Королева ганделику• 27 мая в 19:05
Повітайте своїх причетних з Днем Сил спеціальних операцій ЗСУ!
Справжні Герої нашого часу!
Ангел-предохранитель• 27 мая в 19:10
Ответ дляуспокойте_Меня
люди вже втомилися від псевдопатріотизма
Гоу на окуповані, там буде ’справжній’ патріотизм. З колорадськими стрічками з дитсадка, мобілізацією з 18, чебурнетом замість інтернету і щоденними поклонами хуйлу.
П.С. Слава ЗСУ!
маминаБубочка• 27 мая в 19:13
Ответ дляуспокойте_Меня
Удалено администрацией...
Спасу мир• 27 мая в 19:23
Ответ дляАнгел-предохранитель
П.С. Слава ЗСУ!
Слава Президенту Зеленському, нашому незмінному лідеру, натхненнику всіх наших досягнень та перемог! Слава його вірному Кварталу! Безмежна подяка нашим союзникам, друзям та партнерам, у якомусь сенсі навіть нашим старшим і мудрішим братам! Вдячні їм усім за наше щасливе дитинство!
Пешеходик• 27 мая в 19:25
Ответ дляСпасу мир
Ебанутым снова лекарств не хватило??
Ангел-предохранитель• 27 мая в 19:30
Ответ дляСпасу мир
Завдяки Зеленському хоч копійку яку ви, фубльові, заробили. Хоч ботами попрацюєте, раз нікуди більше не беруть.
Спасу мир• 27 мая в 19:31
Ответ дляПешеходик
Ебанутым снова лекарств не хватило??
не знаю, раніше ця ’шляпа’ на ура заходила
Королева ганделику
• 27 мая в 19:31
Слава генералу Сергію Кривоносу засновнику та ідеологу Сил спеціальних операцій. Саме генерал спільно з представниками НАТО розробив концепцію формування та розвитку українських ССО.
Спасу мир• 27 мая в 19:32
Ответ дляАнгел-предохранитель
Долари, євро, шекелі. Жодних рублів.
ДолькиКабана• 27 мая в 20:55
Ответ дляСпасу мир
Отдельное спасибо, что можно не беспокоиться о старости. С каждым днем шанс ее встретить уменьшается