Не заздріть тьоті• 03 июня в 17:00
Кишинів- в аеропорту вже нова реєстрація? Автобус краще брати за 3 год чи 5 год?
Автобус з Києва Гал транс приїжджає в 22:00, або 00:30
Виліт 3:30
Питання якщо я з дітьми, і не будемо ночувати в готелі- а чекати в аеропорту, який краще взяти автобус?
Виліт 3:30
Розумашка• 03 июня в 17:07
Вы же читали темы что 8 часов стояли и все опоздали? Регистрация за 2 часа, это 1:30, как то вы очень впритык
Гарантую неперелевки• 03 июня в 17:12
Я також за те, щоби приїхати раніше. Але тоді без готелю, мабуть, не вийде. Ми приїхали увечері, переночували в готелі поблизу аеропорту, і вранці спокійно летіли.
Трусиковед• 03 июня в 17:16
Приезжаем за 10 часов это ж граница может быть все что угодно . Вот ехали недавно 5 часов , а кто то 8 часов в аэропорту говорил
Гарантую неперелевки• 03 июня в 17:16
До речі про чекати в аеропорту (якщо довго) - пожалійте себе і дітей. Аеропорт настільки переповнений, що сісти немає де. Стояти також місця особливо немає.
пьЯНА• 03 июня в 17:29
Ответ дляГарантую неперелевки
не знаю, мы лежали
Аноним_1859• 03 июня в 17:48
Рейс, треба сподіватися, ви вже вибрали)
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3849184
Курку або рибу будемо обирати?
Чавонадо• 03 июня в 17:48
Ответ дляпьЯНА
диванчики, на втором этаже
Тоесть,людям негде присесть,а вы увалились?
пьЯНА• 03 июня в 17:51
Ответ дляЧавонадо
еще и подремала