очки_ннадо• 26 мая в 20:54
Плата за операцію в онкодиспансері
Планується операція по видаленню пухлини на сечовому міхурі. Малоінвазивна, через статевий орган. Природа пухлини буде відома після гістології.
Питання в нашому рідному хабарництві: скільки треба платити? Розумію, що за законом- нічого, але реалії інші. Послухала людей, які там оперуються, то напряму озвучують суми: і 20, і 30, і 40((((
Легко сказати, що нічого не давати, але ж тут може чекати довге лікування…
АяВсёЗнаю• 26 мая в 20:59
Тато зараз в онко
НІР
Відділення пухлин шлунку
Лапароскопію була - анестезіологу 3 тис (сам ціну сказав). Лікарю 4 тис. Давали самі.
Потім велика операція по видаленню шлунка.
Анестезіологу 5 тис. Лікарям по 200 Дол. Але це вже кінець лікування, виписка. Тобто за все лікування (8 хмій, операція)
Хтось давав по 3-5 тис. Хтось по 20 тис.
Наш лікар говорив, що можна нічого не давати.
Ставлення було чудове ввід сум не залежало.
НІР
Відділення пухлин шлунку
АяВсёЗнаю• 26 мая в 21:00
Ответ дляБавовна
Спрашивайте на прямую.
Не всі говорять.
Я свого питала. Сказав нічого не потрібно.
Бавовна• 26 мая в 21:01
Ответ дляАяВсёЗнаю
Не всі говорять.
Спросить у анастезиолога. Ему нужно отдельно. Заодно спросить про хирурга. Спросить у медсестер, они точно знают. Короче, разбираться на месте.
АяВсёЗнаю• 26 мая в 21:03
Ответ дляБавовна
Анестезиолог второй на большой операции деньги брать не хотела вообще, сказала, что это ее работа.
Первый сказал 3 тыс
Медсестры молчат, врачи говорят что не нужно. В отделении только один врач, который называет сумму и она там космическая. Остальные не говорят.
Мы там с сентября и уже со всеми раз знакомились.
Первый сказал 3 тыс
очки_ннадо
• 26 мая в 21:03
Ответ дляАяВсёЗнаю
Тато зараз в онко
НІР
Відділення пухлин шлунку
НІР
Відділення пухлин шлунку
То це ще притомні цифри(
А це обласний диспансер
Скляна миша• 26 мая в 21:06
Ответ дляочки_ннадо
То це ще притомні цифри(
А це обласний диспансер
НІР - інститут раку
Білка в колесі• 26 мая в 21:07
Анестезиолог берет от 1.5 до 3. Хирург от 3 до бесконечности.
Я лежала два года назад. Удаляла опухоль. То спросила прямо он сказал скажу потом. После операции сказал 12.
очки_ннадо
• 26 мая в 21:07
Ответ дляСкляна миша
НІР - інститут раку
Я зрозуміла. Пишу, що в нас онкодиспансер в області
Тяжка справа• 26 мая в 21:11
Ответ дляАяВсёЗнаю
Не всі говорять.
Коли так кажуть, давайте, скільки вважаєте за потрібне.
Задолбулька• 26 мая в 21:11
Ответ дляочки_ннадо
Спитайте прямо лікаря.
очки_ннадо
• 26 мая в 21:13
Ответ дляЗадолбулька
Спитайте прямо лікаря.
Спитаю. Але не хочу почути : 40 тис
Задолбулька• 26 мая в 21:15
Ответ дляочки_ннадо
Спитаю. Але не хочу почути : 40 тис
Загартовуйтесь. Думайте про себе в першу чергу.
Значить дасте скільки зможете. Це малоінвазивна операція , більше для діагностики. І це тільки початок лікування.
Удачі! І вдалої операції!
Білка в колесі• 26 мая в 21:16
Ответ дляочки_ннадо
Спитаю. Але не хочу почути : 40 тис
А скільки ви готові платити. Якщо маєте 5 то дайте і не питайте. Якщо ні то 3.
очки_ннадо
• 26 мая в 21:17
Мій свекор з 4 стадією раку шлунку теж був в відділенні на операції. Це було 18 років тому. Одразу сказали їхати додому, це все. Запитала, скільки платити за операцію, то вже тоді назвали суму 8000 грн. Я дала йому символічні 100 баксів.
Блд, це ж цинізм брати гроші великі за свою роботу з людини, місяці життя якої лічені(
Задолбулька• 26 мая в 21:19
очки_ннадо
• 26 мая в 21:22
Ответ дляЗадолбулька
В людей можуть бути операції іншого обьєму, тому і ціни кажуть різні.
Це в приватній лікарні. Державну фінансує НСЗУ.
Або була б офіційна оплата на рахунок, чи не так?
Ласкове телятко• 26 мая в 21:22
Нирки перевіряли?
Ми питали. Сказали, скільки зможете. Грошей ще багато треба буде. Ще хімія.
очки_ннадо
• 26 мая в 21:22
Ответ дляЗадолбулька
Удачі! І вдалої операції!
Дякую!
Задолбулька• 26 мая в 21:23
Ответ дляочки_ннадо
Та я вам приблизно скинула для орієнтиру, бо ви написали 40 тис, таких цін не видає.
очки_ннадо
• 26 мая в 21:25
Ответ дляЗадолбулька
20-30-40 це суми, які лікарі називають за проведену ними операцію в урології. Особисто їм (
очки_ннадо
• 26 мая в 21:27
Ответ дляЛаскове телятко
Нирки перевіряли?
Перевіряли. На сечовому утворення.
Задолбулька• 26 мая в 21:28
Ответ дляочки_ннадо
Ви розумієте що там різні операції? Це і нирки, і простата, і сечовий.
Операція по видаленню всього сечового (не дай Бог) дуже складна і буде звісно в іншу вартість.
Пишу бо в мене чоловік хворів( і планували операцію, а потім відмовили.
ТУР - це невелика операція.
Нехай все буде добре!
ТУР - це невелика операція.
Нехай все буде добре!
ЯниЯ• 26 мая в 21:36
Ответ дляочки_ннадо
Попитаєте і визначитеся.
очки_ннадо
• 26 мая в 21:40
Ответ дляЗадолбулька
ТУР - це невелика операція.
Нехай все буде добре!
ТУР - це невелика операція.
Нехай все буде добре!
Операція наступного вівторка. Видаляють утворення сечового через статевий орган.
Суми, які я написала, озвучували просто різні лікарі . В одній палаті два пацієнта з однаковою операцією, але хірурги різні і прайси теж
Вакцениро Вона• 26 мая в 21:41
Та не переживайте, вам все расскажут, как только скажут идем в операционную…
Сначала анастезиологу обязательно!!!, потом на пост сестричкам, они ж будут за вами смотреть после операции, а и после операции врач без стеснения озвучит сумму, я это прошла
АяВсёЗнаю• 26 мая в 23:08
Ответ дляВакцениро Вона
Мені не говорили.
Операція була на днях.
Навпаки всі говорили що не потрібно.
Київ НІР. Але залежить від лікаря.
Перша невеличка теж так само було. За цей час ставлення було чудове і однакове для тих хто платив, і хто не платив нічого.
Операція була на днях.
Навпаки всі говорили що не потрібно.
Київ НІР. Але залежить від лікаря.
Вакцениро Вона• 26 мая в 23:11
Ответ дляАяВсёЗнаю
Мені не говорили.
Операція була на днях.
Навпаки всі говорили що не потрібно.
Київ НІР. Але залежить від лікаря.
Операція була на днях.
Навпаки всі говорили що не потрібно.
Київ НІР. Але залежить від лікаря.
Так вы ж еще не выписались, Потом отпишитесь, у нас тоже все культурные, но как только отпускали домой, все их всех как подменили, на перевязку со всем своим, что надо докалывать вот список купите…
АяВсёЗнаю• 27 мая в 07:00
Ответ дляВакцениро Вона
Виписались вчора
Нічого не змінилось.
Раніше сусід по палаті виписувався. Взагалі нічого не давав. Відношення було однаково гарним і уважним.
Нічого не змінилось.