МояХатаЗкраю• 25 мая в 19:50

Показывайте вашу окрошку!:)

Кто готовил, кто любитель, покажите, с чем готовите?
Сейчас картошку и яйца ставлю варить, тоже приготовлю)
Янгол в камуфляжі• 25 мая в 20:55
Ответ дляЗ бісиками
Та ж водою не наїстися) А гарячий суп не лізе. Я ще гаспачо роблю часто, але це коли смачні вже літні помідорки.
Ні, мені те що на фото не лізе

З бісиками• 25 мая в 20:56
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Ні, мені те що на фото не лізе
На якому фото? Холодні супи різні ж бувають. Ви саме з картоплею і мясом не можете їсти? Таратор теж круто в спеку, только зелені побільше туди, він тоді смачніший.
Янгол в камуфляжі• 25 мая в 20:58
Ответ дляЗ бісиками
На тих що тут показують
Не моя це їжа, від одного вигляду і переліку складників не приємно
З бісиками• 25 мая в 20:58
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
На тих що тут показують
Ви взагалі ніякі холодні супи не можете їсти?
Янгол в камуфляжі• 25 мая в 20:59
Ответ дляЗ бісиками
Тільки окрошку
З бісиками• 25 мая в 21:00
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Тільки окрошку
Ну от, а шалтібарщай? Я просто намагаюся зрозуміти.
Печенюшка• 25 мая в 21:04
Никогда не готовлю окрошку из парниковых овощей . Жду грунтовых . Химозные овощи с юшкой.

Янгол в камуфляжі• 25 мая в 21:05
Ответ дляЗ бісиками
Що зрозуміти?
Смаки сторонньої людини?
Я кури не їм, авокадо, суші, сало та багато страв які мені не до смаку
З бісиками• 25 мая в 21:07
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Що зрозуміти?
Смаки сторонньої людини?
Ні, я просто хочу зрозуміти, що саме Вас відштовхує, якщо Ви не їсте окрошку, наприклад, а шалтібарщай їсте, тоді це холодна картопля і мясо?
Янгол в камуфляжі• 25 мая в 21:07
Ответ дляЗ бісиками
Вигляд і складники відштовхує
З бісиками• 25 мая в 21:09
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Вигляд і складники відштовхує
Просто таких супів подібних безліч, я їла спас, там взагалі зерно в кисляку)
Українська зірочка• 25 мая в 21:21
Ответ дляНоунэйм
Я в ресторане сегодня ела, но не спросила на чем, но офигенная первый раз что мне окрошка понравилась с копченым мясом и редиской, обычно люблю с колбасой, сейчас бы повторила, Автор, где Вы взялись с этой темой, голодная до не могу
Я делаю с копчёной куриной грудинкой, очень нравится.