Покращена• 06 июня в 21:25
Наша тендітна 90 кг пані із сніданками сьогодні в ударі
Ржу і не можу спинитися)
Як вам, дівчата?
Я завжди говорила, що дієта небезпечна для психічного стану
Як вам, дівчата?
Покращена
• 07 июня в 00:20
Ответ дляan.ge.lina
Ось перша тема що попала на очі,а тем там купа і таких під´їбок в усіх темах немірянно,тиждень треба щоб усе перескрінити,а з кожною новою темою образи наростали і їх ставало більше і більше,почали розкладати автора на молекули і обговорювати кожен ніготь
Але там вона не пише мерзоту)
Як дивно виходит.
100%• 07 июня в 00:20
Ответ дляПокращена
Але там вона не пише мерзоту)
Як дивно виходит.
Бо вона адекватна,а коли мерзоти довели,вона вибухнула,усе логічно
an.ge.lina• 07 июня в 00:22
Ответ дляПокращена
Але там вона не пише мерзоту)
Як дивно виходит.
Звичайно,вона це терпіла довго,а потім почала розмовляти на тій же мові
Заюшка_хозяюшка• 07 июня в 06:39
Ответ дляПокращена
Де її і хто обісрав?
Принесіть скрін, якщо її дійсно обісрали
Я заходила читала кілька тем. То ту пані дійсно хейтять . Є така порадниці що як какашка вчепилась в пані, і в кожній темі обирає. Прилипала що в Лондоні мешкає.
Заюшка_хозяюшка• 07 июня в 06:48
Ответ дляПокращена
Зовсім ні. Хіба можна примусити людину виконувати чиїсь поради.
А от гівном поливати людей, котрі навіть їй нічого не радили , точно права не має, навіть якщо вона товста
Пані мала на увазі фігуру кентавра взагалі, а не чиюсь конкретну фігуру. Не всім подобаються кентаврихи. Я теж вважаю оті накачування жопи антижіночими. Та це їх тіло, подобається бути кентаврами хай будуть. Тільки не треба на всіх наїзжати що вони дупу не качають., бо кентавром бути самотньо.
Прилипало• 07 июня в 09:04
Ответ дляЧеширская кошечка
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3849427 наслаждайтесь😀
И что такого смешного или странного в том, что человеку с весом 90 кг не нравится человек с весом 60 кг? Или вес это единственный критерий? Автор темы с завтраками не спрашивала советов, и с гнилью автор этой темы и те, кто ей подгавкивает, как свора базарных шавок
Чеширская кошечка• 07 июня в 09:08
Ответ дляПрилипало
Вы что, не понимаете разницу между «не понравилась» и всеми теми эпитетами, которые она написала ей? Смешно то, что завтраки в 90 кг рассуждает что у нее «ляшища» меньше, чем у бутузика в 60 или сколько там у нее
Прилипало• 07 июня в 09:11
Ответ дляЧеширская кошечка
Она отвечает подобным на подобное, и зачинщиком была не она. Не вижу смысла продолжать эту убогую тему. Такое..фу
Лепешечка• 07 июня в 16:40
Ответ дляПокращена
В шквал гівна на 60 кг дівчат?)
Ви 60 кг кабаниха чи ні?)
При 60 кг не всі кабани, то вам так не повезло з пропорціями, шо ви кабаниха.
Лепешечка• 07 июня в 16:47
Ответ дляКоролева спама
смотрите, чтобы себе не нажрали с болячками, стебаясь с другого человека
вы причину её 90 кг не знаете, чтобы бегать за ней по ее темам и свои создавать
Дякую, яякось за 43 роки нічого не нажерла, ні під час вагітностей, а потім просто почала пухнути ну і + стрес. Купа аналізів, лікарів, досліджень, жменями ліки, вітаміни, бади. Слава Богу, все під контролем, але постійно здаю аналізи, п´ю вітаміни, ліки щось курсами, щось постійно
Лепешечка• 07 июня в 17:30
Ответ дляПокращена
Але там вона не пише мерзоту)
Як дивно виходит.
Чому ж дивно?