Экспертиза• 26 мая в 00:08
У кого какие мысли после новостей
Про системные обстрелы Киева, про запасы воды, про скрытую мобилизацию в рашастане и про возможное наступление со стороны белораши.Есть какой то план?
Весёлая морковка• 26 мая в 08:51
Ответ дляДай подивлюся
Ботня, кацапський фубль не жме?
Ну да, тепер будь-яка альтернативна думка-ботня. Єврейка я, бійся тепер 😂
Дай подивлюся• 26 мая в 08:51
Ответ дляКарамбОлька
Тобто ніколи, ніколи не буде миру, ніколи не буде виборів, маєток династія треба ще добудувати? Доречі там прильотів не має.
Буде, звичайно. хуйло не вічне. Узькі олігархи вже скриплять зубами, втрачаючи активи. Замінять вони хуйла на когось більш адекватного і росія капітулює. Все до цього йде.
задумчивая мордочка• 26 мая в 08:52
Ответ дляlilul990
Ми і так їх втратимо якшо капітулюємо
При відході військ втрачається найбільше територій бо ворог може піти в контрнаступ на непідготовлені позиції
І ніяке обсє вам нічого гарантувати не може. Вони розбіжаться
Так, зараз треба втратити, поплакати за втраченим і йти далі
Терміново перевибори - головний критерій, щоб не зрадники
Ответ длязадумчивая мордочка
Вам не дадуть поплакати. Якшо ви віддасте кацапам плацдарми для нападу і відмовитесь від армії
Вас виїб´ть на другий день
КарамбОлька• 26 мая в 08:54
Ответ дляlilul990
Та ладно, я вірю, шо з виборами наш народ починаючи з поваріхи баби валі у столовці перестане красти. Це свята правда
Ну так це ж саме баба краще мільярди і переховується у євреїв, а ще при графіках світла купує найдорожчу нерохумость в історії, бо де ще можна заробити Ахметову стільки бабла як не в бідній воюючій країні із графіками відключень, до речі Ахметов не сидить як Коломойський, мабуть тому що чесний.
Дай подивлюся• 26 мая в 08:54
Ответ длязадумчивая мордочка
Скільки нових територій було захоплено в цей період?
Так, чекали на такого собі зеленського
Важливо не прізвище
Так, чекали на такого собі зеленського
Важливо не прізвище
Більшість територій якраз і були віджаті у цей період. Кацапні не важливо хто у влади в Україні, їх влаштує лише один варіант - повне знищення України, тому спочатку їм ’заважав’ Порошенко, потім Зеленський, наступний теж буде ’заважати’.
Ответ дляКарамбОлька
Вам завідно ахмєтову?
Дай подивлюся• 26 мая в 08:55
Ответ дляВесёлая морковка
Це не альтернативна думка, а оплачено кацапська. хуйлостан навіть ботів набирає альтернативно обдарованих, економлять на всьому)))
КарамбОлька• 26 мая в 08:57
Ответ дляlilul990
Вам завідно ахмєтову?
Я думаю всім хто зараз в окопі за 30 тис завидно ахметову, а ще тим хто замертво похований під завалами дуже завидно ахметкі
Глаза_в_3_карата• 26 мая в 08:58
Ответ дляДай подивлюся
Зеблано-кодло тоже ботов набирает тупых и с айкью 5…адекватные на него работать не будут…
Одна манька-труженица чего стоит…5 лет изо дня в день про альошу и лондоны затирает…и про мертвечуковских ботов в покосившихся челябинских бараках…
Весёлая морковка• 26 мая в 08:58
Ответ дляДай подивлюся
Подивилась ваші теми - от де бот ) 🤖 зелений.
Це ж ужас і кошмар, суцільні срачні теми
НаБалКоніХодять• 26 мая в 08:58
Ответ дляДай подивлюся
Вас Зеленський обстрілює? Всі претензії до хуйла. Якщо знаєте як його переконали закінчити війну - звертайтеся в європейські структури. Вся Європа намагалася з ним говорити, вмовляти, домовлятися - і що? І нічого. Після 2014 прийшов 2022. Тому або йдіть покажіть майстер клас, як зупинити хуйла дипломатичним шляхом, або припиніть нести пургу про Зеленського і українців.
Удалено администрацией...
Глаза_в_3_карата• 26 мая в 08:58
Ответ дляlilul990
А кучмі не завидно? Як на його пенсію можна жити в монако?
А ахметов? Зачем ему квартира в Монако на 50 комнат?
А шо сталося?• 26 мая в 08:59
Ответ дляВесёлая морковка
И как же вы посмотрели ее темы, если она под анонимом?
Вумна вутка• 26 мая в 08:59
Ответ дляМедсестричка
А что такого они могут сделать с водой, что ее не будет долго?
А что наши в Донецке сделали что с водой там годами проблемы?
Тишком нишком• 26 мая в 09:00
Я помню май, в котором было всего 10 дней без атак, в Киеве, помню угрозы ядерки орешником и прочие прочие именно когда пуйлу удавку нехило так затягивали. Сейчас в рашке несравнимый с последними годами пиздос и они прекрасно понимают что если не запугают нас до усрачки и не нажмут на идею капитуляции ’а то хуже будет ’ - это для них будет конец. Но даже так - ничего у них не выйдет, они сейчас разобщаются и не имеют тактики противостояния нашим ударам, кроме как мясом закидывать.
НаБалКоніХодять• 26 мая в 09:00
Ответ дляКарамбОлька
Війна має закінчитись, бо ми не наступаємо, а лише втрачаємо, столиця не буде опалюватись і цієї зими, бо ніхто нічого не відновлює, якщо розіб´ють водопровід буде ще гірше.
Ну так давайте подождем пока разобьют ’водопровод’
Если перемирие будет заключено, то разбивать не будут не только водопровод, но и тело/свет.
Летом только кажется что зима далеко, а на самом деле уже вот-вот...
Весёлая морковка• 26 мая в 09:02
Ответ дляА шо сталося?
В смысле как? Пальчиком тыц на никнейм
Ответ дляНаБалКоніХодять
Госпаді, та нікополь і миколаїв жили без води, не вмерли
І ви не вмрете. Пристосуєтесь. Ніхто капітулювати не буде. І відходити з позицій бо так легше розстріляти наших військових
Пойміть це нарешті
дожену і ощасливлю• 26 мая в 09:02
Ответ дляДай подивлюся
Зупинити є один рецепт. Це погодитися знову бути під впливом раші або нейтральність, відмовитися від прозахідного курсу країни. Згодні?
НаБалКоніХодять• 26 мая в 09:03
Ответ дляlilul990
Пойміть це нарешті
Удалено администрацией...
НаБалКоніХодять• 26 мая в 09:03
Ответ длядожену і ощасливлю
Да.
Нейтральность - отличный выбор
А шо сталося?• 26 мая в 09:04
НаБалКоніХодять• 26 мая в 09:05
Ответ дляlilul990
Перестаньте думати шо помити піську раз в день то найважливіше шо може бути в житті
Навіть важливіше за життя військових
Удалено администрацией...