ПлюшкамиБалуюсь• 30 мая в 21:02
Київ. Лівий берег. Жінка для зустрічей +-40.
@Sunbeam_2026
Телеграм, кому цікаво.
Безпринципова• 30 мая в 22:03
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Навіщо Ви намагаєтесь переплюнути себе по дебілізму та неостроумію, так зараз модно?
Ви хто?Ж чи Ч ?
Тут надолго• 30 мая в 22:05
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Ти дивися який в нього величезний словарний запас. Вірші читати будете?
Сметчица• 30 мая в 22:08
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Обозначьте лучше вялозаинтересованным свой пол. Хотя бы. А то народ уже начал расходиться
Лиса Патрикевна• 31 мая в 00:03
Ответ дляТут надолго
Так написали ж. Питаємо вік, зріст, вагу, місячний дохід, наявність автомобіля та нерухомості, аліменти. Скільки коштуватимуть зустрічі і де. Чи нести з собою віагру, тоді додатково компенсується вартість.
Наявність броні не забудьте ☝️)
Капітанша• 31 мая в 01:13
Ответ дляЯйцеголовая
А ну видите, вы где то рядом с автором. Я с ПОХа, то эти локации не узнаю
так я з Дарниці, до Русанівки недалеко)
Прокачую сідниці• 31 мая в 06:06
Ответ дляSgreen
Мущіна, я по умножитєлям дєнєг. Сразу говорю. Я трачу на сібя многа, і останавліваться нє собіраюсь. Может найдьотся вам чуткая одінокая женщіна, которая облєлєєт вас
А дійсно може найдеться, не меркантильна , добра і з почуттям юмору,яка на відміну від тебе розуміе що за гроші щасття не купиш