Джонсонюк• 05 июня в 23:29

Якщо з чоловіком повна протилежність?

Доброго вечора.
З чоловіком в шлюбі 11 років.
Я кар´єристка, педант, у мене все повинно бути чисто, правильно, найкраще. Я виросла в такій же сім´ї, мама з татом такі.
Чоловік виріс в сім´ї, де всі жили одним днем, ні про що не турбувалися: є сьогодні що їсти і вдягнутися і слава Богу. Весь вільний час газети, телевізор, друзі. Діти без вищої освіти, лише школа, працюють на важких низькооплачуваній роботах.
Я побудувала кар´єру, потім бізнес. Всі фінансові блага для сім´ї тоже лише на мною зароблені кошти.
Не одноразово коли втомлюся приходять думки, що якби поруч був такий же чоловік як я, мені було б набагато легше.
Но як людина , моя підтримка, турбота мій чоловік прекрасний. Лише щось мене потурбує ( здоров´я, машина, побут і т.д.) - сам домовиться, організує. Коли важко- підтримає, допоможе.
Дівчата, поділіться історіями у кого так само.
Чи змирилася Ви з нереалізованістю і без ініціативністю чоловіка?
Навіть у вихідні, я встаю в 8 і понеслась, а чоловік спить до 10-11.
Дякую всім хто поговорити зі мною.
Зробіть вибір:
вже голосів: 55
Норм сім´я
Не норм сім´я
Інше
Залізний занавіс• 05 июня в 23:32
Ви разом 11 років, тож система працює. Можливо з таким самим високоорганізованим педантом ви б не гори підкорили, а безкінечно б нуділи між собою де має запасний рулон туалетного паперу стояти.

Моя улюблена страшко• 05 июня в 23:34
скорее вероятно то, что вы бросите мужа ради призрачного идеала, и будете находить варианты все хуже и хуже...
автор Джонсонюк • 05 июня в 23:34
Ответ дляЗалізний занавіс
Доречі дійсно, дякую за думку
Просто іноді так накриває, що я як білка в колесі, а чоловік на розслабоні.
Якось несправедливо.
Моя улюблена страшко• 05 июня в 23:35
Ответ дляДжонсонюк
Доречі дійсно, дякую за думку
Якось несправедливо.
так устраивайте и себе расслабон. это ж не муж виноват, а вы сама, что не можете расслабиться
автор Джонсонюк • 05 июня в 23:36
Ответ дляМоя улюблена страшко
Ні, кидати навряд буду, про шукати так точно не буду.
Тема більше про поговорити.
Моя улюблена страшко• 05 июня в 23:37
Ответ дляДжонсонюк
Тема більше про поговорити.
ну если про поговорить, просто поверьте: бывает намнооого хуже) просто надо смириться, что все люди разные, и его под себя не переделать никак
Залізний занавіс• 05 июня в 23:37
Ответ дляДжонсонюк
Доречі дійсно, дякую за думку
Якось несправедливо.
Я тут замислилася про те, як у нас. І ми теж в деяких побутових речах з чоловіком доволі різні, але є спільні цінності та уявлення про майбутнє, цілі. Те, що у вас перегруз це неприємно звісно, але тут скоріше питання в тому, чи він дійсно потрібен і чи ви самі можете розслабитися або вже по-іншому себе не уявляєте.

Тріль!• 05 июня в 23:37
Ответ дляЗалізний занавіс
И де)? Это ж важно)
автор Джонсонюк • 05 июня в 23:37
Ответ дляМоя улюблена страшко
Тоді рівень життя буде інший. Як фінансовий так і побутовий. Це як для багатьох не прийняти душ перед сном. Для мене це буде дуже погано.
Залізний занавіс• 05 июня в 23:38
Ответ дляТріль!
И де)? Это ж важно)
Та фіг його зна. У нас в шафці. Але ж ту який простір варіантів: вертикально, горизонтально, згори, знизу, краєм до стіни, від стіни
Моя улюблена страшко• 05 июня в 23:39
Ответ дляДжонсонюк
да ничего критичного не будет, если в меру дать себе расслабиться) даже если мыть пол не раз в день, а раз в неделю, небо не рухнет на Вас)
Тріль!• 05 июня в 23:39
Ответ дляЗалізний занавіс
Ну, фсе)) Задача нерешаемая)
автор Джонсонюк • 05 июня в 23:39
Ответ дляЗалізний занавіс
Перегруз потому що все роблю сама грубо говоря. Якщо цього не робитиму якість життя сильно просяде по всім напрямкам.
Моя улюблена страшко• 05 июня в 23:40
Ответ дляЗалізний занавіс
а у нас на шкафу! это ж место в шкафу занимать будет)) а на шкафу - пыльно. можно реально спорить до бесконечности)
автор Джонсонюк • 05 июня в 23:41
Ответ дляМоя улюблена страшко
Дякую
ГейСюда• 05 июня в 23:42
Ми зростаємо тоді, коли починаємо сприймати інших з розумінням, що всі ми різні і не намагаємось їх виправити. Мені це теж дуже важко вдається, але щоденно працюю над собою і маю найпрекрасніші стосунки. Є моменти, які дратують, але тоді я намагаюсь розбиратись з собою.
Нервогенератор• 05 июня в 23:45
У вас типовий невроз
Ви сама як білка в колесі і від чоловіка того вимагаєте

Куди вас несе у вихідні і свята о 8 ранку?
Невже не роботу?

Таксуєте по вихідних?

Ляжте відпочиньте і відчепитьсчя від домашніх
автор Джонсонюк • 05 июня в 23:45
Ответ дляГейСюда
Дякую
ГейСюда• 05 июня в 23:45
Ой, дівчата, мені просто нереально допомогла терапія, вже рік, як в ній. І це просто якесь прозріння. Наскільки я раніше діяла по-дурному, не розуміючи себе

Зліпок ступні• 05 июня в 23:45
Ви напрягака, чоловіку терпіння.
автор Джонсонюк • 05 июня в 23:48
Ответ дляНервогенератор
У вас типовий невроз

Невже не роботу?

Таксуєте по вихідних?

На вихідних в домі складати (хоча двічі на тиждень прибирає помічниця), щось смачне готувати..справ мільйон.
Нервогенератор• 05 июня в 23:47
У мене тітка така.
Нікому спокою у вихідні нема.
Всі мають бути з раннього ранку построєні на підвіконні.

якщо ні, то всім домашнім будуть непереливки

Старша дочка із зятем до них останній час і їздити перестали.
автор Джонсонюк • 05 июня в 23:48
Ответ дляНервогенератор
У мене тітка така.
Нікому спокою у вихідні нема.

У мене слава Богу не так. Я сама упахуюся, чоловік спить до 10-11.
Нервогенератор• 05 июня в 23:49
Ответ дляДжонсонюк
Так а що там складати тоді? І чому не можна після 10 поскладати?

Хто у вас там все розкидає, що двічі на тиждень не достатньо складати?
Троє дітей дошкільного віку?
Самая СоветЧиваЯ• 05 июня в 23:49
Ответ дляДжонсонюк
Доречі дійсно, дякую за думку
Якось несправедливо.
А зачем вы гонитесь? В чем суть такой жизни?
автор Джонсонюк • 05 июня в 23:50
Ответ дляНервогенератор

Троє дітей дошкільного віку?
Зараз мене закидають синіми тьотками, но дітей нема. Но будинок великий.
Нервогенератор• 05 июня в 23:50
Ответ дляДжонсонюк
Ну так вас хтось заставляє упахуватися?

Про таких кажуть : «За дурною головою нема ногам спокою»

Ви упахуєтесь і всі мають, ага)
автор Джонсонюк • 05 июня в 23:51
Ответ дляГейСюда
Як часто ви зустрічаєтеся з психологом? Скільки платите?
Норм психолог кажуть від 100 у.е.
бибизяна• 05 июня в 23:52
Ответ дляНервогенератор
У мене тітка така.
Нікому спокою у вихідні нема.

Підтверджую, життя з такими з шилом в одному місці - мука
Маю сечі• 05 июня в 23:52
Ответ дляДжонсонюк
Зачем? Спите себе вместе с мужем. Что-то вкусное - закажите доставку. Угомонитесь. Либо не жалуйтесь, так как подрываться в 7 у ра в выходные это ваше желание, а не необходимость.