Крайня невістка• 27 мая в 11:49
Не работала 5 лет
Как теперь устроиться?
Что говорить на собеседовании?
Svit_from_It• 27 мая в 11:58
говорить что работала
прост опоследний опыт работы превратите в 10 лет
и почийте что там новое вышло
Svit_from_It• 27 мая в 11:58
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Я так и говорила, что сидела у мужа на шее
и вас взяли? продавцом? явно не квалифиц. работа
Горня капучіно• 27 мая в 12:10
А це заборонена законом ?
Не працювала і все !
Навпаки - людина відпочивша, завзятіша, а не замордована роботою …
Не працювала і все !
ЦібаФу• 27 мая в 12:17
Я три роки вдома сиділа. На співбесіді сказала правду: втомилась на минулій роботі, вирішила трохи відпочити, відпочила і готова знову стати в стрій. Взяли без питань. А що в цьому такого? Зараз не ссср, коли непрацюючі підпадали під статтю
Я_и_моя_собака• 27 мая в 13:33
Ответ дляSvit_from_It
Взяли, начальником ЦНАП
Svit_from_It• 27 мая в 15:07
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Взяли, начальником ЦНАП
Удалено администрацией...
Барвіночка• 27 мая в 21:04
Так і говорити, я колись 6 місяців не працювала, ну пару ейч архів, мені щось там лепетали, що раз я можу собі дозволити півроку бути без роботи, можу піти в будь який момент, а я і не заперечувала. Знайшла роботу мрії, на якій пропрацювала 7 років.