Василина Семеніч• 31 мая в 23:43
Букінг не можна забронювати вже маючи одну бронь?
Добрий вечір! Скажіть будь ласка вибираю готель без передплати , а мені все одно запрошує оплату. Це через те що я вже маю бронь на цю дату? Але мені потрібні дві броні в різні місця, що робити? Дякую.
1
автор
Василина Семеніч
• 31 мая в 23:45
Ответ дляLove_Love_Love_
Ні це не через це
Дякую. А через що підкажете?
Мааарковная• 31 мая в 23:45
Ответ дляВасилина Семеніч
Дякую. А через що підкажете?
Уважно читайте умови вашого бронювання
1
автор
Василина Семеніч
• 31 мая в 23:45
Ответ дляМааарковная
Як звичайно.
Не бронює без оплати . Хоча вибираю позначки
Love_Love_Love_• 31 мая в 23:45
Ответ дляВасилина Семеніч
Дякую. А через що підкажете?
Швидше за все там готель вимагає оплату
1
автор
Василина Семеніч
• 31 мая в 23:46
Ответ дляСалт
Я свого часу бронювала без проблем. Почитайте уважно умови другого готелю, може все ж таки там якась умова передплати?
Дякую
автор
Василина Семеніч
• 31 мая в 23:48
Ответ дляСалт
Я свого часу бронювала без проблем. Почитайте уважно умови другого готелю, може все ж таки там якась умова передплати?
Вибираю готелі з такою позначкою , і все одно не бронює без грошей
Мааарковная• 31 мая в 23:49
Ответ дляВасилина Семеніч
Вибираю готелі з такою позначкою , і все одно не бронює без грошей
Читайте детальні умови дрібним шрифтом
Гарачий Чокалад• 31 мая в 23:52
Ответ дляВасилина Семеніч
Вибираю готелі з такою позначкою , і все одно не бронює без грошей
Ви бронюєте 10 ночей?
автор
Василина Семеніч
• 31 мая в 23:55
Ответ дляСалт
Ця опція може бути не для всіх номерів.
Покажіть табличку, де Ви вибираєте номер з доступних
Покажіть табличку, де Ви вибираєте номер з доступних
Неможливо зробити скрін , тільки що намагалася
КаРаКаТиЦа• 31 мая в 23:56
Странно, я тоже выбираю такие отели (бесплатная отмена + без предоплаты) и все нормально обычно.
автор
Василина Семеніч
• 31 мая в 23:57
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Странно, я тоже выбираю такие отели (бесплатная отмена + без предоплаты) и все нормально обычно.
Скажіть будь ласка картка ваша вже підв´язана до сайту? Можливо мені відмовляють бо нема картки ?
Сплюшка• 31 мая в 23:58
Может оно просто просит ввести данные карты для гарантии, а не снимает предоплату? Такое бывает.
3
автор
Василина Семеніч
• 31 мая в 23:59
Ответ дляСплюшка
Может оно просто просит ввести данные карты для гарантии, а не снимает предоплату? Такое бывает.
Дякую . Скажіть будь ласка їм потрібен номер карти чи вони хочуть подивитися чи є на ній кошти? Бо в мене там недостатня сума .
Сплюшка• 01 июня в 00:00
Ответ дляВасилина Семеніч
Дякую . Скажіть будь ласка їм потрібен номер карти чи вони хочуть подивитися чи є на ній кошти? Бо в мене там недостатня сума .
Им нужна именно карта, сумму на карте они не блокируют заранее.
автор
Василина Семеніч
• 01 июня в 00:00
Ответ дляСплюшка
Им нужна именно карта, сумму на карте они не блокируют заранее.
Дякую
Котя_люлю• 01 июня в 00:00
Ответ дляВасилина Семеніч
Не бронює без оплати . Хоча вибираю позначки
Значит там по предоплате.
1
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу
