Плету корзинки• 26 мая в 12:07

Порекомендуйте парфуми для підлітка

Дівчата, порекомендуйте освіжаючі парфуми для підлітка на літо. Буду в дуті фрі, хочу зробити плдарунок. 17 років, замовив на літо освіжаючі, можливо цитрус, можливо море. Порекомендуйте, і напишіть чи є легенький шлейф. Бюджет до €100.
Маю сечі• 26 мая в 12:10
А що подобається підлітку? Які парфуми вже має? Це настільки індивідуально. До 100 євро це солідна сума, тому аромат повинен точно сподобатись

Не худа ні разу• 26 мая в 12:12
є хітяра Banderas Blue Seduction але він і в Україні є оригінал і коштує недорого.
Швендяю містами• 26 мая в 12:17
Хлопцю? Як на мене, то €100 це занадто великий бюджет. Мій в такому віці користувався Kenzo і вони були значно дешевшими.
https://www.notino.ua/kenzo/leau-kenzo-pour-homme-...
https://www.notino.ua/kenzo/homme-parfumovana-voda...

Ще можу порадити
https://www.notino.ua/dolcegabbana/light-blue-pour...
Та як на мене гарний варіант для підлітка на літо Бандерас. Але вони не стійкі
https://www.brocard.ua/ua/product/tualetna-voda-ba...
Не худа ні разу• 26 мая в 12:18
Підліток не хоче сходити у брокард та понюхати обрати що подобається? Бо парфуми дуже індивідуально, одні можуть хвалити, а іншому пахне огидно і так незалежно від парфуму.
автор Плету корзинки • 26 мая в 12:19
Ответ дляМаю сечі
бюджет до 100, не обовʼязково дорогі. Немає такого щоб подобається, попросив цитрусові. Я собі ніколи не можу купити, що подобається. Кожен раз купуй щось нове, для різноманіття, щоб не було сходим на попередні.
автор Плету корзинки • 26 мая в 12:20
Ответ дляНе худа ні разу
Потрібно затестити, дякую
автор Плету корзинки • 26 мая в 12:21
Ответ дляШвендяю містами

Ще можу порадити
Ще раз наголошу на бюджеті, це я написала максимум. Не обовʼязково дорогі. Дякую за рекомендації, я обовʼязково спробую.
автор Плету корзинки • 26 мая в 12:22
Ответ дляНе худа ні разу
Коли приходиш в брокард, там все різноманіття змішується в один запах. Обовʼязково затестить, як я зберу хоч список що тестити
Маю сечі• 26 мая в 12:25
Зовсім не сказав, що в його фаворитах? А які точно подобаються, знаєте? Так би мовити - що пробував та дуже сподобалось?

Маю сечі• 26 мая в 12:28
Не знаю, як підлітки. Особисто я була розлючена, коли мені подарували щось новеньке, але зовсім не в моєму смаку. Наприклад, я обожнюю Kenzo, якщо мені хтось обере з цієї фірми, точно не прогадає (навіть, новинку). Але маю приятельок, яким нічого з Kenzo не підходить. Тому бажано хоч знати, що подобається приблизно.
Не худа ні разу• 26 мая в 12:44
Creed Aventus зараз модний та крутий вважається
Moncera Cedrat Boise схожий на авентус але дешевше
Chanel Allure Homme Sport классика цитрусова
Dolce Gabbana Pour Homme свіжий запах нейролі (квітки апельсину)
Aqva Pour Homme Bvlgari (морський свіжий)
Azzaro Chrome свіжий (в сша кажуть хіт багато людей ним поливається з ног до голови)
у Giorgio Armani дуже якісні парфуми по компонентам усі як і у Tom Ford, але треба що б він затестив що подобається саме.
Banderas Blue Seduction дуже бюджетний, але дуже вдалий хіт, дуже багатьом дівчатам він подобається на хлопцях, там і цитруси і диня, як афродізіак, при цьому коштує копійки, можете взяти його другою пляшкою він у нас коштує гривень 600 за 100 мл, але можна брати й 200 мл сміливо на кожен день круглий рік.
Versace Fraiche аналог бандераса вище, але подороще, розхід великий бо стійкість не дуже як і у бандераса, але через ціну можна взяти більше і поливатись.

Радив би щось з Армани обрати самому або Шанель, бо у них якісні інгрідієнти і стійкість нормальна, а на додачу як вийде на кожен день взяти Бандерас Блу седакшн 100-200 мл
автор Плету корзинки • 26 мая в 12:53
Ответ дляМаю сечі
Нічого
автор Плету корзинки • 26 мая в 13:00
Ответ дляНе худа ні разу

Дякую за такий список, вразив. Тут запитували що син пробував, згадало Jo Malone цитрусовий, але вони дорогі, купляти не буду
На_оба_рот• 26 мая в 13:15
Abercrombie & Fitch Fierce Eau de Cologne або будь який цієї марки, що буде в наявності, що зможете затестити саме в дьюти фрі
Усміхайлик• 26 мая в 13:36