Экспертиза• 26 мая в 00:08

У кого какие мысли после новостей

Про системные обстрелы Киева, про запасы воды, про скрытую мобилизацию в рашастане и про возможное наступление со стороны белораши.Есть какой то план?
lilul990• 26 мая в 09:25
Ответ дляКарамбОлька
Так ти тут пости проплачені написуєш щоб всі жили як в Нікополі, стараєшся. Ще люди живуть в Гуляйполі і Оріхові, будемо на них рівнятись?
Не будете нояти шо вам гірше за всіх і розповсюджувати капітуляційні настрої

Медсестричка• 26 мая в 09:26
Ответ дляМеломанка Маланка
Удалено администрацией...
Скорее вас, хамка.
Непозбувна Бентега• 26 мая в 09:26
Ответ дляПапина дочка
Після Донбасу буде Дніпро, Запоріжжя, Суми, Харків. Тоді вже зразу і Київ, як Ви цього не розумієте...
як ви не розумієте, що воно і так і так буде, тільки з більшими втратами серед військових і мирних людей
lilul990• 26 мая в 09:27
Ответ дляКарамбОлька
Як тіки трамп дасть свої війська для розвелдення солдат - так сразу, хто би спорив? Як гарантія шо військовим не стрілятимуть в спину

Путін на це погодиться?
НаБалКоніХодять• 26 мая в 09:27
Ответ дляlilul990
Не смішно. Чи вам нравиця як нашим солдатам в спину будуть стріляти?
Это первый отвод войск в нашей истории?
Всех перестреляли в спину?
lilul990• 26 мая в 09:27
Ответ дляНепозбувна Бентега
Втрати будуть однакові бо любий відступ з позицій це привід для контрнаступу і окупації ще більщої площі

Згадайте харківський контрнаступ
lilul990• 26 мая в 09:28
Ответ дляНаБалКоніХодять
Это первый отвод войск в нашей истории?
Всех перестреляли в спину?
Дебальцівський котел
КарамбОлька• 26 мая в 09:28
Ответ дляlilul990
Щось розповідати про нитье може той, хто живе в таких умовах під обстрілами, решта в дупу.
lilul990• 26 мая в 09:29
Ответ дляКарамбОлька
Одна ви живете напевно. Більше ніхто так не страждає

Апофиозная• 26 мая в 09:29
Буду жити, як жила і вам раджу
Київ
То в них якась вже агонія чи що, все тварюки не награються в терор, хай на полі боя воюють. А то кошмарити цивільних багато ума не треба.
lilul990• 26 мая в 09:29
Ответ дляАпофиозная
Буду жити, як жила і вам раджу
Київ
НаБалКоніХодять• 26 мая в 09:30
Ответ дляlilul990
Дебальцівський котел
Удалено администрацией...
Апофиозная• 26 мая в 09:30
Ответ дляЯк міряти?
Ви маєте куди поселити три мільйони киян і дати їм роботу, дитсадки, школи? Ні. Задовбали з цим виїзджанням
Нагадаю в Києве живе по чисельності населення, яке дорівнює країні Грузії. Не евакуюєш. Тим паче, не тільки Київ, Харков, Запоріжжя і інші міста потерпають від терору
Медсестричка• 26 мая в 09:31
Ответ дляМеломанка Маланка
Да. Зимой город остался без отопления в -20. А вам весело и прикольно. На выезде.
Оно и видно, что у вас птср, на людей сливаете свой негатив. Обратитесь к психиатру что ли.
НаБалКоніХодять• 26 мая в 09:32
Ответ дляlilul990
Дебальцівський котел
Удалено администрацией...
КарамбОлька• 26 мая в 09:33
Ответ дляlilul990

Путін на це погодиться?
Ой ці казочки з банкової, як тільки танки, як тільки літаки, як тільки ракети, як тільки надра віддамо, як тільки нафти не буде, мені здається зеля нічого не зробив для того щоб ставити умови трампу, династія і істерика в овальному кабінеті по криворіжські не рахується. Як тільки та ніколи.
НаБалКоніХодять• 26 мая в 09:34
Ответ дляАпофиозная
Буду жити, як жила і вам раджу
Київ
Удалено администрацией...
А шо сталося?• 26 мая в 09:35
Ответ дляПапина дочка
Аргументируйте пожалуйста.
lilul990• 26 мая в 09:36
Ответ дляНаБалКоніХодять
Удалено администрацией...
Слава богу

Я шалунья• 26 мая в 09:36
В Киеве будет громко. Если кукуха уже не выдерживает, вам нужно взять паузу от жизни в Киеве. Психологически нужно готовиться к разрушениям в столице, — Кулеба

Инсайдер Киев
lilul990• 26 мая в 09:37
Ответ дляНаБалКоніХодять
Удалено администрацией...
Ви з рашки пишете? А хто в спину їм стріляв?тоже укр генерали?
Апофиозная• 26 мая в 09:37
Ответ дляlilul990
До речі, Сша і Іран першим ділом припинили вогонь, режим тиші ввели, а тепер ото катаються по містам, делегаціями, посередниками, то Пакистан, то Туреччина, пропонують плани мирної угоди, то 9 пунктів, то 10, то нова бумага, то стара бумага і так можуть довго козу водити з підписанням паперів. У нас вони не йдуть на стишення і припинення вогню, хоча ранній Трамп в 2025 році і хотів, але пуйло його кинув.
Пуйлу конче необхідно вбивство цивільних як інструмент. Бо всі вже еліти ті московиті недовольні, захід пишуть що він слабкий. Тільки лінивий в західній пресі про це не написав, того пуйло скаженіє і виміщає на простих людях, бо це поведінка криси.
Як вже задовбав
lilul990• 26 мая в 09:37
Ответ дляКарамбОлька
Ну вам смішно. А хтось не хоче шоб йому в спину стріляли
Апофиозная• 26 мая в 09:40
Ответ дляНаБалКоніХодять
Удалено администрацией...
Якби на полі боя все йшло добре,
Не було б мемів про Малу токмачку, і терору жінок і дітей, це було б непотрібно. Ціну платимо ми жахливу. Це так(
В кожні родині загинувший воїн, але пуйлу мало, він хоче зробити життя жінок , старичків нестерпним ще, без води, електрики, дістати тилові міста і насолоджуватися горем
Дай подивлюся• 26 мая в 09:42
Ответ длядожену і ощасливлю
Ці казки, що раша все, то вже чули, п´ятий рік пішов, але щось в реальності стали гірше і загиблих більше.
П´ятий рік хуйлостан бере Київ за 3 дні... Не взявши за 12 років навіть Донецьку область.
Дай подивлюся• 26 мая в 09:43
Ответ дляНепозбувна Бентега
Не буде, звичайно. Якби хуйло могло, але ж немічне,як і ’друга армія світу’.
фрау Гітта• 26 мая в 09:44
Ответ дляlilul990
Тобто на лбз нехай миються в тазіку. Головне шоб вам була змога набрати повну ванну води
Возвращайтесь домой. Будем в равных условиях, тогда и поговорим.
Ленивица-красавица• 26 мая в 09:45
Ответ длямиссАрфография
Вспоминаю предыдущую истерию с Орешником, когда должен был быть удар по Киеву и со всех пропагандистских дыр неслось, думаю сейчас опять что-то подобное.
Конечно же россияне будут наносить удары. Как месяц назад, год назад, два года назад.
Рік назад не було таких ударів по столиці , як і на цих вихідних , мабуть весь арсенал в повному асортименті в одне місто і руйнувань таких за одну ніч не було.
З родзинкою• 26 мая в 09:45
Ответ дляЯк міряти?
Виїхалоботи працюють в поті ліца
я выехала, працюю в поте лица - в чем я бот?
или лишь бы глупость какую ляпнуть?
Непозбувна Бентега• 26 мая в 09:46
Ответ дляlilul990
Удалено администрацией...