Не служанка• 30 мая в 23:30

Жити з чоловіком як сусіди

Вам вдавалося мирно співіснувати чи це затишшя перед війною? Живемо в різних кімнатах , чекаю рішення суду щодо розлучення. Чоловік переїжджати не хоче.
Результат:
вже голосів: 72
27 (37.5%) Можна жити мирно певний час
20 (27.78%) Результати
19 (26.39%) Це війна
6 (8.33%) Інше
Трільчиха• 31 мая в 05:58
Ответ дляЧарівне зіллячко
Автор , думаю можливе сусідське існування без сварок якщо вже етап байдужості і все обговорили
Автор наперно коханця хоче приводити..

Впораюсь зі всим• 31 мая в 08:10
Так а детей нельзя частично с ним оставить, тогда Вас и его устроят квартиры поменьше. Не поняла из Ваших сообщений, детей трое или четверо? Может старшие с мужем пусть живут?
Весела моль• 31 мая в 08:20
Ответ дляНе служанка
Ні, в цьому і проблема , що орендувати аналогічну за розміром квартиру на свою офіційну зарплату я не можу
Так подайте на алименты, вы не семья. Это можно сделать до развода и найдете нормальную квартиру.
автор Не служанка • 31 мая в 08:23
Ответ дляВпораюсь зі всим
Дітей 2 і бабуся . Я не залишу дітей, про це і мови не може бути
автор Не служанка • 31 мая в 08:23
Ответ дляВесела моль
Аліменти ні на що вплинуть для оренди
Янгол в камуфляжі• 31 мая в 09:04
Ответ дляНе служанка
Нема вибору, він не хоче зʼїхати
Вибір завжди є
Зʼїзджайте ви.
Янгол в камуфляжі• 31 мая в 09:05
Ответ дляКидаю курити
Це жесть.
В якій ви країні?
Янгол в камуфляжі• 31 мая в 09:07
Ответ дляНе служанка
Франція
У Франції ви можете податися на соц житло, чому ви не робите цього?
автор Не служанка • 31 мая в 10:14
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Я вже багато років в черзі на соц житло

автор Не служанка • 31 мая в 10:17
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Вибір завжди є
Зʼїзджайте ви.
Вже писала , що неможливо на разі зняти житло
Снегурочко• 31 мая в 10:21
В мене була коліжанка, вона дуже довго жила з чоловіком в одній квартирі після розлучення. Років 15. Поки він не помер жила була двокімнатна квартира. У них ще була дочка. Чоловік пив.
автор Не служанка • 31 мая в 10:26
Ответ дляСнегурочко
Це жахливо. В мене порівняного цивілізовано , намагаємося не пересікатися в квартирі, вихідні з дітьми проводимо по черзі
Снегурочко• 31 мая в 10:29
Ответ дляНе служанка
Згодна. Але інших варіантів у них не було. Ніхто не мав грошей на переїзд.