ТебеОноНадось• 05 июня в 21:28
Є привід ревнувати?
Дратує колега чоловіка, яка постійно десь поруч з ним. Якісь робочі заходи, корпоративи - він постійно згадує і розповідає про неї. Можуть разом поїхати додому на таксі, вона ще й живе в нашому районі. Може їй дати свою парасольку або шарф, бо вона "легко вдягнулася"
Пузата Хата• 05 июня в 21:55
Ответ дляВареничніца
С каких таких? Если ему хочется побыть с другой, а не с Автором.
Якщо йому хочеться бути з іншою, то розлучення - і гуляй з ким хочеш.
Вареничніца• 05 июня в 21:56
Ответ дляПузата Хата
100 процентов. Напаркуа друг другу голову морочить?
Пузата Хата• 05 июня в 21:58
Ответ дляВареничніца
Отож. А то дружину любить, але заграє до іншої.
Ні, так не має бути.
Пузата Хата• 05 июня в 22:03
Ответ дляТебеОноНадось
Отож. Я не спілкуюсь близьких іншими чоловіками, не гуляю один на один. Мені ніхто не дає свій шарф, бо я мерзну
Він витрачає на неї свій емоційний ресурс.
А він має бути у сім´ї.
До речі!
А чому ви не присутні на заходах та корпоративах?
Туди з сім´єю ходять зазвичай, якщо є сім´я.
А він має бути у сім´ї.
До речі!
жижифреймут• 05 июня в 22:08
Ответ дляТебеОноНадось
Ясно. Не там поради запитую
Автор, звідки ви знаєте стільки деталей ? Ви його допитуєте, чи сам приходить і оце все розповідає ?
Просто я працюю і чоловік працює - ми встигаємо увечері обговорити тільки питання по дітям і по продуктах ))) потім вечеря і всі сплять )))
Може і вам спробувати попрацювати ? Ніколи буде милодрами вигадувати )
ТебеОноНадось
• 05 июня в 22:09
Ответ дляжижифреймут
Він сам розпоаідає
жижифреймут• 05 июня в 22:09
Ответ дляТебеОноНадось
Він сам розпоаідає
У вас є час таке слухати ?
ТебеОноНадось
• 05 июня в 22:10
Ответ дляжижифреймут
У вас є час таке слухати ?
Він розповідає. Мені перебивати і говорити про продукти чи як?
ТебеОноНадось
• 05 июня в 22:13
Ответ дляПузата Хата
А він має бути у сім´ї.
До речі!
А він має бути у сім´ї.
До речі!
Я не люблю корпоративи, де просто застілля. Інші заходи відвідую, більшість прийнаймні
ТебеОноНадось
• 05 июня в 22:19
Ответ дляжижифреймут
У вас є час таке слухати ?
Може я різко відповіла вам. Часу не багато вільного, але ж з чоловіком спілкуємось.
жижифреймут• 05 июня в 22:22
Ответ дляТебеОноНадось
Та ради Бога ) нормально відповіли.
Значить у вас чоловік балакучий, і такий може з жінками просто дружити ! Таке буває, не переймайтеся
Крем для арбуза• 05 июня в 22:37
Ответ дляПузата Хата
Тю, чого розповідати?
Нагадати чоловіку треба, що він одружений і така поведінка неприйнятна. І що ви проти таких відносин з колегами.
Так можна дочекатися, що він буде її додому на секс запрошувати. А що? Дружина ж не проти.
Ага, а він так погодився і одразу перестав із нею спілкуватися 😂
Пузата Хата• 05 июня в 22:41
Ответ дляТебеОноНадось
Ну, тепер це ваш обов´язок - бути на всіх заходах. І якщо чоловік проти, то справа пахне гасом.
Тобто ви її бачила вже?
І як?
Як вона спілкується з вами?
Як з вашим чоловіком?
Як чоловік спілкується з вами на цих заходах?
Тобто ви її бачила вже?
І як?
Як вона спілкується з вами?
Як з вашим чоловіком?
Пузата Хата• 05 июня в 22:42
Ответ дляКрем для арбуза
Ну, розлучень ніхто не відміняв поки.
ТебеОноНадось
• 05 июня в 22:55
Ответ дляжижифреймут
Та ради Бога ) нормально відповіли.
Мене власне й заспокоює, що він без ’задньої думки’ все напряму мені розповідає. І так, він активний і любить спілкуватися
Бензопирен• 05 июня в 23:14
Ответ дляТебеОноНадось
А сказати ’не спілкуйся з нею’ - теж такий собі варіант. Вони разом працюють і будуть спілкуватися
Поговорить с мужем, рассказать, что вам неприятно, пусть ограничит общение. Вы наверняка идёте ему где-то на уступки, пусть и он пойдёт для вас. Вы имеете право на чувства, и он должен их учитывать.
Бензопирен• 05 июня в 23:15
Ответ дляБільш менш
Як я вас розумію. Мене теж дратують колежанка чоловіка. Сьогодні а нас було вінчання. Дві години провів без дзвінків, але потім відходив кожні півгодини щоб поспілкуватися по роботі. Бісить. Весь вечір іспоганив. Начебто по роботі, але не разом зі сном у цей святковий день
Ой, расскажите, как сейчас проходит процедура? Можно сделать тихо без свидетей? Без пышности? Только пара и священник?