Директриссимо• 04 июня в 20:33
Хто любить індійські фільми, що дивились?
Що порадите, можливо я щось пропустила з цікавого
Директриссимо
• 04 июня в 20:34
Ответ дляСільськаЛеді
Бахубалі подивіться, феєрично.
Не дивилась, дякую
СільськаЛеді• 04 июня в 20:35
Ответ дляДиректриссимо
Не дивилась, дякую
Смішно і дууууже пафосно. Давно дивилась. Дві частини
Директриссимо
• 04 июня в 20:39
Ответ длярукиЖимолости
Зита и Гита
Дівчата, які Зіту і Гіту пишуть в усіх темах про індійські фільми - ви і правда думаєте, що любителі індійського кіно не дивились цей фільм?
А не любителі тільки його і знають))
Викликаю на дебати• 04 июня в 20:40
Очень понравился фильм Мими. На вечер всей семьёй можно посмотреть
Зоряний Шлях• 04 июня в 20:51
фильмы Сатьяджита Рая: ’Чарулата’, ’Музыкальная комната’, ’Богиня’
Кавунка• 04 июня в 21:23
Після того, як мама мене 4 рази затягла на ’Жертву обману’, я навіть в бік індійського кіно не дивлюся. Індійські фільми - це травма мого дитинства.