Покращена• вчера в 21:25
Наша тендітна 90 кг пані із сніданками сьогодні в ударі
Ржу і не можу спинитися)
Як вам, дівчата?
Я завжди говорила, що дієта небезпечна для психічного стану
Як вам, дівчата?
Покращена
• 1 час назад
Ответ дляan.ge.lina
Ось перша тема що попала на очі,а тем там купа і таких під´їбок в усіх темах немірянно,тиждень треба щоб усе перескрінити,а з кожною новою темою образи наростали і їх ставало більше і більше,почали розкладати автора на молекули і обговорювати кожен ніготь
Але там вона не пише мерзоту)
Як дивно виходит.
100%• 1 час назад
Ответ дляПокращена
Але там вона не пише мерзоту)
Як дивно виходит.
Бо вона адекватна,а коли мерзоти довели,вона вибухнула,усе логічно
an.ge.lina• 1 час назад
Ответ дляПокращена
Але там вона не пише мерзоту)
Як дивно виходит.
Звичайно,вона це терпіла довго,а потім почала розмовляти на тій же мові