Маю рацію• Изменено 28 мая в 22:50
Знайшла коробку з НП в чоловіка, а на ній данні отримувача не мої, не його.
А молодої жінки.
От що б це значило?
Переїзжаємо на іншу квартиру, складаю речі, чоловік зараз в лікарні, ще й так, що не можна хвилювати зовсім... І знайшла коробку з НП. Глянула номер телефону: молода дівчина з фотоапаратом в ТГ показує. От думаю що може бути спільного у 57річного з такою молодою особою? Може Їй написати чи подзвонити?
Ви тут досвідчені. Зорієнтуйте.
Сам би своє склав , але ургентно потрапив до лікарні, а житло звільняти треба. Я не спеціально греблася в його кімнаті
От що б це значило?
Ви тут досвідчені. Зорієнтуйте.
Маю рацію
• 28 мая в 23:48
Ответ дляБегущаяпо
пусть с меня здесь поржут-но мой брат-очень серьезный дядька 45 лет-часто забирает оставленные коробочки на НП, именно маленькие. для всяких мелочей хозяйственных
можно купить, но зачем? я забирала несколько раз крупные коробки с разрешения операторов-для вещей нужны были-и да, я тоже чужого не возьму-но если можно взять-почему нет? может вы не так хорошо своего мужа знаете и накручиваете себя
вариантов масса, вот просто масса
Забирати коробки мій не буде, в нас немає поряд відділення навіть. Знайти коробкумвін радше менеипопросить. Може в цій коробці хтось щось приніс з колег.
НашлаПерепискуМужа• 28 мая в 23:55
Ответ дляМаю рацію
Ні. Зате знайшла ще один годинник оріент, я знала лиш про один, а тепер вже два орієнти в його колекції, за цей спитаю як випишеться.
Отут ви спалились
Була торік така тема, годинники жінка рахувала. Йому типу подарували ще один, а він ’забув’ сказати
Що ж ви такі бездарні, одні й ті самі сюжети
Маю рацію
• 29 мая в 00:01
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Отут ви спалились
Так, я . Тепер в його колекції два орієнта. Той Не подарували, він тоді золотистий купив собі в знак того, що лишив палити, я про це написала, бо провела допит ранком. А тепер дивлюсь він ще одиникупив в свою колекцію, такий як любить
сріблястий і вишневий циферблат
Добра всем!• 29 мая в 00:09
Ответ дляМаю рацію
сріблястий і вишневий циферблат
З вас такий детектив як з мене балерина.
Маю рацію
• 29 мая в 00:18
Ответ дляДобра всем!
Ну, я така, інодіхочетьчя зрозуміти походження речей. Я ж до його кімнати не сильно то, своєї вистачає . А от буває, що як от зараз переїзд і треба скластися, чи тоді побачила блиск золотавий на руці.
Железобетон• 29 мая в 00:39
Ответ дляМаю рацію
Та в лікарні він. Нервовий зрив на роьоті, безсоння...спить лиш на препаратах...врятувала ж боїнг. Фігово... Ще якогось мімішного щ
Зайчика знайшла в короьуі. В листопаді отримав, таке барахло на кожному кроці продається, для чого було НП замовляти. Якісь ребуси.
А шо-шо за зайчик? В какой город?
Может, и нам можно?
У нас тут благотворительная организация раз в несколько месяцев проводит детские мероприятия по городам Запорожье, Харьков и другим кто ближе к линии фронта. Собирают детские письма где каждый ребёнок может написать что хочет. Перед новым годом письма детей были выложены в кафе во Львове, где предлагалось посетителям по желанию достать одно и по желанию купить что ребёнок хочет и принести в кафе, потом кафе собирало всё в большие коробки и отправляло по разным городам. Моя дочка попросила куклу, её друг - Лего. Дочке прислали Барби, её другу простенький конструктор, но яркий и красивый - мальчику понравился.
Может, ваш муж пошёл с сотрудником в какое-то кафе и ему предложили там вытянуть желание ребёнка и отправить? Может, у нас опять проводится акция? Я пойду и спрошу. Детям нравятся неожиданные подарки - может опять что-то дарят, а я и знать не знаю
Так нам тоже надо!
Может, и нам можно?
Так нам тоже надо!
Маю рацію
• 29 мая в 00:52
Ответ дляЖелезобетон
А шо-шо за зайчик? В какой город?
Может, и нам можно?
Так нам тоже надо!
Может, и нам можно?
Так нам тоже надо!
Зайчик куплений в перших числах листопада( згідно наклейки НП) , коли мій чоловік був у відрядженні. Навряд чи для тайного санти, бо коробочка зараз спакована у валізу.
Викупана• 29 мая в 00:52
Ответ дляМаю рацію
Капець, я вже вас по стилю написання впізнаю. Одразу промайнула думка, що це знову дружина чувака з ’новим годинником’.
Це ж ви мотаєтеся між Київщиною та Миколаївщиною?
Маю рацію
• 29 мая в 00:54
Ответ дляЖелезобетон
А шо-шо за зайчик? В какой город?
Может, и нам можно?
Так нам тоже надо!
Может, и нам можно?
Так нам тоже надо!
З гумором, але я Вас зрозуміла. Смішно, смішно, лиш якось він мені перестав довіряти, це дуже неприємно, судячи з знахідок. Зате як зараз розгрібати з лікуванням, тут він мені довіряє.
Маю рацію
• 29 мая в 00:54
Ответ дляВикупана
Ага. Капець. Втомилася від цього всього. Чомусь я дізнався про все самою останньою.
Маю рацію
• 29 мая в 01:00
Ответ дляВикупана
Вийде з лікарні треба якось розібратися з цим шопоголізмом. Бо мені ж було сказано: ми тут тимчасово, щоб речей було мінімум. Ну я і підтримують цього правила, а сьогодні загрузла на день в його кімнаті. Свої речі я спакувала за
пів дня, вчора почала пакувати його, плюс весь день сьогодні, в результаті різні знахідки ... Спакую і переношу в сусідній двір, де будемо жити .
Маю рацію
• 29 мая в 07:34
Ответ дляЗ понеділка на дієті
якого?
Фоп якийсь. Чоловік дуже пром. любить. Неважливо. Випишеться з лікарні розберусь. Непрямими питаннями, по тихеньку поясню.
Головне, щоб одужував швиденько.
Криниця щастя• 29 мая в 08:31
Автор. Я працюю в інтернет магазині. Ми багато посилок в день відправляємо. І отримуємо немало ( то товар прихолить, то на сервіс присилають). І щоб клієнту не поатити за коробку НП ми пакуємо в свої коробки. Товар у гас не дорогий і купувати нові чисті коробки не дешево зараз. Є звісно і нові. Але і б/в використовуємо.
Буває, що стару наліпку ( зебру НП) забуваємо зняти. Товар в коробку, коробку потім чорною поівкою обмотуємо і свою наліпку клеємо. Тому у клієнта може опинитись коробка не з його даними. Не перейматесь.
Маю рацію
• 29 мая в 10:31
Ответ дляКриниця щастя
Можливо. Але не факт. ФОП вислав Люді посилку. Уявно: Посилку отримала в Києві на Лівому березі Люда. Ок. Як ця посилка опинилася потім в квартирі мешканця Академмістечка.
Зїздити на те відділення через асе місто ради коробки( там він не буває роками ? От десь так у нас.
Можливо хтось з Академмістечка в цій коробці щось приніс на роботу. Але знову: мій не буде брати використану таку, не в його стилі
Криниця щастя• 29 мая в 10:38
Ответ дляМаю рацію
Люда може працювати в інтернет магазині, де щось купив ваш чоловік.
Ми, співробітники, всі коробки зносимо на роботу, щоб в них відправляти товар покупцям.
А може ця Людя срівробітниця вашого чоловіка і щось передавала йому в коробці ( щоб не помялось, не розбилось)...
Маю рацію
• 29 мая в 11:26
Ответ дляКриниця щастя
Люда живе в Києві на Правому березі, чоловік в Києві на Лівому березі, інтернет-магазин в Одесі. От думаю, щось приносили колеги в коробці.
неДодекаэдр• 01 июня в 19:48
Ответ дляМаю рацію
Автор, спросил у мужа?
Маю рацію
• 01 июня в 22:51
Ответ длянеДодекаэдр
Автор, спросил у мужа?
Ще ні, виписали лиш з лікарні, відпочиває. Лише за м´яку іграшку. То для сусідської доньки. А коротка з іншої посилки. за пусту коробку спитаю завтра