Лгин• 25 мая в 13:52

Весь морг увешан свадебными платьями. Фото ужаса Старобельск

По центральным каналам рф крутят страшные кадры: боль и слёзы, крики отцов и матерей, братьев, сестёр, друзей и подруг. Жители Старобельска не могут спокойно говорить о случившемся: к глазам подступают слёзы. Даже те, кто не был лично знаком с девушками и их родными, не сдерживают эмоций.Как невест их и будут провожать в последний путь — в подвенечных платьях, которые превратятся в саваны.По сообщениям Mash, в морге Старобельска сейчас всё помещение увешано свадебными платьями - в них готовят к прощанию молодых студенток, погибших в результате обстрела. Картина, от которой сложно отвести взгляд. Белые платья, которые должны были быть символом начала жизни, теперь стали частью траурной церемонии.
Глас_Народа• 25 мая в 14:57
Ответ дляЛипка-прилипка
Чим ви відрізняєтесь від кацапів? Ви закликаєте вбивати українців які не воювали. Фізично не могли ще цього зробити
Де там ті діти взагалі? Дівчата, у яких нема сторінок у соцмережах? Хлопаки з закритими обличчями? Жодного мирного чи батьків на розборі завалів? Нуль якихось сльоз хоч реальних родичів, лише у ЗМІ. Ви в це вірите?

Винник• 25 мая в 14:58
Ответ дляЛипка-прилипка
Тоб то на територіях окупованих росіянами одні собаки? Ви підтримуєте війну в які б´ють по цивільним об´єктам? За міжнародними законами існують правила ведення війни але нам всім на них насрати? То чим ми краще кацапів? Коли ми б´ємо по цивільним українцям?
Звідки ця драма? Ракета прилетіла в місце розташування Рубікона. Педколедж на дистанційці з 2025. Тому незрозумілі ваші закиди ’ми б´ємо по цивільним українцям’. Рубікон це не цивільні, а ті, хто вбиває українців у їх домівках, тобто військові злочинці.
Губи до вух• 25 мая в 14:59
Ответ дляВинник
Да, и никаких девочек не было там
Миззери• 25 мая в 15:02
Кстати тупой обычай с этими платьями , дебильный
Помню как пришлось отстаивать свое желание хоронить подругу как хотела бы в той одежде что ей понравилась бы
Так принято , такой обычай , писец
Липка-прилипка• 25 мая в 15:02
Ответ дляГлас_Народа
Поки що я маю сумніви з приводу всього. Вірю що сама підарасія могла це зробити. Коли був атакований українцями військовий об´єкт, росіяни могли вдарити по гуртожитку. Ці свині здатні на що завгодно. Але я не бачу фоток з тими кого витягували.
Винник• 25 мая в 15:03
Ответ дляЛипка-прилипка
За їх законами вони вже і Херсон і Запоріжжя вписали в расєюшку їх також плануєте закатати в бетон, разом з українцями? Для мене Луганщина залишається Україною.
Ми ж не про території. Людина, яка вчиться у старобільську вбивати вас і вашу дитину, яка можливо і робила це неодноразово. Вона для вас українець? Маленька поправочка - паспорт у такої людини курячий. То хто для вас ця людина?
Глас_Народа• 25 мая в 15:04
Ответ дляМій не такий
Абсолютно ничем... Мне очень хочется верить, что подобные темы создают кацапы, а не украинские зеботы... Иначе возникает непреодолимое желание бежать из Украины, как можно дальше...(((
Кто вас за рога-то держит?
И сепаров никогда не держали. А за деньги потраченные на войну пыня мог бы им несколько шикарнейших городов построить и пожизненное пособие выделить, чтоб переехали. Но вместо этого пришла армия разрушать дома ’русскоязычных’. Страшному и ужасному Львову не досталось и близко так, как ’их исконным русским’ городам
Поліцейський патруль• 25 мая в 15:05
Ответ дляВинник
Так русаки ж сказали що там були діти. Так само як і про те, що 91 безпілотник атакував резиденцію путіна. А дехто мабуть дуже вірить в те, що вони кажуть.
Пупуговка• 25 мая в 15:05
Ответ дляБегущаяпо
Отравились в столовой колледжа
А потом курили где попало)
Гавно тема, автор провокатор

Винник• 25 мая в 15:07
Ответ дляЛипка-прилипка
Більше драми, більше.
Ось ще рубікон ми не жаліли на Порадниці. Пожаліти вбивць українців мають ....самі українці? Це все, що треба знати про раша пропаганда.
Нагадаю вам один вираз ’хто прийде з мечем, від меча і загине’. Не треба було лізти в рубікон і вбивати українців. Не треба було взагалі йти з війною в Україну.
Скляна миша• 25 мая в 15:07
Ответ дляПоліцейський патруль
А ви пропонуєте не бити, а просто сидіти і радіти, що до нас летить сотні ракет, дронів і всього можливого озброєння. Що гинуть наші діти? Вони і так вважають, що мають право пристрелити, як собак усіх нас. І вас, до речі, теж, навіть якщо ви їх чекаєте і захищаєте.
Цивільні гинуть і у нас, ви не помітили? І без жертв війна не буває, на жаль. Не можливо бити по військовим цілям і не зачепити цивільних.
А за вашою логікою, якщо на вас вночі нападе вбивця, то не відбивайтеся, щоб не зробити йому боляче.
БезникаЯ• 25 мая в 15:07
Ну положат еще одну «аллею ангелов», всем на самом деле пох
На привозе• 25 мая в 15:08
Ответ дляТантрический кекс
Вас там на дохлих орків зразу: маняяяя, мань. Це якась побочка?
Нет, я просто вижу кто создал тему
Маня - конченный бот, направленный на определенное расшатывание, очень глупый и убогий
Еще будут вопросы?
Глас_Народа• 25 мая в 15:08
Ответ дляЛипка-прилипка
Я ж про що. Ні фоток кого витягували, ні хто вижив, ні хто помер, одна фоточка кількох дівчат із Запоріжжя...Коли країна прагне, щоб усі подивились на воєнні злочини, то мільйон фото і відео є. І навіть коли не хоче, ми живемо у цифрову еру. А там якісь прям надсекретні студенти-педагоги...
Липка-прилипка• 25 мая в 15:09
Ответ дляВинник
То чому не вийдуть можновладці і ваші слова не скажуть на всю країну? Не було дітей, коледж на дистанційному? Ми цілили саме в нього тому що ..
Винник• 25 мая в 15:09
Ответ дляЛипка-прилипка
Я буду триндіти. Ви втрачаєте розум і все що вам потрібно зараз бити по окупованим територіям? Мені вас шкода. Коли ви зовсім, в своїй ненависті збожеволієте і втратите все людське, такі як ви вас пристрелять як собаку, вважатимуть як ви зараз- що мають право. Я завжди вважала і вважаю що цивільні не мають гинути якщо це не оборонні заводи на території росії.
Ви втрачаєте розум, називаючи відбірних головорізів з рубікону ’цивільними’. Давайте називати речі своїми іменами. Це професійні вбивці, які вбивають українських дітей у їх домівках. Нам їм поспівчувати? Чи поспівчувати тим, у кого ці звірі забрали життя? Слава ЗСУ , які знешкодили рубікон! Це врятує життя іншим українцям.
Липка-прилипка• 25 мая в 15:12
Ответ дляВинник
У вас є докази того, що там не було дітей? Кидайте, я із задоволенням повірю вам але поки що ви виглядаєте як кацапи І в кожного своя правда. Де офіційні заяви?
Винник• 25 мая в 15:13
Ответ дляБараболька
Старобільськ - це Україна- а не країна агресор
Старобільськ - це окупована частина України. У період окупації вся відповідальність за життя і безпеку цивільних лежить на окупантах. Питайте у хуйла як у гуртожитку педучилища, яке на дистанційці, опинилися бійці Рубікона і чому він так розпереживався за старобільськ, коли у нього вже скільки смертей по самій сосії було, які його анітрохи не хвилювали. Правда, там гинули працівники заводів, підприємств, рядові Ваньки, не рубікон одним словом.
Юпитерная• 25 мая в 15:15
Ответ дляПотужна махіна
Это во всех новостях
я не видела. Даже в тему не зашла про Старобельск с голосованием. Потом, когда узнала, что там произошло, хотела посмотреть голосование и не нашла тему.
Не смотрели голосование? что там было?

Липка-прилипка• 25 мая в 15:15
Ответ дляВинник
Більше потужного патріотизму!!! Зрівняємо з землею всіх людей в окупації!! Головне бездоказового патріотизму. Тільки розмови. Даєш фото мертвих мальчиків в камуфляжі, всі чекаємо!
Мамина квіточка• 25 мая в 15:15
їх уже ніхто не носить, чергова пропаганда...
Губи до вух• 25 мая в 15:16
Рубикон» — элитное подразделение российского Минобороны, которое занимается подготовкой операторов дронов. Центр был создан в августе 2024 года по указанию министра обороны Андрея Белоусова и сыграл большую роль в наступлении ВС РФ на Покровск.
Юпитерная• 25 мая в 15:16
Ответ дляПекельнi Борошна
Просто мертві кацапи. Хай хоч на гавно там зійдуть зі своїми платячками. Земля скловатою.
их оккупировали, когда война началась. Когда они стали кацапами? Там наши.
Винник• 25 мая в 15:17
Ответ дляБараболька
Всі розуміють - що під час воєнних дій гинуть мирні люди. Але радіти зі смертей українських дітей які опинитись в окупації - дно.
У вас явно складнощі зі сприйняттям інформації. Люди радіють, бо знесли Рубікон, а це означає, що на їх голови не буде нічого більше летіти від цих вбивць. Так, у русо фашистів є інші підрозділи вбивць, але цей був елітний - його бійці вбивали нас. Нема їх - нема загрози нашим дітям.
Винник• 25 мая в 15:17
Ответ дляЛипка-прилипка
Покажіть, будемо дивитись.
Вчорашню тему шукайте, там були.
Липка-прилипка• 25 мая в 15:18
Ответ дляВинник
Якщо все так просто і зрозуміло то чому офіційні особи не закриють доказами рота росіянам?
Липка-прилипка• 25 мая в 15:18
Ответ дляВинник
Вчорашню тему шукайте, там були.
Я не маю на це часу, перебирати всі теми на порадниці.
Винник• 25 мая в 15:21
Ответ дляЛипка-прилипка
У вчорашній темі є пару фото - витягували НЕ дівчат. Вірю, що це зробили ЗСУ, для русофашистів це реально втрата. Вони могли б спокійно завалити цивільних, а ось рубікон навряд чи знесли самі. хуйло жодного разу не нявкнуло, що йому шкода людей, до цього Рубікона. Ну явно ж справа не у якихось ’дєфачках’ з окупованих територій. На їх хуйлу та іншим НЕ дарагім росіянам наср...ть.
Липка-прилипка• 25 мая в 15:22
Ответ дляГуби до вух
Ні про що мені не говорить в контексті цієї теми
Юпитерная• 25 мая в 15:23
Ответ дляЛгин
И путин их заставил дрончики клепать
общежитие педагогического колледжа