Экспертиза• 26 мая в 00:08

У кого какие мысли после новостей

Про системные обстрелы Киева, про запасы воды, про скрытую мобилизацию в рашастане и про возможное наступление со стороны белораши.Есть какой то план?
КарамбОлька• 26 мая в 08:29
Ответ дляlilul990
Тобто на лбз нехай миються в тазіку. Головне шоб вам була змога набрати повну ванну води
Війна має закінчитись, бо ми не наступаємо, а лише втрачаємо, столиця не буде опалюватись і цієї зими, бо ніхто нічого не відновлює, якщо розіб´ють водопровід буде ще гірше.

Весёлая морковка• 26 мая в 08:32
Ответ дляlilul990
Ні, скрізь у 21 столітті люди мають митись під душем чи у ванній, а не в тазіках.

А не всі срати в кульки і митись в тазіку, якщо буде чим.
Війну треба завершувати, а не провокувати далі запрошуючи опозицію білорусів
Кумася• 26 мая в 08:33
Ответ дляПапина дочка
Після Донбасу буде Дніпро, Запоріжжя, Суми, Харків. Тоді вже зразу і Київ, як Ви цього не розумієте...
А вы хотите, чтобы их взяли военным путем?
lilul990• 26 мая в 08:34
Ответ дляВесёлая морковка

Ну путін же сказав: віддати донбас, і всі російські регіони - запорізьку і херсонську обл. А там може і за одесу питання встане. Ну шоб прям завершити

Плюс ми не повинні мати армію і озброєння.
lilul990• 26 мая в 08:35
Ответ дляКарамбОлька
Вам для завершення треба наступи тіпа курської дуги? Шоб танкові колони пробивали кругову оборону москви?
lilul990• 26 мая в 08:36
Ответ дляКарамбОлька
Кожного року вой і стєнанія

Але я ще ні разу не бачила шоб київ по 3 місяця мився у тазіку
Дай подивлюся• 26 мая в 08:36
Ответ дляКарамбОлька
Погоджуюсь, зеля хоче як найдовше протриматись при владі, якщо віддасть владу йому буде те, що єрмаку.
Вас Зеленський обстрілює? Всі претензії до хуйла. Якщо знаєте як його переконали закінчити війну - звертайтеся в європейські структури. Вся Європа намагалася з ним говорити, вмовляти, домовлятися - і що? І нічого. Після 2014 прийшов 2022. Тому або йдіть покажіть майстер клас, як зупинити хуйла дипломатичним шляхом, або припиніть нести пургу про Зеленського і українців.
Дай подивлюся• 26 мая в 08:37
Ответ дляКарамбОлька
Є одна проблема - хуйло, воно проти зупинки. Воно не зупиниться поки не знищить геть усіх українців, включаючи вас. Ви ж українка?)
КарамбОлька• 26 мая в 08:38
Ответ дляlilul990
Кожного року вой і стєнанія

Для цього потрібно жити в Києві, взимку коли не було гарячої води і опалення на лівому, люди мились раз в тиждень в тазику

Кумася• 26 мая в 08:38
Ответ дляВесёлая морковка
А як ви не розумієте, що бути щитом Європи - погана ідея
Так она в Европе, ей - гарна
lilul990• 26 мая в 08:38
Ответ дляКарамбОлька
Не вмерли?
Весёлая морковка• 26 мая в 08:38
Ответ дляДай подивлюся
Вона не може йти, бо виборів немає, 🥬 захопив владу
Кумася• 26 мая в 08:38
Ответ дляМеломанка Маланка
Будут бить по насосным, тэц, теплопунктам, котельным, газораспределительным станциям и трансформаторам, заправкам ,АТП. Знаю не по наслышке как это происходит. И да, канализация без нормального слива быстро ляжет.Срать в пакеты ? А их потом куда ? Протрете тряпочкой личико, потом матильду. На том и все. Не приведи Бог.
Почему до сих пор не били?
Дай подивлюся• 26 мая в 08:38
Ответ дляВесёлая морковка

Ви зараз серйозно? До чого ботня розійшлася. В Кремль пиши хуйлу, щоб закінчував.
задумчивая мордочка• 26 мая в 08:38
Совместная работа двух диктаторов по уничтожению украинцев
А новости для отвлечения внимания зебанариума

Ну и как всегда жоны тэцэкашников возбудились в чате - до паследнега
КарамбОлька• 26 мая в 08:39
Ответ дляlilul990
Для завершення потрібно лише відібрати владу у зелі, провести вибори, всього навсього
Дай подивлюся• 26 мая в 08:39
Ответ дляlilul990

Ви відстали від життя, вже й Київ заявлено як кацапську мету. Вони ж не стидаються прямо казати, що їм треба вся Україна.
Кумася• 26 мая в 08:39
Ответ дляВесёлая морковка
А впереди жара, а потом зима…
М-да, никогда еще мы в мае не говорили:’впереди зима’......
Весёлая морковка• 26 мая в 08:39
Ответ дляДай подивлюся
Ти? собі між ніг тичте.

lilul990• 26 мая в 08:39
Ответ дляКарамбОлька
Вам шоб помитись у ванні спокійно без обстрілів треба путіну віддати пів україни

І відмовитися від армії. Непоганий такий обмін
lilul990• 26 мая в 08:40
Ответ дляКарамбОлька
А шо зміниться?
Задираю носа• 26 мая в 08:40
Ответ дляМадам Подлинник
Виїхавші для себе праві. Вказувати іншим права не мають. Тому що ситуацію кожного не знають.

Мене дивує коли мені говорять, що я така м´яка не виїжджаю і не виводу дитину. Хоча знають, що вже були і не зайшло, особливо тій же дитині, яка чахла, в вдома знову розквітла. Знають що є тато. Нам потрібна медицина - там такі хвороби не лікують.
І коли чую черговий раз про ’розумні давно виїхали’ - тобто обзивати інших тупити то норма? то їх справа, що вони виїхали. Навіщо вчити всіх і обзивати ’не розумними’, ставлячи себе вище інших?
Підтримаю вас, ми теж вдома, Лівобережна Україна. Чоловік виїзний, але така хвороба, що за кордоном пропаде, та і житло там не зможемо купити ніколи. Тому сидимо вдома, тьфу тьфу такого як в Києві немає (або ще немає)
Бандерівка• 26 мая в 08:40
Ответ дляДівчина Гілмор
20 літрів, вони серйозно?
Що 20 л? Де говорили про це?
задумчивая мордочка• 26 мая в 08:41
Ответ дляlilul990

Цинічна маніпуляція
КарамбОлька• 26 мая в 08:41
Ответ дляДай подивлюся
Я не йшла на вибори із передвиборчими обіцянками завершити війну, в мене не має в розпорядженні розвідки і МЗС для переговорів, а ще в мене не має маєтка династії, щоб зубами триматися за владу як останній раз.
Дай подивлюся• 26 мая в 08:41
Ответ дляВесёлая морковка
На росії нема виборів? Так їх і не було ніколи, там завжди царі були, яких люди не обирали.
lilul990• 26 мая в 08:41
Ответ длязадумчивая мордочка
Цинічна маніпуляція
Ну да. Це ж не піськов сказав шо здача донбаса це лиш привід почати переговори а не завершення війни. Це придумали
задумчивая мордочка• 26 мая в 08:41
Ответ дляlilul990
А шо зміниться?
Буде шанс, що країна дійсно почне оборонятися
Меломанка Маланка• 26 мая в 08:41
Ответ дляКумася
Почему до сих пор не били?
Мой город тоже так не били до 2025 г. Потом за полгода управились.Выехали. Но уверености нет ни в чем.
Весёлая морковка• 26 мая в 08:42
Ответ дляКумася
Я к тому, что говно которое вы в кулек насрете сперва холерой может в жаре обернуться, а потом замерзнет на камень и спать станет менее комфортно.