Пацаааааааан• 25 мая в 11:22

В 40+, сумно що так склалося життя, нічого і ніхто

Все життя як ота жаба в молоці, а масло так і не збила. Все думаєш от ще трохи і буде краще легше. А ні. Мені все життя не везе. Тільки хоч якийсь натяк на покращення, і обов´язково станеться який пздц, на який я впливу немаю. Інші люди. Досягти чогось не вийшло, заробляти теж. І чоловік такий же. Всі його друзі матеріально щось мають і заробітки більші. А мій (
дітей шкода , що в таких батьків невдах народилися.
Такий стан депресивний від цього. Реально не бачу як покращити змінити ситуацію. Грошей ледь вистачає. Борги. В наступному році син поступати буде вчити його немає можливості фінансово. Дочка хоче піти після 9го теж. Двох випускників одночасно тим паче не потягнемо.
Шкода втраченого часу можливостей і років шлюбу.
Ms. Откровенность• 25 мая в 11:24
З вступом - чи й не проблема. Якщо діти толкові, то будуть і вчитися і заробляти на свої хотілки. Зараз для молоді підробітку повно.
Аби всі здорові були

Кнопус• 25 мая в 11:26
Квартира своя?
ХаДиДиШь• 25 мая в 11:26
Виїжджайте за кордон
Петриківна• 25 мая в 11:27
Меняйте мужа, работу, дети не грудные , сами могут выпускной оплатить. 40 + такой классный возраст чего киснуть если все в наших руках
Як ухурделю• 25 мая в 11:27
Ответ дляХаДиДиШь
Виїжджайте за кордон
И посыпятся на автора деньги и карьера
ХаДиДиШь• 25 мая в 11:27
Ответ дляЯк ухурделю
И посыпятся на автора деньги и карьера
Ні, карʼєри в автора вже не буде. Але навіть на простій роботі вона зможе себе забезпечити, а діти зможуть спокійно вчитися
Як ухурделю• 25 мая в 11:28
Ответ дляПетриківна
И мужики миллионеры в очередь выстроятся
автор Пацаааааааан • 25 мая в 11:28
Ответ дляMs. Откровенность
Аби всі здорові були
Та не настільки гарно вчаться. Син ще більш менш. Дочка 2-6 в табелі. Хотілося їм дати і гарні умови для життя, і для старту. Теж навчання. Найняти репетиторів підготувати до нмт, не потягнемо. На початку війни думали взагалі щоб закордоном би вчитися. Але на зараз немає взагалі таким можливостей. Хоча про всяк випадок два роки вже німецьку вчить. Діти бачать що в нас туго з грошима, їм теж це не подобається, бо в друзів батьки більш успішні.
Як ухурделю• 25 мая в 11:28
Ответ дляХаДиДиШь
На простой работе дай бог ей на съем заработать

Петриківна• 25 мая в 11:28
Ответ дляЯк ухурделю
Ну это от автора зависит
автор Пацаааааааан • 25 мая в 11:28
Ответ дляХаДиДиШь
Виїжджайте за кордон
А чоловік?
Дюйм оф о4ка• 25 мая в 11:29
Не дивіться на інших і не порівнюйте себе з іншими. У кожного своє життя і свій шлях. Хто вам сказав, що обовʼязково треба чогось досягати? У вас депресивний стан саме через те, що очікування не співпалають з реальністю. Просто живіть, робіть те, на що здатні і радійте тому, що маєте. Завжли хтось буде багатше, успішніше. Так що ж тепер не жити, не раділи життю? Так не можна!
Борги це звісно погано, але і тут треба розуміти через що вони щоб щось радити
ХаДиДиШь• 25 мая в 11:29
Ответ дляПацаааааааан
А чоловік?
А що чоловік? Він не мала дитина. Та і шлюб вас не приносить задоволення
ХаДиДиШь• 25 мая в 11:30
Ответ дляЯк ухурделю
Вистачить і на зйом і на життя
Дюйм оф о4ка• 25 мая в 11:30
Ответ дляХаДиДиШь
Виїжджайте за кордон
Можна подумати там все одразу стане краще. Там теж важко. І скоріш за все у автора чоловік не зможе виїхати
Дюйм оф о4ка• 25 мая в 11:31
Ответ дляПетриківна
Дітей теж поміняти?
Петриківна• 25 мая в 11:31
Ответ дляДюйм оф о4ка
Дітей теж поміняти?
Что за глупости? А что нянчить их надо?
Ms. Откровенность• 25 мая в 11:32
Ответ дляПацаааааааан
Зараз деякі робочі спеціальності приносять дохід більше ніж після деяких вузів.
Вважаю неправильною політику батькам недоїдати аби протягти у вуз безтолкових (вибачте, авторе) дітей, які прогуляли 9 років школи. А якщо вчитися не всім дано, тим паче.
ХаДиДиШь• 25 мая в 11:32
Ответ дляДюйм оф о4ка
Не одразу, але буде шанс кардинально змінити життя

ХаДиДиШь• 25 мая в 11:33
Ответ дляДюйм оф о4ка
Дітей теж поміняти?
Діти вже великі , нічому не зважають
Петриківна• 25 мая в 11:33
Ответ дляХаДиДиШь
Та автору лишь бы поныть
Дюйм оф о4ка• 25 мая в 11:33
Ответ дляПацаааааааан
Чесно, я не розумію як це вчитися на 2-6. Це треба взагалі нічого в школі не робити. В мене 2 дітей, я знаю як зараз вчать в школах, але навіть за цих умов можна вчитися хочаб на 7-8. Ваші ж діти встигли половину навчання пройти до війни, тобто нормально в школу ходили. Чому ж такий низький рівень?
автор Пацаааааааан • 25 мая в 11:35
Ответ дляДюйм оф о4ка
Є коло спілкування, його друзі. Всі окрім нього мають більше, власне житло, які самі купили, машини які самі купили , заробіток/бізнес. Тощо. Ми самі найбідніші. Чоловік у свої 40 нічого немає власного. Ні квартири ні машини ні дачі тощо. Важко жити коли ні на що не вистачає. Чому тут радіти?
Дюйм оф о4ка• 25 мая в 11:35
Ответ дляПетриківна
Что за глупости? А что нянчить их надо?
Та ні, кинути в общагу коледжу і нехай на стипендію виживають. А автор і її чоловік будуть будувати своє нове щасливе життя. Ну а що, 40 прекрасний вік щоб все кинути та почати знов. Особливо в війну
Медсестричка• 25 мая в 11:35
Надо было мужа в депутаты толкать,счас бы в шоколадке были
Даже депутаты поселковые на откатах мутят особняки
Дюйм оф о4ка• 25 мая в 11:36
Ответ дляХаДиДиШь
Діти вже великі , нічому не зважають
15 та 17 років це великі? Нє, ну в принципі 100 років тому вже років з 10 батрачили
Петриківна• 25 мая в 11:38
Ответ дляДюйм оф о4ка
Это взрослые дети, которые могут семью разгрузить, а не нагружать
автор Пацаааааааан • 25 мая в 11:39
Ответ дляДюйм оф о4ка
В сина 8-11, а в дочки реально отак. Нічого не робить взагалі. Жодної домашки. Мені не цікаво. Мені це не знадобиться. Ходить до репетитора на англійську. Це єдиний предмет де нормальні оцінки. Ким хоче стати незнає. На початок війни дочка 4кл була. Син в 6.
Дюйм оф о4ка• 25 мая в 11:39
Ответ дляПетриківна
Не пишіть дурні. В 15 років навіть підробітку не дадуть. Зараз мало хто до 18 років бере на роботу. Це якісь спорадичні невеличкі підробітки за копійки. Дітям в цьому віці треба в першу чергу вчитися
автор Пацаааааааан • 25 мая в 11:39
Ответ дляДюйм оф о4ка
14 і 16