Пожмаковна• 25 мая в 21:54
У якій країні простіше та швидше зробити закордонний паспорт
український ? Оновити. Не в Україні. Можливо нюанси якісь є, хто робив, все цікавить.
Дякую!
Борисфенка• 25 мая в 23:39
Ответ дляПожмаковна
Тобто чисто теоретично, у найближчих країнах до України може бути швидше. А ви не знаєте у яких простіше це зробити? Бо читаю різну інфо про різні країни.
Та все по різному і у різних країнах і у різний час, не вгадаєте.
Про Мюнхен пишуть, що там знову щось застопорилося, перед цим хвалили.
Капризуля• 25 мая в 23:39
Ответ дляСКИБИДЫШь
Просто пишете заяву, що загубили не знаєте коли і де
не знаю просто или со штрафом,
ситуация в прошлом, я сказала что просто его не взяла, честная, блин)
Второй раз поехала в другой город, там консультант подсказал что его можно оставить если написать заявление, мол он нужен. Его ’продырявили’ и оставили мне.
СКИБИДЫШь• 25 мая в 23:40
Ответ дляКапризуля
не знаю просто или со штрафом,
Нема штрафу
Пожмаковна
• 25 мая в 23:42
Ответ дляБорисфенка
Я от тепер щось заплуталась, ти показуєш доки. Діючий загран, але не віддаєш його, його лишають тобі як , умовно, другий. Чи можеш ти з ним виїхати на період оформлення нового заграну, а потім приїхати за ним? Щоб не очікувати 2місяці у країні де подався, а полетіти туди, де живеш, на ці 2місяці(за межі єс)
Пожмаковна
• 25 мая в 23:43
Ответ дляКапризуля
не знаю просто или со штрафом,
Так можна мати 2 діючих , нащо його дирявили? Це типу як сувенір, він вже не діючий.
Борисфенка• 25 мая в 23:46
Ответ дляПожмаковна
Можете, якщо у вас є внутрішній український паспорт, який ви здаєте. І якщо закордонний паспорт діючий з пів-річним запасом.
А от якщо нема внутрішнього, тоді не знаю.
І не просто показуєш, а робиш купу ксерокопій, залишаються їм.
СКИБИДЫШь• 25 мая в 23:46
Ответ дляПожмаковна
Звичайно, ви можете мати два діючих паспорти одночасно
Капризуля• 25 мая в 23:49
Ответ дляПожмаковна
у меня был: 1 действующий + 1 просроченный/продленный, по которому я выезжала 4 года назад (в телефонной консультации было сказано - недействительный). Я хотела 2 полноценных. При подаче заявления, в ДП сказали - продленный действительный еще год, но если хотите - можете его сдать и заказать новый.
Пожмаковна
• 25 мая в 23:54
Ответ дляКапризуля
Доречі, ви не зробили 2 нових одразу? Цікаво, чи так можна…
Капризуля• 25 мая в 23:55
Ответ дляПожмаковна
я не могла 2 сразу, я продлила первый и заказала 2ой и уехала, по продленному, летом 22го
Воленс-неволенс• 26 мая в 02:45
Такое впечатление что автор или выпила или ей поговорить
Сроки изготовления паспортов в ДП паспортный сервис одинаковые.
Срочный ~3-4 недели. У меня СМС пришла через 24 дня что паспорт уже приехал.
На руках можно иметь два паспорта.
При оформлении сразу смотрят сколько паспортов на вас числится. Если ещё есть какие-то старые, то их надо отдать или аннулировать или написать заявление что потеряли.
Если паспорт ещё действующий, то говорите что оставляете его себе и уезжаете восвояси до смс о доставке нового
Пздц, вся информация есть на сайте миграционной службы
На руках можно иметь два паспорта.
Пожмаковна
• 26 мая в 03:22
Ответ дляВоленс-неволенс
На руках можно иметь два паспорта.
А тепер гоу читати старпост🤦♀️ я про що питала?
Стильна штучка• 26 мая в 07:23
Ответ дляПожмаковна
Всюди однаковий термін, немає країни де швидше,
Їдьте, можна по живій черзі, а коли прийде смс о готовності-приїдете заберете, чекати від 3 тижня срочний,
Воленс-неволенс• 26 мая в 08:24
Ответ дляПожмаковна
Вы забыли свой вопрос?
Ну что ж ’А тепер гоу читати старпост’