Лизетта-ukr• 25 мая в 21:28

Вот сейчас пишут: какой Кузьма Скрябин патриот бла-бла-бла..

А то, что он в свое время был за партию регионов, как-то все быстро забыли...
Борисфенка• 26 мая в 00:14
Ответ дляДівчина Гілмор
От я пам´ятаю що Наташа казала ’я не криса шоб туда сюда бегать’ це вона про регіонів партію казала. А про Кузьму я реально такого не пам´ятаю
Злигався він з Наталкою і на пару пісні співали на концертах Януковича.
Тепер Кузьма в сирій землі, а Могилевська така патріотка, нема спасу, про крис забулася.

автор Лизетта-ukr • 26 мая в 00:49
Ответ дляБорисфенка
Тема про негідників. Оно ще Льоша Гончаренко такий самий стрибає, перефарбувався під шумок. Ще сотні таких можу перерахувати.
За свої вчинки треба відповідати.
Вот именно.
Ещё пример - когда Надежда Викарий рассказала про трэш в своей семье, сразу подняли дикий вой про ’дискредитацию третьей штурмовой и армии вообще ’, потому что её братья-подонки там служат.
В СССР тоже так ’героев’ лепили, подчищая их биографии.
Времена идут, а методы не меняются.
sur_sur• 26 мая в 02:15
Ответ дляNathalie27
Не розганяйте срач. Єдина різниця між українськими партіями - колір реклами
А між електоратом є різниця?
Nathalie27• 26 мая в 08:31
Ответ дляsur_sur
А між електоратом є різниця?
Не така суттєва, як Ви думаєте