Великий сатирик• 28 мая в 17:49

Підкажіть толкового невролога для дитини з тикозним синдромом (Київ)

Доброго дня. Шукаю невролога для дитини 7 р у Києві, тики. Офіційний діагноз: хронічний тикозний синдром, під питанням Туретта?
Може хтось підкаже лікаря, що зможе допомогти. 2 роки нічого не допомагає. За психіатра в курсі, потрібно лікувати все разом
Дякую за відповіді
Квітнева Іванівна• 28 мая в 17:56
Які тіки у сина? У мого було. Все пройшло само. Було багато різних в поодиноких і в комплексі.
В психіатра була, сказав не лікується. Пройде само, пройшло дійсно. В в невролога - відправила до психіатра

Докладальниця• 28 мая в 17:57
Медіком Несмєянова Лариса. Дуже грамотна . Не знаю чи дитячий. Для дорослих просто ас!
Носки на подтяжках• 28 мая в 18:01
Краніосакральна терапія чи остеопатія як варіант реабілітації
Парова машина• 28 мая в 18:04
Саноцкий, едьте во львов. Психиатр тут ни при чем, это экстрапирамидная система, неврология. Ну или ромаданова, костюк, но программы нет, операция дорогая
Коленная ложечка• 28 мая в 18:29
Автор, консультація обох спеціалістів: невролог + психіатр обов´язково. Костюк по Туретта вам нічим не допоможе, він не лікує, а робить операції, і він працює у дорослому відділенні.
Що ви можете зробити - змінити обстановку дитині. Потрібно виключити любий стрес. Дитині з Туретта Київ зараз просто протипоказаний.
Носки на подтяжках• 28 мая в 18:55
А також перевірити жкт, і взагалі по всіх параметрах організм. Бо навіть глисти можуть давати таку симптоматмку.
Кидаю курити• 28 мая в 19:42
Это парафия психиатра
ЧупакабраЗеБест• 28 мая в 21:14
хвалят невролога Павлеева из охматдета, может он сможет вам помочь.
еще знаю что с подростками хорошо работает психиатр Синенко И Ф.
он частник.