Борисфенка• 28 мая в 10:18

Творча задача - як донести торт

Дано - є квадратний торт Наполеон, у мене сьогодні день народження і хочу донести його до місця зустрічі, у нас сьогодні німецький розмовний клуб, пригостити друзів.
Але торт не поставиш боком, а я на милицях і за спиною рюкзак.
Подайте ідею - як горизонтальний торт упакувати, щоб стала висока вузька коробка і влізла в рюкзак.
Якщо нарізати на куски і скласти стопкою, вийде що попало.
От що робити? Подайте ідею.
автор Борисфенка • 28 мая в 11:00
Ответ дляСвисток ля-минор
Ну так попросите кого-то прийти к вам до физиотерапевта, взять торт, а потом принести его на курсы
Може й так. Зараз гляну, по чому таксі в моєму містечку.

Seehund• 28 мая в 11:02
Ответ дляБорисфенка
Географія така - я їду на автобусі в центр міста, йду на фізіотерапію і після неї 500 метрів йду до розмовного клубу також в центрі. Тому треба торт брати з собою.
Позвонить подруге, которая будет на мероприятии и попросить заехать забрать торт, а самой спокойно идти по своим делам.
автор Борисфенка • 28 мая в 11:03
Ответ дляЯ Вас не боюся
я без костылей,больное колено и брала на такие расстояния такси.
не жлобтесь и не мучайтесь.
Та я не жлоблюся, 10-20 євро за таксі заплатити не проблема.
Проблема зайти на фізіотерапію на милицях і з тортом в руках (як?), подзвонити в дзвоник, відкрити двері. Таксист же це не буде робити, в з рецепшина мене ще не бачать дівчата.
Copy-Paste• 28 мая в 11:03
Ответ дляБорисфенка
Стакани є, але Наполеон в стаканах????
А чому ні? Є можливість десь надибати швидко стакани з цільними кришками? В таких десерти подають іноді в кавʼярнях.
автор Борисфенка • 28 мая в 11:04
Ответ дляCopy-Paste
Десь є пачка пластикових стаканчиків, але вони невеличкі, 200 грамів.
Я Вас не боюся• 28 мая в 11:05
Ответ дляБорисфенка
вам уже дали хороший совет разложить в несколько контейнеров.
у меня никаких идей кроме такси и то не подходит.
Фісташкова кава• 28 мая в 11:07
Ответ дляБорисфенка
Так, побачила. Та свічок сьогодні не буде, основне святкування в неділю у ресторані.
Зараз мабуть з картону коробочок нароблю, порційно також прикольно вийде, бо в пріоритеті смак. Тут торт Наполеон - це вау, бо ніде не купиш.
А говорят, беженцам трудно на социале... В Гамбурге на ДР в ресторане хватает
автор Борисфенка • 28 мая в 11:08
Ответ дляФісташкова кава
Скільки того життя, живу і не знаю, чи буде наступний день народження.
БолеИменее• 28 мая в 11:08
Ответ дляФісташкова кава
Где речь о ресторане?

автор Борисфенка • 28 мая в 11:09
Ответ дляБолеИменее
Где речь о ресторане?
То я написала вище, що в неділю буду святкувати день народження в ресторані, там вже буде торт з свічками.
БолеИменее• 28 мая в 11:09
Ответ дляБорисфенка
А, пропустила значит
Фісташкова кава• 28 мая в 11:20
Ответ дляБолеИменее
Где речь о ресторане?
Больше вопросов нет?)
БолеИменее• 28 мая в 11:21
Ответ дляФісташкова кава
Больше вопросов нет?)
Все уже уточнила с автором без Вашего участия со скринами. Не утруждайтесь. Если вопросы появятся, я дам сигнал
ЖенаАйтишнеГа• 28 мая в 11:52
Вы писали вроде что есть инвалидное кресло, сядьте и доедьте.
автор Борисфенка • 28 мая в 11:52
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Вже нема, інвалідний візок віддала, є ходунки.
Але щось ця ідея виглядає нереальною.
Великий сатирик• 28 мая в 12:46
Ответ дляSeehund
Удалено администрацией...
автор Борисфенка • 28 мая в 12:51
Ответ дляВеликий сатирик
Удалено администрацией...
Є знайомі, але всі живуть в різних сторонах містечка.
І це ж Німеччина - тут все планують за місяці, спонтанні рішення важко реалізувати, у всіх своїх справи.
Обламалася я з тортом.
Великий сатирик• 28 мая в 12:53
Ответ дляБорисфенка
Обламалася я з тортом.
Не страшно, ніхто й не помітить
автор Борисфенка • 28 мая в 12:56
Ответ дляВеликий сатирик
Не страшно, ніхто й не помітить
Це точно.
А без рук торти носити, виявляється, непросто. Банальна задача стає проблемою.

Бибер-анонимер• 28 мая в 13:32
Ответ дляБорисфенка
Це точно.
головне отримати увагу та повідомити порадниць про свій ДН