підкажіть, будь ласка
Хочу відкрити свій інтернет магазин (дитячі товари), невеличкий
розумію, що для цього потрібно багато грошей, особливо на сайт. Але цікавить саме просування, там якісь стратегії, логотип (хоча думав через ШІ зробити). Чи є сенс зараз в якийхось стратегіях, які часто пропонують агенції? просування там, ще СЕО чув треба для сайту, що теж окремо..і чи ок зробити лого через ШІ?
просто якщо так подумати і брети повністю комплексно ці всі штуки, то прям дороговартісно виходить
Karapulka_lya-lya• 25 мая в 14:08
Я думала батончики баунти продавать будете. А дорого это сколько? Примерно
Дашенька из Киева• 25 мая в 14:51
коли лапки все дуже дорого! це закон такий! Для тих хто з лапками - цінник х3
Автор, вы сначала всю математику посчитайте, оптовые цены, сравните с маркетплейсами, сможете ли конкурировать, чем вы таким особенным собираетесь торговать… склад, обработка заказов, остатки, возвраты. Честно, не лезьте вы туда. Хотите коммерции- откройте лучше продуктовую лавку. Меньше потеряете в случае чего.