Злюка бобер• 05 июня в 18:22

Хвалиться

Дорослий чоловік, наче адекватний, але постійно хвалиться який він унікальний, розумний, все про себе.
Весотехник• 05 июня в 18:23
слать нах такого

Sgreen• 05 июня в 18:25
Недолюблений змалечку. Хоче компенсації уваги і любові. Когось любити йому складно. Тому варто задуматися
автор Злюка бобер • 05 июня в 18:26
Ответ дляSgreen
Якось спочатку смішно, але це цілодобові вихваляння, а я, а от я…
А у нас макарошки• 05 июня в 18:27
Нам шо с этого?
Sgreen• 05 июня в 18:27
Ответ дляЗлюка бобер
Якщо постійно таке робить, то це явний показник. А вас ніколи не хвалить?
автор Злюка бобер • 05 июня в 18:31
Ответ дляSgreen
Це чоловік подруги. Вона типу ок, але він лише себе вихваляє, який він розумний, стильний. Звичайний чоловік)
Sgreen• 05 июня в 18:36
Ответ дляЗлюка бобер
Якщо в них все добре) то значить їм нормально. Хоч іншим людям буде дивно. Я подумала більш в негативному ключі.
Колись такий колега по роботі був. Любив і хвалив себе, а всіх навколо принижував
Кудлата хмаринка• 05 июня в 18:51
Ответ дляЗлюка бобер
Так хвалите его)
Все мужчины это любят
САМ_ТАКОЙ• 05 июня в 18:59
Закомплексованный