ХвостПистолетом• 02 июня в 20:11
Есть ли у варенья срок годности?
Можно ли покупать домашнее варенье у людей на продажу?
Бутерброд и я• 02 июня в 20:12
То, что делаю лично я, то ем и через 5лет, если банка не вздулась. С рук вообще консервацию не беру, брезгую.
парИла я парИла• 02 июня в 20:28
если крепко уваренное варенье с большим количеством сахара, оно практически вечное, разве что сахар закристаллизоваться может
Сегодня сержусь• 02 июня в 20:45
Я варення і мами не їм, бо солодко та не корисно.Переварені ягоди та фрукти.
Для себе перетираю з цукром, ніколи не обдаю термічній обробці.Це смородина, малина.Ось зараз троянду ( шипшину) з цукром перетерта одну 0.5 банку на зиму, коли в роті чи на язику прищі болючі то ложка чайної троянди і все минає.
Ответ дляСегодня сержусь
Його в холодильнику тільки зберігати?
куркулиха• 03 июня в 07:41
Термін зберігання варення приблизно 2 роки. Далі фізико-хімічні процеси невпинно перетворюють продукт на г....., навіть якщо воно зі смаком варення))))
Просто у випадкових продавців готових продуктів купляти не зовсім доречно, бо там може бути забагато цукру, дуже переварене, з неякісної сировини і т.д. Але, у випадку саме з варенням, в принципі, безпечно.
Краще знайти у знайомих або у того, хто продає за передзамовленням з власної сировини. Так зможете уникнути просрочки.