Гербарія сушу• 28 мая в 07:08

Робота в ПФУ Київ

Мене покликали на співбесіду в ПФУ Київ. А хто знає, яка там зараз взагалі ситуація? Хотіла б трохи розібратися.
Мені потрібно працевлаштуватися саме в державну структуру, от думаю, чи варто спробувати в ПФУ.
І хто співбесіду там проходив, до чого готуватися?
Вумна вутка• 28 мая в 10:24
Ответ дляМоторошні троянди
Это закольцовано же: при адекватных з/п и условиях работы никто никуда не бежит и люди успевают обучаться, чтобы давать хороший сервис.
А если руководству плевать на сотрудника, то на выходе страдает ’конечный потребитель’
Та там і керівництво ніфіга не знає.

Потринділиця• 28 мая в 10:57
Ответ дляГербарія сушу
На дві вакансії кличуть, на вибір. Прийом і обробка заявок на пенсії і адміністратор.
Идите на администратора, если есть такой вариант.
Потринділиця• 28 мая в 10:58
Ответ дляГербарія сушу
Ну давайте будемо чесними, більшість запитань тут задали не для того, щоб допомогти, а від нічого робити. Навіщо мені витрачатися на такі варіанти. Нюанси роботи на вакансіях, на які запрошують, я усвідомлюю. Мене цікавить загальна атмосфера. Бо рекрутери розповідали про суттєві реформи в пфу, і що там покращилися умови. Але чи так воно насправді?
Все зависит от руководства конкретного управления.
Потринділиця• 28 мая в 11:01
Ответ дляГербарія сушу
То я ще уточню, але на першому етапі співбесіди саме так і називали - 20 чи 22 на руки, в випробувальний термін тільки це. А потім ще може бути+премія.
На руки больше 25 000 вы получать не будете, если посада обычного главного специалиста, то меньше, если у вас не выслуги (предыдущей работы в госструктуре , которая засчитывается в ПФУ) то еще меньше. В нынешних реалиях тоже считаю озвученные вами цифры - потолком.
Астоновитесь!• 28 мая в 11:38
Ответ дляГербарія сушу
В ПФУ з березня 2026 підвищили ставки, роботи там багато, так як туди і субсидії і деякі соціальні виплати і виплати військовим повключали і пенсії само собою,
Все і одразу• 28 мая в 12:05
Ответ дляВумна вутка
Бо я не можу залізти в базу і подивитись розумашка ви така. А вони пишуть відповіді в чаті джіпіті і навіть не читають, що той понаписував.
Сидять і штани протирають.
Амшт ви там подивитись хочете ? Розумашка все є в доступі в вашому особи?тому кабінеті. Чи відмову осилити не можете ? То попросіть чат джіпіті.
Сегодня сержусь• 28 мая в 12:25
Достаньо піти в любе відділення подивитися той треш і питання відпадуть всі. Після того, як на них перекинули всі виплати, там пекло.
Моторошні троянди• 28 мая в 12:41
Ответ дляВумна вутка
Та там і керівництво ніфіга не знає.
Разумеется. Потому что не реагирует на жалобы своих подчиненных на условия труда. Не обучает их нормально.
Женщина, которая со мной работала, говорила, что им давали документ на подпись за то, что они прошли какую-то обучалку, а они ту обучалку и в глаза не видели. Или другую обучалку шефы запускали онлайн, когда шел основной вал посетителей и работники работали с ними непосредственно
Вумна вутка• 28 мая в 12:43
Ответ дляВсе і одразу
Ну поржіть, полегшає. Ви, мабуть, та сама некомпетентна жіночка, яка на скаргу відповідає через два місяці за допомогою чату

Все і одразу• 28 мая в 13:35
Ответ дляВумна вутка
Ну думайте так ник вам как раз подходит )))
Вумна вутка• 28 мая в 14:03
Ответ дляВсе і одразу
Сміх без причини... І нік рандомний
Моторошні троянди• 29 мая в 08:51
Ответ дляГербарія сушу
Ну на це є причини. Я тут не готова це викладати. Та й суть питання не в тому))
Автор, я сейчас в ПФУ Оболонского района, жду своей очереди. И очень сочувствую администратору - бегает, как белка в колесе, отводя всех по кабинетам, поясняя бабушкам детали и пр. И это все в духоте и толчее. Сейчас 8.50, а она уже раздражена.
Подумайте еще именно про ПФУ
Борода• 28 июня в 14:40
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Подивіться краще вакансії в ЦНАП
Там минимум вакансий. Одни администраторы раз в три месяца
Борода• 28 июня в 14:42
Автор, ну отделений и филиалов пусть в Киеве же много, подруга работает, в отделе кадров, довольна
Я ходила на собеседование, мне вме понравилось, одна проблема, добираться с троещины час сорок, а тогда как раз январь был, обстрелы, короче, не сложилось