sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Путешествия, Туризм - Другое
anonim_166
Василина Семеніч• 31 мая в 23:43

Букінг не можна забронювати вже маючи одну бронь?

Добрий вечір! Скажіть будь ласка вибираю готель без передплати , а мені все одно запрошує оплату. Це через те що я вже маю бронь на цю дату? Але мені потрібні дві броні в різні місця, що робити? Дякую.
woman_facepalming 1
38 0
Все фото темыКомментарии автораМои благодарочкиМои ответы
  • 1
  • 2
noavatar
Салт• 31 мая в 23:44
1
Можна
heart 3 like 1

anonim_97
Мааарковная• 31 мая в 23:44
2
Можна, ніяких проблем
anonim_166
автор Василина Семеніч • 31 мая в 23:44
3
Ответ дляСалт
Можна
Дякую , а як без передплати?
anonim_96
Дон Пэдро• 31 мая в 23:44
4
Конечно, можно
noavatar
Love_Love_Love_• 31 мая в 23:44
5
Ні це не через це
like 1
anonim_166
автор Василина Семеніч • 31 мая в 23:44
6
Ответ дляМааарковная
Можна, ніяких проблем
Дякую! Як...
anonim_97
Мааарковная• 31 мая в 23:45
7
Ответ дляВасилина Семеніч
Дякую! Як...
Як звичайно.
anonim_166
автор Василина Семеніч • 31 мая в 23:45
8
Ответ дляLove_Love_Love_
Ні це не через це
Дякую. А через що підкажете?
noavatar
Салт• 31 мая в 23:45
9
Ответ дляВасилина Семеніч
Дякую , а як без передплати?
Я свого часу бронювала без проблем. Почитайте уважно умови другого готелю, може все ж таки там якась умова передплати?
heart 2

anonim_97
Мааарковная• 31 мая в 23:45
10
Ответ дляВасилина Семеніч
Дякую. А через що підкажете?
Уважно читайте умови вашого бронювання
heart 1
anonim_166
автор Василина Семеніч • 31 мая в 23:45
11
Ответ дляМааарковная
Як звичайно.
Не бронює без оплати . Хоча вибираю позначки
noavatar
Love_Love_Love_• 31 мая в 23:45
12
Ответ дляВасилина Семеніч
Дякую. А через що підкажете?
Швидше за все там готель вимагає оплату
heart 1
anonim_166
автор Василина Семеніч • 31 мая в 23:46
13
Ответ дляСалт
Я свого часу бронювала без проблем. Почитайте уважно умови другого готелю, може все ж таки там якась умова передплати?
Дякую
anonim_166
автор Василина Семеніч • 31 мая в 23:48
14
Ответ дляСалт
Я свого часу бронювала без проблем. Почитайте уважно умови другого готелю, може все ж таки там якась умова передплати?
Вибираю готелі з такою позначкою , і все одно не бронює без грошей
attached-photo
anonim_97
Мааарковная• 31 мая в 23:49
15
Ответ дляВасилина Семеніч
Вибираю готелі з такою позначкою , і все одно не бронює без грошей
Читайте детальні умови дрібним шрифтом
noavatar
Салт• 31 мая в 23:50
16
Ответ дляВасилина Семеніч
Вибираю готелі з такою позначкою , і все одно не бронює без грошей
Ця опція може бути не для всіх номерів.
Покажіть табличку, де Ви вибираєте номер з доступних
like 1
anonim_26
Гарачий Чокалад• 31 мая в 23:52
17
Ответ дляВасилина Семеніч
Вибираю готелі з такою позначкою , і все одно не бронює без грошей
Ви бронюєте 10 ночей?
anonim_166
автор Василина Семеніч • 31 мая в 23:54
18
Ответ дляГарачий Чокалад
Ви бронюєте 10 ночей?
Так
anonim_166
автор Василина Семеніч • 31 мая в 23:55
19
Ответ дляСалт
Ця опція може бути не для всіх номерів.
Покажіть табличку, де Ви вибираєте номер з доступних
Неможливо зробити скрін , тільки що намагалася

anonim_137
КаРаКаТиЦа• 31 мая в 23:56
20
Странно, я тоже выбираю такие отели (бесплатная отмена + без предоплаты) и все нормально обычно.
anonim_166
автор Василина Семеніч • 31 мая в 23:57
21
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Странно, я тоже выбираю такие отели (бесплатная отмена + без предоплаты) и все нормально обычно.
Скажіть будь ласка картка ваша вже підв´язана до сайту? Можливо мені відмовляють бо нема картки ?
anonim_205
Сплюшка• 31 мая в 23:58
22
Может оно просто просит ввести данные карты для гарантии, а не снимает предоплату? Такое бывает.
heart 3
anonim_166
автор Василина Семеніч • 31 мая в 23:59
23
Ответ дляСплюшка
Может оно просто просит ввести данные карты для гарантии, а не снимает предоплату? Такое бывает.
Дякую . Скажіть будь ласка їм потрібен номер карти чи вони хочуть подивитися чи є на ній кошти? Бо в мене там недостатня сума .
noavatar
Салт• 31 мая в 23:59
24
Ответ дляВасилина Семеніч
Скажіть будь ласка картка ваша вже підв´язана до сайту? Можливо мені відмовляють бо нема картки ?
Так, картка має бути пов´язана
like 1
anonim_166
автор Василина Семеніч • 31 мая в 23:59
25
Ответ дляСалт
Так, картка має бути пов´язана
Дякую!
noavatar
Салт• 31 мая в 23:59
26
Ответ дляВасилина Семеніч
Дякую . Скажіть будь ласка їм потрібен номер карти чи вони хочуть подивитися чи є на ній кошти? Бо в мене там недостатня сума .
Номер карти
anonim_166
автор Василина Семеніч • 01 июня в 00:00
27
Ответ дляСалт
Номер карти
Дякую. Спробую
anonim_205
Сплюшка• 01 июня в 00:00
28
Ответ дляВасилина Семеніч
Дякую . Скажіть будь ласка їм потрібен номер карти чи вони хочуть подивитися чи є на ній кошти? Бо в мене там недостатня сума .
Им нужна именно карта, сумму на карте они не блокируют заранее.
anonim_166
автор Василина Семеніч • 01 июня в 00:00
29
Ответ дляСплюшка
Им нужна именно карта, сумму на карте они не блокируют заранее.
Дякую
anonim_220
Котя_люлю• 01 июня в 00:00
30
Ответ дляВасилина Семеніч
Не бронює без оплати . Хоча вибираю позначки
Значит там по предоплате.
heart 1
  • 1
  • 2
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff