Василина Семеніч• 31 мая в 23:43
Букінг не можна забронювати вже маючи одну бронь?
Добрий вечір! Скажіть будь ласка вибираю готель без передплати , а мені все одно запрошує оплату. Це через те що я вже маю бронь на цю дату? Але мені потрібні дві броні в різні місця, що робити? Дякую.
Котя_люлю• 01 июня в 00:01
Ответ дляВасилина Семеніч
Вибираю готелі з такою позначкою , і все одно не бронює без грошей
Там до определенного числа, смотрите по дате
КаРаКаТиЦа• 01 июня в 01:11
Ответ дляВасилина Семеніч
Скажіть будь ласка картка ваша вже підв´язана до сайту? Можливо мені відмовляють бо нема картки ?
Да, подвязана. Может быть такое
IQ 80• 01 июня в 12:25
Особисто я зустрічала варіати, це коли різниця у вартості на йодне й те саме житло, типу можна сплатити умовно зараз 100 Є, а якщо зараз не сплачувати а забронювати, з безкоштовним скасуванням, то вартість вже буде умовно 120 Є. Може у вас, щось подібне. Але зазвичай, якщо обираєте фільтр з безкоштовним скасуванням, мають підтягуватись ці варіанти. І те, що у вас бронб на ці дати, ні до чого. Я буваю у по 5 помешкатнь бронюю на одні дати, а потім вже оираю оптимальний варіант. А ще буває, що чим ближче дата, то там вже немає скасування, там вже повна оплата наперед, а якщо трохи далі по датам, то там вже з´являється безкоштовне скасування без 100% передоплати
Василина Семеніч
• 01 июня в 23:50
Ответ дляIQ 80
Дякую!
Василина Семеніч
• 01 июня в 23:52
Ответ дляIQ 80
Скажіть будь ласка а як не натрапити на шахраїв? Якщо гроші списує одразу з букінг це норм , а якщо приходить силка на оплату в смс від готелю то це шахрайство? Читаю що взламують готелі і таким чином люди втрачають кошти. А сподобався готель де треба сплатити одразу , він набагато дешевше. В нас бюджетний відпочинок то відчутна знижка була б в пригоді , але не втратити б все.
IQ 80• 02 июня в 11:15
Тут треба уважно читати умови кожного помешкання, дуже часто на сторінці помешкання є інформація, що вони не надсилають повідомлень через вайбери, ватсапи тощо, а спілкуються через платформу букінг.І оплата також через платформу букінг. За звичай оплата проходить на сайті букінг, не має бути сторонніх посилань. Принаймі у мене так. В мене є одне помешкання, в якому ми сім´єю періодично в Будапешті зупиняємось, там безкоштовне скасування, і оплата за декілька днів до заїзду. Одного разу мені приходить повідомнення на ватсап, що так і так ваше бронюванння (вказано правльний номер) потрібно підтвердити,для цього перейдіть туди то, введіть всі дані карти, з вас спишеться 1 євро, який потім повернеться, це підносилось під соусом, того щоб переірити платіжну спроможність моєї карти. Взагалі все так розписано красиво. І мене ще насторожило, бо ніколи з цього помешкання нічого такого не приходило. Я написала в момешкання через букінг, вони одразу відписались, що то не вони, і що вони не радять переходити за цими посиланнями.
Василина Семеніч
• 03 июня в 03:18
Ответ дляIQ 80
Дуже дякую!