Непереможна• 06 июня в 08:34
Це мені до психіатра?
Цікавить чужий досвід у подібних ситуаціях
Весь час хворію і не сплю нормально. Почалося таке десь рік тому, то гірше, то краще. Моральний стан при цьому ок, є якісь плани, бажання жити, навіть енергія є, якщо безсоння не дістає. Думала анемія/пременопауза/дитина носить додому болячки і моя імунка в шоці/ревматоїднмй артрит/рак. На депресію чи тривожний розлад не думала, бо емоційний стан наче ок
Два дні була на лікарняному, відпочила трохи, розслабилася. Ввечері тригер у вигляді новин і дитина не захотіла йти у музичну школу😁 і мене як накрило. Плакала кілька годин і не могла зупинитися. І наче пружина всередині розтиснулася. Але вночі я знову не спала
Оце думаю чи мені зразу до психіатра і спробувати АД (я ніколи в житті їх не приймала) чи виключити всі можливі фізичні причини. Я за кордоном то це трохи складно все організувати
КротоТо• 06 июня в 19:16
Ответ дляНепереможна
І мелатонін, і магній і комплекс вітамінів за 50 євро на місяць
Спробуйте фітоестрогени або менопаузальні комплекси. Ще доволі ефективною є Ашваганда. Вона показує гарні результати по зниженню рівню кортизолу, тривожності та проблем із засипанням в дослідженнях. Я б радила почати з дози 450 після вечері. Іноді радять прийом до 3 раз на добу, але з того що бачу я по дослідженнях краще 1 раз на добу всю дозу у вечірній час
КротоТо• 06 июня в 19:19
Ответ дляПомилуйте мадам
Я пью триттико от бессонницы, начала спать как ребенок, качество жизни взлетело.
Це вже АД, тобто рецептурний препарат і це вже виключно по призначенню лікаря. Добре, що він вам допомагає і у вас покращився сон та загальний стан.