очки_ннадо• 26 мая в 20:54

Плата за операцію в онкодиспансері

Планується операція по видаленню пухлини на сечовому міхурі. Малоінвазивна, через статевий орган. Природа пухлини буде відома після гістології.
Питання в нашому рідному хабарництві: скільки треба платити? Розумію, що за законом- нічого, але реалії інші. Послухала людей, які там оперуються, то напряму озвучують суми: і 20, і 30, і 40((((
Легко сказати, що нічого не давати, але ж тут може чекати довге лікування…
Вакцениро Вона• 27 мая в 07:54
Ответ дляАяВсёЗнаю
Виписались вчора
Нічого не змінилось.
Раніше сусід по палаті виписувався. Взагалі нічого не давав. Відношення було однаково гарним і уважним.
А вы знаете что такое онкология?
И как люди отходят от операции?
Операция на днях и вчера выписали, ну ну

автор очки_ннадо • 27 мая в 10:11
Ответ дляВакцениро Вона
А вы знаете что такое онкология?
И как люди отходят от операции?
Конкретно ця операція малоінвазивна, і так, на третій день виписують, якщо все ок.
АяВсёЗнаю• 27 мая в 11:27
Ответ дляВакцениро Вона
А вы знаете что такое онкология?
И как люди отходят от операции?
Знаю.
Тому що це третья операція в родині - мама, сестра, тато.
Так, виписали через тиждень після операції . Я з ними всіма в лікарні цілодобово.
Видалення 80% шлунку. В той же день ввечері вже в палаті. І потроху вставати. На другий день ходити, їсти спец харчування. Далі більше ходити, якщо аналізи в нормі і немає ускладнень через тиждень виписують.