Экспертиза• 26 мая в 00:08
У кого какие мысли после новостей
Про системные обстрелы Киева, про запасы воды, про скрытую мобилизацию в рашастане и про возможное наступление со стороны белораши.Есть какой то план?
Задираю носа• 26 мая в 08:42
Ответ дляКолишня муза
Вы на приколе? Племянник ходит в садик, в группе 5 человек, ходят 2-3. Киев. В школах недоборы, у нас в лицее всегда набирали по 5 первых классов, в 2026 году еле набирают два.
Не выдумывайте, не поверю ни за что, тем более в Киеве. В моем небольшом (когда-то 😄) городе классы и группы переполнены
КарамбОлька• 26 мая в 08:42
Ответ дляlilul990
Не вмерли?
Вижили не всі, і це не смішно, старики замерзали в квартирах.
Бандерівка• 26 мая в 08:42
Ответ дляДівчина Гілмор
Та ми вже божевільні. Просто це попередження про воду не здрасьтє не насрать, вибачте
Що за вода.
Дай подивлюся• 26 мая в 08:43
Ответ дляКарамбОлька
Для завершення потрібно лише відібрати владу у зелі, провести вибори, всього навсього
А з 2014 по 2019 кацапи що на українській землі робили? Тренувалися в очікуванні Зеленського?
Для завершення війни треба винести хуйла вперед ногами і поставити на росії владу, яка припинить окупацію того, що їй не належить.
Весёлая морковка• 26 мая в 08:43
Ответ длязадумчивая мордочка
Совместная работа двух диктаторов по уничтожению украинцев
А новости для отвлечения внимания зебанариума
Ну и как всегда жоны тэцэкашников возбудились в чате - до паследнега
Еще мусорские подстилки
Балаболка• 26 мая в 08:43
Ответ дляКолишня муза
Сказочница вы и фантазерка.Еще попробуй всунься в садик,даже за взятку не берут.Все переполнено
КарамбОлька• 26 мая в 08:44
Ответ дляlilul990
Вам шоб помитись у ванні спокійно без обстрілів треба путіну віддати пів україни
І відмовитися від армії. Непоганий такий обмін
Україна вже втратила 20 відсотків територій, потрібно воювати далі щоб що, втратити ще 20?
Балаболка• 26 мая в 08:44
Ответ дляКарамбОлька
Ни одного случая замерзания.Так что не надо ляля.
Балаболка• 26 мая в 08:45
петько юлько пуйловская ботня уже не знает какие версии придумать
задумчивая мордочка• 26 мая в 08:45
Ответ дляlilul990
Ну да. Це ж не піськов сказав шо здача донбаса це лиш привід почати переговори а не завершення війни. Це придумали
Зараз захоплено 20 % України
19 з яких зеленський особисто віддав путіну, створивши всі необхідні умови
Ні про яке звільнення мова не йде
Відбувається знищення українців в цьому котлі
Ні про яке звільнення мова не йде
Ответ дляКарамбОлька
Ми і так їх втратимо якшо капітулюємо
При відході військ втрачається найбільше територій бо ворог може піти в контрнаступ на непідготовлені позиції
І ніяке обсє вам нічого гарантувати не може. Вони розбіжаться
Весёлая морковка• 26 мая в 08:45
Ответ дляДай подивлюся
На росії нема виборів? Так їх і не було ніколи, там завжди царі були, яких люди не обирали.
В Україні нема.
Дай подивлюся• 26 мая в 08:45
Ответ дляКарамбОлька
Я не йшла на вибори із передвиборчими обіцянками завершити війну, в мене не має в розпорядженні розвідки і МЗС для переговорів, а ще в мене не має маєтка династії, щоб зубами триматися за владу як останній раз.
Та у вас нічого нема крім претензій.
Війна не скінчиться, поки не зупинять агресора - росію. Добровільно вони зупинятися не збираються, це маніяки. Значить зупиняться примусово, все до цього йде.
КарамбОлька• 26 мая в 08:46
Ответ дляlilul990
Тобто зараз мій брат на донбаському напрямку не обороняється? Куї пінає? От приберуть зелю і він зразу почне оборонятись?
Зелю приберуть і є шанс що не будуть красти як останній раз.
Весёлая морковка• 26 мая в 08:46
Ответ дляДай подивлюся
Крошка, вже в окопі?
КарамбОлька• 26 мая в 08:47
Ответ дляДай подивлюся
Тобто ніколи, ніколи не буде миру, ніколи не буде виборів, маєток династія треба ще добудувати? Доречі там прильотів не має.
Дай подивлюся• 26 мая в 08:47
Ответ дляКарамбОлька
Якщо не буде воювати - втратить всі 100. І населення, яке не пройде фільтрацію.
Весёлая морковка• 26 мая в 08:47
Ответ дляlilul990
А хтось замерзав в окопі. І шо?
Хрєново це, бо ті хто це все підтримує - живий-здоровий і в теплі
Меломанка Маланка• 26 мая в 08:48
Ответ дляВесёлая морковка
А впереди жара, а потом зима…
Да. Зимой город остался без отопления в -20. А вам весело и прикольно. На выезде.
задумчивая мордочка• 26 мая в 08:48
Ответ дляlilul990
Впізнаю кварталівську школу цинізму
Але ж, ключи дурня, виглядаєте так само як і ваш вирок
КарамбОлька• 26 мая в 08:49
Ответ дляБалаболка
Ага писали серцева недостатність, а від чого та серцева недостатність коли в квартирі 5 градусів загадка із усіма відомими.
Дай подивлюся• 26 мая в 08:49
Ответ дляВесёлая морковка
Крошка, вже в окопі?
Ботня, кацапський фубль не жме?
задумчивая мордочка• 26 мая в 08:50
Ответ дляДай подивлюся
Скільки нових територій було захоплено в цей період?
Так, чекали на такого собі зеленського
Важливо не прізвище
Так, чекали на такого собі зеленського
Важливо не прізвище
Весёлая морковка• 26 мая в 08:50
Ответ дляМеломанка Маланка
Мне?! Я как раз говорю, что это все давно пора заканчивать
Морковку дай• 26 мая в 08:50
Ответ дляДай подивлюся
Ставити наявність чоловіка поруч вище за безпеку власної дитини - нерозумно і нечесно по відношенню до дитини. Але це ваше життя і ваша дитина, вирішувати вам, як і нести відповідальність за прийняті рішення.
Кинуть мужа в период такой мобилизации как сейчас не есть нормально. В каждой семье свои взаимоотношения. Если они не сложились - можно и уехать, терять все равно нечего. По этой причине выехавшие не понимают оставшихся.
Единого правильного решения в этой ситуации нет и не будет. Люди поставлены в патовую ситуацию.
Осуждать или в негативном ключе давать оценку такому выбору сейчас - по меньшей мере бестактно и неуместно.