Анютины ласки• вчера в 12:58
Как стать себе опорой? Как стать себя тем берегом успокоения?
Чтобы расслабиться и перестать контролировать все.
Душка-свекрушка)))• вчера в 13:00
Шаг за шагом. Это очень сложно. Вначале придется прям ломать себя. А когда поймёте, что мир не рухнет, если что-то не контролируете, уйдет и тревога. Но это не быстро.
Трохи злякана• вчера в 13:05
Любящий мужчина, в котором вы уверенны, который берет ответственность
Мой завтрак• вчера в 13:05
Ответ дляТрохи злякана
полностью поддерживаю!
Обнемашечка• вчера в 13:06
Ответ дляok1904
Для початку, достатньо групові практики. А далі можна самому.
Кому?
Обнемашечка• вчера в 13:07
Ответ дляТрохи злякана
Тут в собі не можна бути впевненою)) а ви мужчіна кажете
Я супер-пупер• вчера в 13:08
Ответ дляТрохи злякана
В мене такий є.
Це нічим не помагає, якщо ти уже звикла все сама і тривожна по життю
.
І, звичайно, такого дуже тяжко найти, але і це не гарантія успіху.
Це зовнішній чинник, а не внутрішній
. І, звичайно, такого дуже тяжко найти, але і це не гарантія успіху.
Це зовнішній чинник, а не внутрішній
Обнемашечка• вчера в 13:08
Ответ дляЯ супер-пупер
В мене такий є.
.
Це зовнішній чинник, а не внутрішній
Звичайно. Мужчіна може зникнути, а опори внутрішньої так і не має((
Я супер-пупер• вчера в 13:08
Ответ дляОбнемашечка
Ну так і є.
Розумна жінка завжди це має розуміти.
Та никада в жизни• вчера в 13:09
Ответ дляТрохи злякана
автор хочет опираться на себя.
а вы ей предлагаете опираться на мужика
Мой завтрак• вчера в 13:09
Ответ дляok1904
Це зовнішня опора. Мова в темі наче про внутрішню
вы тоже описали формирование внутренней опоры через внешнюю - ’що саме Вам дає задоволення’.... а мужчина это одна из внешних опор для формирования внутренней)
Обнемашечка• вчера в 13:11
Ответ дляЯ супер-пупер
Ну так і є.
Розумна жінка завжди це має розуміти.
Ну так. Бо там зверху писали, що розчинитись і довіритись))) ага, счас
Я супер-пупер• вчера в 13:13
Ответ дляОбнемашечка
Я майже так і зробила в першому шлюбі.
І перший чоловік мене розлюбив і кинув.
Добре, що я була молодою, але не дурною, то була хороша кар´єра і відкладені гроші на своє житло.
Інакше я б здуріла від думки, як жити далі
І перший чоловік мене розлюбив і кинув.
Обнемашечка• вчера в 13:12
Ответ дляМой завтрак
І що як не знайдеться достойний такі і ходити без опори?))) Просто деяким жінкам треба зрозуміти, що не всім жінкам треба мужчінка для цього.
Обнемашечка• вчера в 13:12
Ответ дляЯ супер-пупер
Я майже так і зробила в першому шлюбі.
І перший чоловік мене розлюбив і кинув.
Мой завтрак• вчера в 13:13
Ответ дляОбнемашечка
Повторюсь - мужчина - как один! из способов, среди всего прочего ... а не единственный способ
Обнемашечка• вчера в 13:15
Ответ дляМой завтрак
Повторюсь ще раз - не всім потрібна ця складова.
Мой завтрак• вчера в 13:16
Ответ дляОбнемашечка
я и не писала этого)
кому не надо - вычеркиваем мужчину из списка опор)
Ответ дляМой завтрак
Раніше я теж на 100% була впевнена, що головна моя опра- чоловік, який візьме на себе відповідальність, так і було, але війна все змінила. Крок за кроком я знайшла інші опори, те, що приносить мені задоволкння( процеси, рухи, вивчення нового, вдале використання вже здобутого досвіду).
Обнемашечка• вчера в 13:17
Ответ дляМой завтрак
я и не писала этого)
Може і не ви. Там жіночка писала що мужчінка і все)) не дивлюсь на ніки
Мой завтрак• вчера в 13:20
Ответ дляok1904
ну так это ж понятно, что ’все яйца не складывают в одну корзину’)
есть много внешних опор, среди которых и поддерживающее окружение (мужчина среди этого окружения)
Я не говорю, что нет мужчины - нет опоры.
Хорошо когда мужчина может быть одной из опор, но не единственной
Ответ дляМой завтрак
я и не писала этого)
Ще ж таке явище, що з часом ’ переростаєш’ свого мужчину і він перестає бути опорою. Поки тягнешся до його рівня то наче опираєшся, а потім обертаєшся, а він десь плететься позаду, іноді починає намагатися наздогнати, а ти впевнено рухатися впередд
Ответ дляМой завтрак
За роки війни я змінила декілька раз оточення, думала, що з переїздом опорою буде чоловік, але виявилося, що є більш сильні опори, це соціум, хоббі.
Мой завтрак• вчера в 13:23
Ответ дляok1904
поэтому ко всему в нашей жизни нужно относится как ко временному явлению и спокойно воспринимать, что со временем или под давлением обстоятельств ’опора’ может терять свою значимость и функциональность - это я про друзей, мужей... и т.д.