Гербарія сушу• 28 мая в 07:08

Робота в ПФУ Київ

Мене покликали на співбесіду в ПФУ Київ. А хто знає, яка там зараз взагалі ситуація? Хотіла б трохи розібратися.
Мені потрібно працевлаштуватися саме в державну структуру, от думаю, чи варто спробувати в ПФУ.
І хто співбесіду там проходив, до чого готуватися?
автор Гербарія сушу • 28 мая в 08:26
Ответ дляАкуна_Матата
Самая основная черта работы с людьми, это стрессоустойчивость. Автор Вам задают вопросы, чтобы ответить на Ваш.
Может Вам отказаться от идеи работать с людьми.
Ну давайте будемо чесними, більшість запитань тут задали не для того, щоб допомогти, а від нічого робити. Навіщо мені витрачатися на такі варіанти. Нюанси роботи на вакансіях, на які запрошують, я усвідомлюю. Мене цікавить загальна атмосфера. Бо рекрутери розповідали про суттєві реформи в пфу, і що там покращилися умови. Але чи так воно насправді?

автор Гербарія сушу • 28 мая в 08:28
Ответ дляВсе і одразу
А сколько озвучивают зарплату?
20000 і 22000 на руки+премії
Залежно від того, яку вакансію оберу
Все і одразу• 28 мая в 08:38
Ответ дляГербарія сушу
20000 і 22000 на руки+премії
Залежно від того, яку вакансію оберу
Це щось забагато . Якщо оклади однакові( я думаю тарифна сітка однакова .) То рахуйте 15600-23000 оклад +премія 25-30% , ранг копійки вислуги 0 . -24% податки . Щось забагато нарахували. То не плюс пиемії, то вже з преміями потолок
Мая твая не панимать• 28 мая в 08:39
Ответ дляГербарія сушу
Умови чого?
Все і одразу• 28 мая в 08:40
Ответ дляМая твая не панимать
Умови чого?
Умови роботи , мабудь , з чого б вони покращились? в держ всте стабільно хуже і хуже
автор Гербарія сушу • 28 мая в 08:42
Ответ дляВсе і одразу
То я ще уточню, але на першому етапі співбесіди саме так і називали - 20 чи 22 на руки, в випробувальний термін тільки це. А потім ще може бути+премія.
Сладко-соленая• 28 мая в 08:51
Готуватися до малого окладу в 12-13тис. Ятам прозодила співбесіду ще в 2019 р. Зпмала. Учора бачила вакансії- оклад 13 тис. Київ.розглядайте щось ліпше. Зараз Мінекономіки має вакансії. Ваш оклад має бути 29 тис + премія максимум 30%. 30 не дають. 15-20% і вислуга. Вислуги у вас ноль. У вас зп в пфу буде 15 тис максимум бо 23 % податки. Впс дурять))
Сизоока бестія• 28 мая в 08:47
Ответ дляГербарія сушу
20000 і 22000 на руки+премії
Залежно від того, яку вакансію оберу
Мамина подруга работает там,нет на руки 20 к. , получает 13 и дёргается глаз
Все і одразу• 28 мая в 08:51
Ответ дляСизоока бестія
Ну в мене оклад 20700 . Так премія 25% , але в мене за вислугу ще 30% . То на руки 24000-25000 десь . А якщо оклад 15600 -то ще менше, а без вислуги не буде там стільки. Премія іде з першого місяця .

Сладко-соленая• 28 мая в 08:52
Я при стажу 20 років. Окладі 22 450 і прнмії 15% мала на руки 17-19 тис. Тож думайте. У Фонді держмайна повно вакансій. Там оклади вищі за пфу.
Доктор Варвар• 28 мая в 08:53
Ответ дляБезникаяЯ
Почему именно в гос?
Робити нічого не хоче автор, але працювати…Хіба не ясно
Все і одразу• 28 мая в 08:54
Ответ дляДоктор Варвар
В тому то і справа , що в держ не робити-там пахати треба, то вам так здається
Моторошні троянди• 28 мая в 08:54
Ответ дляГербарія сушу
В РДА зверталася, там зп на порядок нижче пропонують. Ще в цнап хотіла, але туди не покликали.
Тогда рекомендую относиться к работе в ПФУ, как к ’просто работе’). Иначе никаких нервов не хватит)
Сизоока бестія• 28 мая в 08:55
Ответ дляДоктор Варвар
В ПФУ как раз всегда есть работа,они не мух на стекле давят
Сизоока бестія• 28 мая в 08:55
Ответ дляДоктор Варвар
Все так хотят,но не всем удается. И вы бы так хотели
Доктор Варвар• 28 мая в 08:56
Ответ дляВсе і одразу
Ну не скажіть, я працювала- робота не бий лежачого, а потім пішла до приватника- пахала як кінь( Тепер не працюю
Моторошні троянди• 28 мая в 08:56
Ответ дляГербарія сушу
Из ЦНАПа у нас тоже девочка работала. Пошла на з/п ниже, потому что нервы расшатались
Моторошні троянди• 28 мая в 08:59
Ответ дляБезникаяЯ
Прийом і обробка заявок на пенсії і адміністратор.

Без опыта никак
Почему? Я обрабатывалась письма в РДА как раз без опыта а этой сфере. Проге научилась по месту
Моторошні троянди• 28 мая в 09:03
Ответ дляГербарія сушу
Эти з/п сейчас в РДА. У меня была з/п 17. Спасали халтуры.
Работала до февраля этого года. Так что инфа свежая)

Зупка_цем• 28 мая в 09:05
Никто вам, автор, ничего тут не расскажет! Ставка ничего не значит, у нас в гос ставки 6500, меньше минималки, получают все от 12, работы мизер
Моторошні троянди• 28 мая в 09:05
Ответ дляБезникаяЯ
Мы не можем проходить мимо деталей, тем более что автор с нами не откровенен.
’Проходить мимо деталей’ и ’вешать ярлыки в любимом стиле Советчицы, потому ’что автор с нами не откровенен’ - разные вещи
Моторошні троянди• 28 мая в 09:09
Ответ дляГербарія сушу
А, еще для информации: если ’зацепитесь’ в РДА, то переходить из отдела в отдел в разы проще, чем пробиваться с улицы. Но тут, думаю, и так понятно).
Просто наблюдала, как у нас народ мигрировал)
Вумна вутка• 28 мая в 09:19
Понабирають всіх підряд, а потім не можна адекватної відповіді отримати. Там працюють абсолютно некомпетентні люди.
Все і одразу• 28 мая в 09:26
Ответ дляВумна вутка
Підіть попрацюйте компетентно на таку зарплату та з такими клієнтами через таких як ви спеціалісти і звільняються
Вумна вутка• 28 мая в 09:34
Ответ дляВсе і одразу
Я свою роботу роблю справно і якісно.
А тим спеціалістам тільки підлоги мити. На просте питання вже пів року відповіді немає. Якщо зарплата мала,то працювати треба аби-як? Ви серйозно?
ОливьЕЖечка• 28 мая в 09:41
Якщо в Єдине вікно- то одразу відповідь ні.
Не знаю як зараз , раніше там збирали гроші з працівників на все що можно і не можно. Пенсійний фонд- це останне місце куди б я пійшла працювати, але все можливо.
Все і одразу• 28 мая в 09:46
Ответ дляВумна вутка
Я свою роботу роблю справно і якісно.
Серйозно . То ви так думаєте , що ви справно . А якщо питання просте-нашо питаєте?
Все і одразу• 28 мая в 09:47
Ответ дляОливьЕЖечка
То ви ще в РАЦСі не працювали
Моторошні троянди• 28 мая в 10:04
Ответ дляВумна вутка
Это закольцовано же: при адекватных з/п и условиях работы никто никуда не бежит и люди успевают обучаться, чтобы давать хороший сервис.
А если руководству плевать на сотрудника, то на выходе страдает ’конечный потребитель’
Вумна вутка• 28 мая в 10:22
Ответ дляВсе і одразу
Бо я не можу залізти в базу і подивитись розумашка ви така. А вони пишуть відповіді в чаті джіпіті і навіть не читають, що той понаписував.
Сидять і штани протирають.