Дано - є квадратний торт Наполеон, у мене сьогодні день народження і хочу донести його до місця зустрічі, у нас сьогодні німецький розмовний клуб, пригостити друзів.
Але торт не поставиш боком, а я на милицях і за спиною рюкзак.
Подайте ідею - як горизонтальний торт упакувати, щоб стала висока вузька коробка і влізла в рюкзак.
Якщо нарізати на куски і скласти стопкою, вийде що попало.
От що робити? Подайте ідею.
Ответ дляБолеИменее
А как Вы сами будете в автобус заходить и выходить на костылях без сопровождающего?
Так це нескладно, автобуси низькі, я хожу досить впевнено.
Печаль, що руки зайняті, в них нічого не понесеш. А торт плоский і широкий.
Бибер-анонимер• 28 мая в 10:36
Ответ дляБорисфенка
Дякую, але ще 58!
Якраз до 60 і повернуся.
Чекаємо з нетерпінням!
Киця-бриця• 28 мая в 10:36
Ответ дляБолеИменее
Я в курсе, что есть, кэп. Я не про это спрашиваю, а еще про ношение объемного рюкзака и перемещение с ним внутри транспорта
Так рюкзак же за плечами будет. На радость всех вокруг)))
БолеИменее• 28 мая в 10:36
Ответ дляБорисфенка
Так, побачила. Та свічок сьогодні не буде, основне святкування в неділю у ресторані.
Зараз мабуть з картону коробочок нароблю, порційно також прикольно вийде, бо в пріоритеті смак. Тут торт Наполеон - це вау, бо ніде не купиш.
Картон еще бы снаружи переложить полиэтиленом, чтобы крем не потек на жаре и не пропитал картона насквозь
БолеИменее• 28 мая в 10:37
Ответ дляБорисфенка
Да, именно это я и имела ввиду - занятость рук и ограничение пространства внутри
Ответ дляБолеИменее
Так все продумано, автобуси зручні, рюкзак не дуже великий, але і для великих валіз чи ходунків місце є.
О, можна взяти ходунки, але лінь з ними тягатися і торт все одно ризиковано ставити, ще впаде.
Ответ дляБолеИменее
Отож
Мабуть я обламаюся і не буду брати торт.
Марафетчица• 28 мая в 10:41
Ответ дляБорисфенка
Отож
печенье и конфеты возьмите)
БолеИменее• 28 мая в 10:44
Ответ дляБорисфенка
Отож
Подождите). Если в конечной точке есть креманки/стаканы и пр., можно донести торт в любом виде (хоть в широком термосе), а потом распределить по порциям на месте)
Ответ дляМарафетчица
печенье и конфеты возьмите)
Там солодощі різні будуть і чай-кава.
Просто я знаю, що всі б оцінили власноруч спечений торт, смак дому. Хотілося порадувати.
Ответ дляБолеИменее
Стакани є, але Наполеон в стаканах????
Марафетчица• 28 мая в 10:45
Ответ дляБолеИменее
тогда на выходе будет некрасивая кашка, а не как на фото)
БолеИменее• 28 мая в 10:45
Ответ дляБорисфенка
Стакани є, але Наполеон в стаканах????
Загуглите). Во Львове тоже такое должно быть). В Киеве же есть). Давняя фишка)
Марафетчица• 28 мая в 10:45
Ответ дляБорисфенка
Там солодощі різні будуть і чай-кава.
проще всего отправить этот торт доставкой до дверей мероприятия
БолеИменее• 28 мая в 10:46
Ответ дляМарафетчица
Сверху мороженое положить и пару ягодок, будет хорошо)
Ответ дляМарафетчица
Графік такий - я вийду з дому о 13-й, з 13-30 до 14-00 фізпроцедури. Розмовний клуб о 15-00, раніше 14-50 там ще нікого не буде, це орендують приміщення щочетверга.
Вдома мене вже не буде з 13-ї, а клуб відкриється з 15-ї. А відстань кілометр, доставці їхати 5 хвилин.
БолеИменее• 28 мая в 10:49
Ответ дляБорисфенка
Стакани є, але Наполеон в стаканах????
Это лайфхак, когда случайно ломаются коржи, а порадовать близких хочется).
Дополните сверху пломбиром для эстетики - это хорошее вкусовое сочетание
Ответ дляБолеИменее
Це ще морозиво йти купувати, і в рюкзак класти, місце займе.
Важко бути безрукою, все, як равлик, ношу за спиною.
БолеИменее• 28 мая в 10:52
Ответ дляБорисфенка
Я предполагала, что кто-то из Ваших гостей сможет купить мороженое.
Если все замыкается только на Вас, то возьмите сахарную пудру или яркие ягоды, чуть-чуть присыпьте, чтобы не так пугал вид в стакане))
Ответ дляБолеИменее
Вже думаю, може взяти коржи окремо і крем в банці, на місці намазати.
Але коржи крихкі, в рюкзаку поламаються.
БолеИменее• 28 мая в 10:55
Ответ дляБорисфенка
О, смотрите - тупо крошку от коржей. Без ягод и мороженого
Я Вас не боюся• 28 мая в 10:55
Ответ дляБорисфенка
Дитина пішла в школу. Їхати п´ятсот метрів, тому замовляти таксі чи напрягати друзів якось незручно.
а может жадно?
Ответ дляБолеИменее
Та може попрошу просто купити морозива та й досить.
Коли стану ходячою без милиць, тоді й порадую їх Наполеоном.
БолеИменее• 28 мая в 10:56
Ответ дляБорисфенка
Коржи как повезете? Есть жесткая коробка, где они лягут плотно не будут тарахтеть внутри нее? От тарахтения могут сломаться.
А если даже сломаются, то по месту распределите в креманки-стаканы-чашки)
КоКоКоКоКоКо...• 28 мая в 10:57
Ответ дляБорисфенка
Отож
пусть приедут за тортом к вам домой, а Вы - терапия-клуб, налегке...
Ответ дляЯ Вас не боюся
а может жадно?
Ну я ж вже написала вище маршрут - з дому до фізіотерапевта 1 км, потім до клубу 500 метрів. Відстані смішні.
Свисток ля-минор• 28 мая в 10:58
Ответ дляБорисфенка
Географія така - я їду на автобусі в центр міста, йду на фізіотерапію і після неї 500 метрів йду до розмовного клубу також в центрі. Тому треба торт брати з собою.
Ну так попросите кого-то прийти к вам до физиотерапевта, взять торт, а потом принести его на курсы
Ответ дляБолеИменее
Поламаються однозначно.
Наполеон прикольний щоб настоявся трохи.
Я Вас не боюся• 28 мая в 11:00
Ответ дляБорисфенка
я без костылей,больное колено и брала на такие расстояния такси.
не жлобтесь и не мучайтесь.