Оце так цабе• 03 июня в 19:51
Мне надо похудеть
Килограмм на 40. Работа сидячая. Люблю поесть. Как быть?
Не кую, не мелю• 03 июня в 19:53
Ответ длявре_Динка
Перестати любити поїсти
Женщина, у вас совсем нет сердца?!
Не кую, не мелю• 03 июня в 19:53
Ответ длякогдадеЦкие
Ого, мені на 5, і не виходить.
Купите 2 чебурека на вокзале
Ответ дляНе кую, не мелю
Женщина, у вас совсем нет сердца?!
Тоді можна відрізати ногу, якраз кг 20-30
Але мені здається краще перестати любити поїсти, хоча зараз такі часи, що мабуть втратити частину тіла легше, вибачте за цинізм починалось як жарт, але наздогнала реальність
Околовита• 03 июня в 19:58
Ответ длявре_Динка
Через ці часи я і не худну, хоча до них була звичайна, обмежувалася. Тут все літає і шо, ракета шваркне, а я навіть не їла.
Гопница-Советчица• 03 июня в 19:59
Ответ длявре_Динка
Тут х одна порадниця, вже більше сісяця худне, сніданки виставляє. Молодчинка, пишаюся нею. Дуже цілеспрямована. А звичка формує тижні три, головне протриматися ці три тижні тоді стане легше
Ага. Первые 50 лет трудно. Потом уже немного легче
Барабан для дорослих• 03 июня в 20:00
Не худейте все, оставайтесь толстыми, я на вашем фоне буду одна красотка😆
Ответ дляОколовита
Та я вкс розумію, я в 23му також 15 кг набрала, тт скинула їх і намагаюсь тримати режим, але 2кг я айвих тягну з зимушки зими
ПотеряласЯ Я...• 03 июня в 20:00
Ответ дляОколовита
в мене після вчорашньої ночі була депресія. чоловік приніс київський торт, який я 100 років не їла і мене попустило.
БоХатая• 03 июня в 20:01
Ответ дляНе кую, не мелю
Собрались одни нытички
Мне на 70 надо худеть и я не ною.
Щаслива?)
Смажена полуничка• 03 июня в 20:06
Ендокринолог,всі аналізи і далі діяти.Можливо задіяти уколи,у вас мабуть вже діабет 2 типу,інсуліноризистентність і інші фактори.Треба з чогось починати,передивитись що їсте,додавати хоча б ходьбу,робити зарядку.
Незнакомлюся• 03 июня в 20:08
Исходя из психосоматики-лишний вес это защита от страха и опасности, живя в войне пятый год, ничего удивительного, что у людей лишний вес и его очень тяжело скинуть, из-за высоченного кортизола, столько лет подряд
Не кую, не мелю• 03 июня в 20:09
Ответ дляБарабан для дорослих
Ага. Но встречают по одёжке, а провожают по уму (с.)
Садоводница• 03 июня в 20:33
Ответ дляГопница-Советчица
100%
Садоводница• 03 июня в 20:33
Ответ дляБарабан для дорослих
Петросянша подкатила. СмиЩно.
Альфред Шнитке• 03 июня в 20:46
Ответ дляСадоводница
Петросянша подкатила. СмиЩно.
Это не смешно, а реальность. Я тоже за то, чтобы тут не худели.
Мадам Тю-лю-лю• 03 июня в 22:23
Ответ дляСмажена полуничка
Підтримую коментар.
Автор, якщо не маєте сили волі перелаштувати харчові звички і т.д., то або уколи або цигарки. Це якщо заїдаєте стрес.
Не виправдовуюсь• 03 июня в 23:20
Ответ длякогдадеЦкие
Ого, мені на 5, і не виходить.
Так это самое тяжёлое, 35 ушли как по маслу, а 5 немогу добить хоть стреляй, стоит теперь на месте вес.