Organic• 26 мая в 11:50

що скажете за туроператора ПІЛОН pilon?

хочу дитину вивезти на море, бо вже 4 роки війна і все відкладаю

надумала може повезти її в чорногорію , але яким туропратором ? і ми будемо їхати з києва, то краще з києва чи львову

Але впершу чергу цікавить адекватний туроператор

Дякую
Сосиска_Втесте• 26 мая в 12:13
Ездили в позапрошлом году с Пилон в Черногорию,мне все понравилось. Они на рынке 20 лет и Черногория это их флагманское направление

Mariia_touragent• 26 мая в 14:29
Відповідальний оператор з пристойною репутацією і стажем. Чітко, налагоджено, уважно,’по-людськи’. Нарікань нема. Особисто на собі не одноразово перевіряла -все ок).