Экспертиза• 26 мая в 00:08

У кого какие мысли после новостей

Про системные обстрелы Киева, про запасы воды, про скрытую мобилизацию в рашастане и про возможное наступление со стороны белораши.Есть какой то план?
Коплю на груди• 26 мая в 09:46
Ответ дляlilul990
Ви з рашки пишете? А хто в спину їм стріляв?тоже укр генерали?
А хто довів до тих котлів?

lilul990• 26 мая в 09:47
Ответ дляНепозбувна Бентега
Удалено администрацией...
Ну ви ж не думаєте як будуть відходити у голий степ з укріплених позицій ті хто сидить на донбаському напрямку. Вам головне шоб матільду було чим помити
З родзинкою• 26 мая в 09:48
Ответ дляТріль!
Да ну, вы шутите? Техническая вода это и руки помыть и себя (хоть немного, жара все же!); смыть в туалете, помыть кастрюлюку/ тарелку / помидор и тд. На семью запас в 20л это очень и очень мало…
надо еще посудой одноразовой запастись
Непозбувна Бентега• 26 мая в 09:48
Ответ дляlilul990
Удалено администрацией...
lilul990• 26 мая в 09:48
Ответ дляКоплю на груди
А хто довів до тих котлів?
Ну та не російські війська які почали стріляти не дивлясись на домовленості. Ну куда
Апофиозная• 26 мая в 09:48
Ответ дляЛенивица-красавица
Рік назад не було таких ударів по столиці , як і на цих вихідних , мабуть весь арсенал в повному асортименті в одне місто і руйнувань таких за одну ніч не було.
Був
Ми сиділи без світла літом
А в травні 2023 були удари майже кожну ніч, теж страшні дні
КарамбОлька• 26 мая в 09:50
Ответ дляlilul990
Та за чотири роки і за те бабло, що вивезли і купують найдорожчі маєтки можливо вже було побудувати 2-3 лінії укріплених позицій.
Коплю на груди• 26 мая в 09:50
Ответ дляНепозбувна Бентега
Удалено администрацией...
Не йде тому що не хоче щоб в неї стріляли, вона ж так і написала
Непозбувна Бентега• 26 мая в 09:51
Ответ дляКоплю на груди
так отож вона хоче щоб інших перестріляли, а її чіпати не можна.
То хай би заткнулась вже і сиділа мовчки.

Коплю на груди• 26 мая в 09:52
Ответ дляlilul990
Удалено администрацией...
lilul990• 26 мая в 09:52
Ответ дляКарамбОлька
А навіщо взагалі звідти виходити? Там дуже вдалі висоти і логістичне сполучення.
lilul990• 26 мая в 09:52
Ответ дляКоплю на груди
Удалено администрацией...
Маніпуляція
Апофиозная• 26 мая в 09:53
Ответ дляКарамбОлька
Війна має закінчитись, бо ми не наступаємо, а лише втрачаємо, столиця не буде опалюватись і цієї зими, бо ніхто нічого не відновлює, якщо розіб´ють водопровід буде ще гірше.
Розкажіть, як саме має закінчитися прямо зараз і хто на це впливає, і що треба щоб от зараз оп і стишилося?
Українська Мрія• 26 мая в 09:53
Страшно, звичайно.
А мені ще приспічило операцію на нозі робити. Одержується, знову не на часі. Як і ремонт, як і біоревіталізація і відпустка.
lilul990• 26 мая в 09:53
Ответ дляАпофиозная
Їм все одно. Головне шоб голову було чим помити
Апофиозная• 26 мая в 09:54
Ответ дляКарамбОлька
Для завершення потрібно лише відібрати владу у зелі, провести вибори, всього навсього
Типу і війна закінчиться це рецепт?
Вибори? І фронт стане і ракети і дрони перестануть росіяни запускати?
Українська Мрія• 26 мая в 09:54
Ответ дляКарамбОлька
Крім того, не претендую на істину, те, шо підари шматують сусідні їм території - дуже страшно, але коли полізуть саме на Київ, усім пизда буде.
Коплю на груди• 26 мая в 09:54
Ответ дляНепозбувна Бентега
Не може вона мовчки , бо на зарплаті.
Щей без анониму пише, щоб куратори бачили
Коплю на груди• 26 мая в 09:55
Ответ дляlilul990
Маніпуляція
Констатація

lilul990• 26 мая в 09:55
Ответ дляКоплю на груди
Не може вона мовчки , бо на зарплаті.
А ви анонімно шоб бистро перевзутись єслі шо?
lilul990• 26 мая в 09:56
Ответ дляКоплю на груди
Констатація
Розпишіть сценарій виходу з донбасу
lilul990• 26 мая в 09:56
Ответ дляУкраїнська Мрія
Ваші ухилянти вас не захистять?
Мій не такий• 26 мая в 09:59
Ответ дляЯк міряти?
В кожній темі про Київ : караул, тікайте.
Не умничайте. Сидите в своем селе на западной -так сидите и не выступайте. Тема для тех, кому актуален вопрос, а не для вас.
Мій не такий• 26 мая в 10:01
В прошлом году примерно в этот период тоже были интенсивные жесткие обстрелы.
То есть ничего нового.
КарамбОлька• 26 мая в 10:03
Ответ дляАпофиозная
А я чекаю щоб мені розказали ті, хто при владі і мають дані розвідок, дипломатичні важелі, законодавчі і виконавчі інструменти і нарешті голову, які йшли на вибори і не просто рамдомні фрази видавали, а взяли відповідальність і припинили війну.
НаБалКоніХодять• 26 мая в 10:03
Ответ дляАпофиозная
Якби на полі боя все йшло добре,
Не було б мемів про Малу токмачку, і терору жінок і дітей, це було б непотрібно. Ціну платимо ми жахливу. Це так(
В кожні родині загинувший воїн, але пуйлу мало, він хоче зробити життя жінок , старичків нестерпним ще, без води, електрики, дістати тилові міста і насолоджуватися горем
Удалено администрацией...
Мій не такий• 26 мая в 10:04
Ответ дляУкраїнська Мрія
На Киев не получится у них ничего. Если в первый месяц войны, когда Украина была с голой задницей не захватили, то сейчас и подавно.
Единственное, если они смогут доставать до Киева кабами, то это очень плохо. Тогда будет как в Запорожье и в Херсоне.
Апофиозная• 26 мая в 10:05
Найближчі дні найстрашнішими будуть чутки. Війна взагалі, багато в чому, є історією чуток. А в інформаційний вік роль цих самих чуток максимально росте.
На жаль, рівень страху в суспільстві буде збільшуватися і кількість тих, хто навколо вас буде істерити (нудити) може різко зрости. І ці люди, як ті енергетичні вампіри, будуть сіяти свій страх навколо себе, бо вони потребують підтримки свого страху.
А ми живемо, як жили. Надіємося на краще.
Всі ці теми, істерії, ні до чого не приведуть і не матимуть ніякого зиску. Окрім може депресивних настроїв деяких осіб, війна це страшне. І не тільки попаданням ракети, гранати, а інформаційним руйнуванням психики
НаБалКоніХодять• 26 мая в 10:05
Ответ дляКоплю на груди
А хто довів до тих котлів?
Этого оно вам не скажет
дожену і ощасливлю• 26 мая в 10:05
Ответ дляДай подивлюся
П´ятий рік хуйлостан бере Київ за 3 дні... Не взявши за 12 років навіть Донецьку область.
Нікому взяття Києва за 3 дні вже не цікаво. Це тренд 2022 року, зараз або погоджуємось, як є, або будуть робити з країни непридатну територію. Знову зима вже через кілька місяців.