Нічний дожор• 30 мая в 19:00
82-річний чоловік зґвалтував 10-річну дівчинку
На Вінниччині поліцейські затримали 82-річного чоловіка за підозрою у зґвалтуванні малолітньої дівчинки.
Про це повідомили у поліції Вінницької області.
Зловмиснику повідомлено про підозру та за рішенням суду він перебуває під вартою. Фігуранту загрожує до 15 років за ґратами.
Про злочин стало відомо шкільному психологу. Під час спілкування 10-річна учениця розповіла про її ґвалтування та показала відео. Фахівець повідомила про це матір школярки, а жінка вже звернулась в поліцію.
Правоохоронці встановили, що фігурант – родич потерпілої. Він прийшов до неї додому, коли батьків не було вдома й вчинив щодо дівчинки насильницькі дії сексуального характеру. У цей час вона змогла увімкнути на своєму телефоні камеру та зробила відеозапис. Відео вилучено.
На Вінниччині 82-річний чоловік зґвалтував 10-річну дівчинку
Слідчі інкримінують чоловіку зґвалтування, вчинене щодо особи, яка не досягла 14 років, незалежно від її добровільної згоди (ч. 4 ст. 152 КК України).
Досудове розслідування здійснюється слідчим відділом ВП № 1 Вінницького райуправління під процесуальним керівництвом Немирівської окружної прокуратури.
Просто Фіфа• 30 мая в 19:05
Ответ дляБольшой секретик
Хтось вірить, що такий старий дід може щось подібне?
Может иным способом
Щедрик ведрик• 30 мая в 19:08
Ответ дляБольшой секретик
А гвалтують виключно пенісом ?
Бентливуман• 30 мая в 19:08
Ответ дляБольшой секретик
Виагры нажрался.
Нічний дожор
• 30 мая в 19:10
Ответ дляНаодинцi
Несколько странно, такой старый, но бывает.
Вопросы есть и к родителям. Почему они ничего не замечали, никаких изменений в поведении дочери? Или не хотели видеть
Спасибо нашей полиции, что нашла деда
Тримбулька• 30 мая в 19:12
Ответ дляНічний дожор
Спасибо нашей полиции, что нашла деда
Это у них случайно вышло вообще-то. Спасибо что не похерели дело и не закрыли глаза?
Нічний дожор
• 30 мая в 19:16
Ответ дляТримбулька
Конечно. Иначе бы советчицы все сделали быстрее и правильнее вместо полиции.
Нічний дожор
• 30 мая в 19:27
Ответ дляРобот Вертер
А в таком возрасте еще живут ?
Еще и насилуют
Робот Вертер• 30 мая в 19:29
Ответ дляНічний дожор
Еще и насилуют
Старый немощный дед, мумия с простатитом. Как такое может быть ?
Нічний дожор
• 30 мая в 19:34
Ответ дляРобот Вертер
Еще и не такое может быть
Ответ дляНічний дожор
Вот смотрите. Сегодня была создана тема, как нашу девушку оскорбил немец за внешность. Какая-то ссоветчица написала, что все это правильно. 29 лайков🤷♀️🤷♀️🤷♀️. Это пи/дец, товарищи. Вы уж извините, что не по теме, я хочу обратить внимание на то, кто на этом форуме обитает. И также в других темах и в вашей тоже. Кто-то мне еще будет доказать, что здесь нормальные люди?
Плету интриги• 30 мая в 19:37
Ответ дляНаодинцi
Цікаво по яким таким змінам?
Нічний дожор
• 30 мая в 19:40
Ответ дляНаодинцi
Нормальных тут нет. Это тайна для вас?
Плету интриги• 30 мая в 19:41
Ответ дляНаодинцi
Замкнутшсть, отстраненность. Обычно после изнасилован ведут себя по-другому
Вас гвалтувати дитиною? Бо щодо мене роками родичем вчинялися розпусні дії роками і ніхто про то не знав
Svit_from_It• 30 мая в 19:43
Ответ дляНаодинцi
русские тролли и идиотки которые в этом участвуют. но нормальные тоже есть
Локшина на вухах• 30 мая в 19:45
Ответ дляРобот Вертер
А в таком возрасте еще живут ?
Вы в неадеквате ?
Локшина на вухах• 30 мая в 19:46
Ответ дляНаодинцi
А что за тема ?
Робот Вертер• 30 мая в 19:47
Ответ дляЛокшина на вухах
Вы в неадеквате ?
В смысле ? Я не знаю ни одного 80 летнего, все умерли.
Ответ дляПлету интриги
Я вам искренне сочувствию, правда. Может не знал никто.А может не хотел знать. И такое бывает. Вот я и написала, что вопросы к родителям тоже должны быть. Я ничего не утверждала, а допустила. Родители тоже есть разные
Плету интриги• 30 мая в 20:00
Ответ дляНаодинцi
Мені погрожували вбивством мене, мами, в мене й на думці не було комусь розповідати. Єдине, я намагалася усіма можливостями уникати насильника, але нажаль це людина, з сім´ї і ми жили всі разом, тож ...