Пожмаковна• 25 мая в 21:54
У якій країні простіше та швидше зробити закордонний паспорт
український ? Оновити. Не в Україні. Можливо нюанси якісь є, хто робив, все цікавить.
Дякую!
Борисфенка• 25 мая в 22:51
Ответ дляСКИБИДЫШь
Довше, але тоді був великий ажіотаж з паспортами. Зараз здається спокійніше
Але це ж і місяць можна в Італії просидіти, недешеве задоволення. Чи двічі їздити. Хоча напевно однаково, що в Берлін, що в Мілан.
Ще раз дякую за ідею!
СКИБИДЫШь• 25 мая в 22:52
Ответ дляБорисфенка
Ще раз дякую за ідею!
А ні, я не чекала там, їхала забирати, коли був готовий паспорт
Борисфенка• 25 мая в 22:55
Ответ дляСКИБИДЫШь
Та прокатаємося, що робити. Бо Дії в мене нема і чогось не пускає.
Угадайс• 25 мая в 23:01
Ответ дляSeehund
Да сейчас термины только через Дию, а Дия подтверждается только украинским банком, чувствую придется мне ехать во Львов, открывать украинский счёт.
Можно счёт в моно открыть через интернет
Пожмаковна
• 25 мая в 23:08
Ответ дляСКИБИДЫШь
Тобто, це ж треба там сидіти місяць-2, так?..
Пожмаковна
• 25 мая в 23:08
Ответ дляСКИБИДЫШь
Можна де завгодно. Я робила дітям в Німеччині , Італії, Іспанії. В жодній з цих країн не живу
А де простіше?
СКИБИДЫШь• 25 мая в 23:09
Ответ дляПожмаковна
Для чого сидіти? Я їздила туди/назад
СКИБИДЫШь• 25 мая в 23:09
Ответ дляПожмаковна
А де простіше?
Однаково, лише слідкуйте за чергами , це непередбачувано
Пожмаковна
• 25 мая в 23:10
Ответ дляСКИБИДЫШь
Для чого сидіти? Я їздила туди/назад
Якщо людина не живе постійно в єс, наприклад, і приїде для того, щоб паспорт зробити
Пожмаковна
• 25 мая в 23:10
Ответ дляСКИБИДЫШь
А терміни очікування у вас які були?
СКИБИДЫШь• 25 мая в 23:10
Ответ дляПожмаковна
Вас ніхто не питає, де ви живете, потрібні лише Укр.внутрішній паспорт і код
Пожмаковна
• 25 мая в 23:11
Ответ дляСКИБИДЫШь
А діючий загран?
СКИБИДЫШь• 25 мая в 23:12
Ответ дляПожмаковна
А діючий загран?
Ви його собі можете залишити як другий
Пожмаковна
• 25 мая в 23:14
Ответ дляСКИБИДЫШь
Ви його собі можете залишити як другий
А скажіть, скільки ви очікували? У всіх цих країнах
Пожмаковна
• 25 мая в 23:15
Ответ дляКапризуля
его нужно взять с собой
Але можна не здавати, так?
СКИБИДЫШь• 25 мая в 23:15
Ответ дляПожмаковна
Від 3-х тижнів до 3-х міс найдовше
Пожмаковна
• 25 мая в 23:15
Ответ дляСКИБИДЫШь
Від 3-х тижнів до 3-х міс найдовше
Три тижні де?))
Капризуля• 25 мая в 23:16
Ответ дляПожмаковна
Але можна не здавати, так?
в каком смысле - не здавати? нужно предоставить ВСЕ паспорта, которые у вас есть
СКИБИДЫШь• 25 мая в 23:18
Ответ дляКапризуля
Я маю всі свої паспорти у себе
Деловитая• 25 мая в 23:20
Ответ дляЭт вернячОк
Если вы не проживаете в этой стране постоянно, что должно быть подтверждено документально, то ни в какой стране вам украинский заграница паспорт делать не будут, только в Украине
Делают, ВНЖ / ПМЖ это не обязательный документ при подаче.
Нужен внутренний паспорт, налоговый номер и оплата
Пожмаковна
• 25 мая в 23:21
Ответ дляКапризуля
Надати це не віддати на період оформлення. Якщо закордонний заберуть, то треба розраховувати, що виїхати людина не зможе 2 місяці, поки новий не зроблять.
Пожмаковна
• 25 мая в 23:22
Ответ дляДеловитая
А чоловікам резерв, так?
Деловитая• 25 мая в 23:22
Ответ дляПожмаковна
Насколько я понимаю там ещё зависит от того, когда придет дип почта. Тут как повезет
Пожмаковна
• 25 мая в 23:24
Ответ дляДеловитая
Тобто чисто теоретично, у найближчих країнах до України може бути швидше. А ви не знаєте у яких простіше це зробити? Бо читаю різну інфо про різні країни.
Капризуля• 25 мая в 23:29
Ответ дляПожмаковна
ничего не забирают, нужно показать.
Я, например, не знала, что нужно взять с собой загран, который продлевала 4 года назад. Пришлось второй раз ездить(
СКИБИДЫШь• 25 мая в 23:33
Ответ дляКапризуля
ничего не забирают, нужно показать.
Просто пишете заяву, що загубили не знаєте коли і де
Борисфенка• 25 мая в 23:38
Ответ дляПожмаковна
А чоловікам резерв, так?
Так. Сьогодні якийсь чоловік плакався, що без Резерву не оформлюють, права человеков порушують. Йому українці дуль натикали, що ухилянт і ще й огризається.