Лгин• 25 мая в 13:52
Весь морг увешан свадебными платьями. Фото ужаса Старобельск
По центральным каналам рф крутят страшные кадры: боль и слёзы, крики отцов и матерей, братьев, сестёр, друзей и подруг. Жители Старобельска не могут спокойно говорить о случившемся: к глазам подступают слёзы. Даже те, кто не был лично знаком с девушками и их родными, не сдерживают эмоций.Как невест их и будут провожать в последний путь — в подвенечных платьях, которые превратятся в саваны.По сообщениям Mash, в морге Старобельска сейчас всё помещение увешано свадебными платьями - в них готовят к прощанию молодых студенток, погибших в результате обстрела. Картина, от которой сложно отвести взгляд. Белые платья, которые должны были быть символом начала жизни, теперь стали частью траурной церемонии.
Отчебучкина• 25 мая в 14:31
Ответ дляБараболька
І для мене. А радіти смертям нещасних дітей, яких просто кинули - дно.
Кто кинул? мамы и папы герой сво?
Отчебучкина• 25 мая в 14:32
Ответ дляЛипка-прилипка
Це ваше виправдання? Всьому що відбувається? Бити треба по батькам якщо вони герої сво. На фронті. Ми дедалі більше схожі на росіян, жах.
Да и правильно делаем, уничтожить всех, особенно выблядков своих родителей героев.
Вумна вутка• 25 мая в 14:33
Ответ дляПекельнi Борошна
От і полізло справжнє ваше нутро, колаборантське. Як брать рублі в кацапів, то ви перша поскакали та ще й всі вам винні. Ага, щас.
Ты первая и возьмёшь. Или думаешь по другому будет?
ну только тут и сейчас попиз...лишь, а за паспортом победишь, как миленькая
Отчебучкина• 25 мая в 14:34
Ответ дляВумна вутка
А ты просто дура?
Ой а что такое? правда режет глаза рашистка тупоголовая. Что ссыкотно стало. Извиваешься как крыса, чем бы ужалить, уже и на личные перешла, рашаботка
Вумна вутка• 25 мая в 14:35
Ответ дляОтчебучкина
Правда, что своих убиваете ? Я не рашистка, а ты фашистка.
Злюка-закусюка• 25 мая в 14:38
плевать на них, меньше орчих родит новых орчат. Там украинок нет. Не жалко вообще никого, пусть горят все оккупанты с семьями в аду.
Поліцейський патруль• 25 мая в 14:39
Ответ дляЛипка-прилипка
Не тринди. Вже не можливо це читати. Чомусь ви не жаліли, як били по наших дітях в Охматдиті. Як 8 місячній дівчинці відірвало ніжку. А тут занили ’там же дєтііііі’. Наші діти давно виїхали хто куди. Багато за кордоном вчаться і живуть самостійно. Більшість хто залишився під рашою цього хотіли! Да і не відомо, хто взагалі був в тому коледжі.
Розказувати, що ми схожі на росіян теж не треба. Ми 5й рік живемо в постійному стресі, під ракетами, дронами. Любий психолог скаже, що ненависть і лють до країни агресора і її жителів - це нормально! Тому не треба навішувати на нас почуття провини за те,що ми їх не жаліємо. Вони пожинають те, що посіяли і не ми в цьому винні!
Липка-прилипка• 25 мая в 14:39
Ответ дляОтчебучкина
Чим ви відрізняєтесь від кацапів? Ви закликаєте вбивати українців які не воювали. Фізично не могли ще цього зробити
Липка-прилипка• 25 мая в 14:42
Ответ дляПоліцейський патруль
Я буду триндіти. Ви втрачаєте розум і все що вам потрібно зараз бити по окупованим територіям? Мені вас шкода. Коли ви зовсім, в своїй ненависті збожеволієте і втратите все людське, такі як ви вас пристрелять як собаку, вважатимуть як ви зараз- що мають право. Я завжди вважала і вважаю що цивільні не мають гинути якщо це не оборонні заводи на території росії.
Тантрический кекс• 25 мая в 14:42
Ответ дляНа привозе
Манька, вот весь понос, что ты несешь и платья тебе чтоб и на всю семью одновременно, чтоб до корня выкорчевать такую гниду
Заебала ты
Чого ви так за дронарів тут виступаєте? Зразу маня- нафаня, ви як бачите мертвих кацапів, то у вас автоматично маня, ти маня, маня
Бараболька• 25 мая в 14:43
Ответ дляОтчебучкина
Кто кинул? мамы и папы герой сво?
Українська влада
Тантрический кекс• 25 мая в 14:43
Ответ дляСкляна миша
Це морг? А що за коробки з технікою. LG?
Кого на шматки розхерачило, то в тих коробках будуть
Тантрический кекс• 25 мая в 14:44
Ответ дляНа привозе
Мань, ты вообще с запоя выходишь?
Вас там на дохлих орків зразу: маняяяя, мань. Це якась побочка?
Бараболька• 25 мая в 14:45
Ответ дляПоліцейський патруль
Старобільськ - це Україна- а не країна агресор
Пекельнi Борошна• 25 мая в 14:46
Ответ дляВумна вутка
Ну ви от і збігали. Вже. То й жеріть вже мовчки. Так ні, вам же треба розвонятись на всі боки. А за мене нефіг розписуватись, кацапка.
Липка-прилипка• 25 мая в 14:46
Ответ дляБараболька
Та у них там дах їде від стресу. Вони стресом готові виправдати все, лють свою і вбивства українців в окупації.
Мій не такий• 25 мая в 14:46
Ответ дляОтчебучкина
Так я тебя и не уважаю, ты же порохоботка.
Нет. Ненавижу и Пороха и Зе... Первый начал уничтожать Украину, а второй успешно довёл его старания до точки невозврата...((((
Поліцейський патруль• 25 мая в 14:47
Ответ дляЛипка-прилипка
А ви пропонуєте не бити, а просто сидіти і радіти, що до нас летить сотні ракет, дронів і всього можливого озброєння. Що гинуть наші діти? Вони і так вважають, що мають право пристрелити, як собак усіх нас. І вас, до речі, теж, навіть якщо ви їх чекаєте і захищаєте.
Цивільні гинуть і у нас, ви не помітили? І без жертв війна не буває, на жаль. Не можливо бити по військовим цілям і не зачепити цивільних.
А за вашою логікою, якщо на вас вночі нападе вбивця, то не відбивайтеся, щоб не зробити йому боляче.
Лгин
• 25 мая в 14:48
им бабки пуйло платил за дроны .пуйлуше пофиг что прилетит а сепарши овцы тормознутые раз позволили детям клепать дроны и стать дроноводами
Лгин
• 25 мая в 14:48
так шо сепарши теперь вниматочно смотрите как пуйло ваш царек использует и подставляет ваших детей
Винник• 25 мая в 14:48
Ответ дляСколько_мне_лет?
Автор конченая.
Во-первых, откуда информация что это дроноводы а не промах ракеты?
Во-вторых, и чем вы тогда отличаетесь от русских?
Да, кстати, на фотографиях погибших видно, что это подростки. Так что вполне может быть ошибка наведения. Теперь можно трындеть что угодно про дроноводов
Фото подивіться, кого витягували у старобільську. Мальчиків у трусіках і камуфляжних штанцях. Що мальчики у камуфляжі робили у гуртожитку пед. коледжу, який на дистанційному навчанні? Українська сторона каже, що це був рубікон. А ви що скажете?
Лгин
• 25 мая в 14:49
доскакались млять на антимайдане .хорошо скакалось?и чего то половина сепаратни в ненавистную европу на пособия смылись
ТебеОноНадось• 25 мая в 14:49
Как вы уже задрали мальчиками в трусиках и девочками в платьицах...
Бараболька• 25 мая в 14:49
Ответ дляПоліцейський патруль
Всі розуміють - що під час воєнних дій гинуть мирні люди. Але радіти зі смертей українських дітей які опинитись в окупації - дно.
Глас_Народа• 25 мая в 14:53
Ответ дляПотужна махіна
Так там отравление алкоголем или что?
Да. У журнаглистов раша-сми. Вы не чувствуете запах перегара от текста, что ли?
Липка-прилипка• 25 мая в 14:55
Ответ дляВинник
Покажіть, будемо дивитись.
Губи до вух• 25 мая в 14:56
Ответ дляСкляна миша
Постанова