Oksiiiii3676• 05 июня в 00:47

Дитина загнала голку в руку

Поговоріть зі мною, дитина 10 р ,потратила голка в руку біля ліктя десь о 17 ,аж завтра зранку сказали робитимуть операцію, загальний наркоз, шукатимуть її. Що я вона десь переміститься за ніч,як же важко 😭
Стебель березы• 05 июня в 00:48
Ого

Алина-1240• 05 июня в 00:48
Не переместиться, но вам бы ее достали, а не отправили домой
Дівчина Гілмор• 05 июня в 00:49
Рентген перед операцією може будуть робити
Краля-Галя• 05 июня в 00:49
Трололо очередное
Мадам Тю-лю-лю• 05 июня в 00:49
Да, ого. Не слышала о таком, а я 15 лет в хирургии медсестра. Как? Не представляю
Метелики на душі• 05 июня в 00:50
Целая иголка или кусок?
Вот Она Я• 05 июня в 00:50
Операцію роблять тіко після депіляції на статевих органах!
народ не ведіться це хвореньке трололо

Вот Она Я• 05 июня в 00:51
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
і не представите бо це тріль...
Краля-Галя• 05 июня в 00:51
Ответ дляВот Она Я
і не представите бо це тріль...
Та нет, чисто теоретически можно, но никто бы не ждал и удаляли сразу
Вот Она Я• 05 июня в 00:52
Ответ дляКраля-Галя
звісно...
Сегодня сержусь• 05 июня в 00:56
Чому трололо? Автор мовчить. Ціла голка? Як так? Але у мого сусіда років 20 тому в армії шматок голки був. Прооперували. Все ок. Велика голка теоретично нікуди далеко не зможе переміститися.
Вот Она Я• 05 июня в 00:59
Ответ дляСегодня сержусь
в минулій темі він збирався робити депіляцію інтимну цій же дитині... включайте критичне мислення....
Сегодня сержусь• 05 июня в 01:01
Ответ дляВот Она Я
Я не читаю тут всі теми. Мені що більше зайнятись нічим?
Вот Она Я• 05 июня в 01:02
Ответ дляСегодня сержусь
всі і не треба, у автора їх лише три в профілі
Ласую колобками• 05 июня в 01:03
У мене таке було в дитинстві, в пʼятку шматочок голки загнала, десь 3 мм. Робили дві операції - спочатку під місцевим наркозом. Це був жах((( все відчувала, чи наркоз такий, чи там більш груба шкіра. Не дістали. Наступного дня робили під загальним напокозрм,
Так, рентгеном контролювали. Мені було 13 років, все добре памʼятаю
Шрам є і зараз.
автор Oksiiiii3676 • 05 июня в 01:03
Ответ дляМетелики на душі
Целая иголка или кусок?
Ціла
Ласую колобками• 05 июня в 01:04
Ответ дляOksiiiii3676
Ціла
Буде легше діставати, ніж мій малесенький шматочок.
автор Oksiiiii3676 • 05 июня в 01:06
Ответ дляВот Она Я
І що ! Так,я цікавилась про депіляції ,бо дитині мішає волосся,але зараз тема про інше... Чого ви пишете тут всій негатив ,ідіть просто повз
Вот Она Я• 05 июня в 01:09
Ответ дляOksiiiii3676
9 річній дитині заважає волосся в інтимному місці...

автор Oksiiiii3676 • 05 июня в 01:12
Ответ дляВот Она Я
Їй 10 ,так
Вот Она Я• 05 июня в 01:14
Ответ дляOksiiiii3676
Їй 10 ,так
тоді ще 9 типу було...
Почемучечка• 05 июня в 01:26
Постарайтесь найти ушко иголки и вставьте туда нитку. Потяните и вуаля🤷‍♀️
Ласую колобками• 05 июня в 01:32
Ответ дляПочемучечка
Де знайти вушко? Що ви вигадуєте?
Смурфик• 05 июня в 01:33
Брехня.
Чоловіку дорослому зразу жопу різали, бо думали, що голка там залишилася.
Насправді вона назад у у шприц залізла, але зразу не подивилися)))
Тобто ситуація можлива, але операція на завтра - фігня якась, ніхто б дитину з голкою не залишив на ніч.
Почемучечка• 05 июня в 01:38
Ответ дляЛасую колобками
Де знайти вушко? Що ви вигадуєте?
Та ні) вигадуєте тут саме ви😜а я підігрую)
Шиворіт навиворіт• 05 июня в 06:41
Ответ дляВот Она Я
Моя теж на днях питала чому я їй не почснюю як позбавлятись там волосся, бо подружки це роблять.
Відповіла що в такому віці можна не позбавлятись повністю, в користуватись тримером або ножицями
Вот Она Я• 05 июня в 08:20
Ответ дляШиворіт навиворіт
Ага з дитячого садочку там зарослі... На випускний тримери дарують навіть...