ГейТуда• 29 мая в 18:44
Якщо фарбування в перукарні чи треба вдома мити голову до візиту?
Завжди фарбував чоловік вдома,то все просто. Захотілося мені затонувати прядки, домовилася з фахівцем, і забула уточнити з митою головою приходити, чи як
Пишущаяся• 29 мая в 18:47
Не мию перед фарбуванням. Якщо помию то фарба пече і голова чухається.
І майстри, у яких я була, теж казали що перед фарбуванням краще не мити волосся
И__р__и__н__а• 29 мая в 20:41
Если с осветлением, то чем грязнее голова, тем лучше, реакция идет лучше
Однозначно
20 лет у разных мастеров крашусь
Однозначно
20 лет у разных мастеров крашусь