежать , не ехала бы никуда
Екатеринa S• 26 мая в 16:44
Ответ дляМудробаба
Скажіть будь ласка де саме відпочивали готель?Який тур отператор?Хочу перший раз боюсь помилитися ,дуже хочеться попасти в гарне місце по реальним відгукам.Буду вдячна