Замулена ріка• 07 июня в 13:45

Гормональна замісна терапія під час менопаузи

Привіт, хто яку заміну терапію приймає ) розглядаємо фемостон конті або конті міні, естрожель і утрожестан, або може щось рослинне?
автор Замулена ріка • 07 июня в 14:18
Ответ дляПутающаяся
Вони прямо такі нестерпні?
А ви не приймаєте хоча б трав´яні?

ОдинРазНадетое• 07 июня в 14:19
Ответ дляПутающаяся
Щитовидку ещё проверить. Пока месячные регулярные, я бы зря не тратила деньги на анализы на гормоны, а просто посещала регулярно гинеколога.
Хотя это может быть уже началом гормональной перестройки. У меня тоже примерно в этом возрасте были проблемы со сном, но совпало с началом полномасштабной, поэтому сложно сказать,что именно повлияло.
Щитовидную проверяла ,хорошо все
Путающаяся• 07 июня в 14:19
Ответ дляЗамулена ріка
Так і дуже стали боліти суглоби, якщо можно продовжити собі трохи молодості чому б не спробувати і не мучатися. Хочу спробувати
Якщо суглоби, то так. Щоб уникнути остеопорозу.
Путающаяся• 07 июня в 14:21
Ответ дляЗамулена ріка
А ви не приймаєте хоча б трав´яні?
Писала вище, приймаю рослинні. Але ні в мене, ні в кого з жінок з мого роду не було проблем з суставами. І раку також, ттт,і вони не приймали згт. Тож я боюся.
автор Замулена ріка • 07 июня в 14:25
Ответ дляПутающаяся
А побачила. Так розумію. А який зараз рослинний приймаєте ? Бо їх тех багато і різні по складу, дивилася з соєю і диким ямсом
Хочу барабульки• 07 июня в 14:32
Ответ дляПутающаяся
Я бы на вашем месте сейчас об этом просто не думала. Будете решать проблему по мере поступления. Пока месячные ещё регулярные, можно периодически пропивать магний или успокоительные курсом, если у вас тревожность повышенная
Спасибо❤️
Єдина Країна• 07 июня в 18:23
Ответ дляЗамулена ріка
У мене вже постменопауза. Період пременопауза + менопауза важкувато переносила. Не лише із-за частих припливів. Загострилися проблемки по кардіології і неврології. Біль у хребті і скутість постійні (до цього були вже проблемки з хребтом). За декілька років до пременопаузи відбувся компнесійний перелом хребця у грудному відділі на фоні вираженого дефіциту вітаміну Д та зниженого показнику кальцію. ЗГТ не приймала, так як була неконтрольована артеріальна гіпертензія і в анамнезі було ТІА, це є протипоказаннями. Лише негормональні препарати приймала (Аб´юфен, Менопейс, ще купляла (вже не пам´ятаю назви), потім перейшла на Меномедін (є ще Меномедін-М). Препарати, які призначали кардіолог і невролог. Заспокійливі препарати.
Играю_на_кларнете• 08 июня в 15:18
Ответ дляЗамулена ріка
Коли почали боліти суглоби, то почала постійно пити омегу, стало значно краще
Играю_на_кларнете• 08 июня в 15:19
Ответ дляЗамулена ріка
Нема рік
То вже можна

Играю_на_кларнете• 08 июня в 15:22
Ответ дляДело было давно
Хирургическая менопауза, был полный треш (потому что резко за четыре часа организм лишили всех половых гормонов), я почти умирала от приливов, одышки, тахикардии, прямо реально почти до потери сознания. И плюс возраст относительно молодой а отсутствие эстрогена ведёт к остеопорозу, проблемам с сосудами и т.д. Назначили Эстрожель, пока была зима было вообще супер. Щас в жару вернулись приливы, слабые но допустим на улице все равно дискомфорт но. Собираюсь пойти к врачу, я на одном нажатии сейчас, узнаю может перейти на два. Если бы не гзт не знаю как выжила бы сейчас если меня в мороз жарило так что чуть не вырубалась
.
Играю_на_кларнете• 08 июня в 15:25
Ответ дляЗамулена ріка
А естрожель мазали 1 чи 2 натиснення ? Утрожестан 100 чи 200мг? Ця схема допомагала додати симптоми менопаузи?
Спочатку 1, потім 2. Утрожестан 100 25 днів + 5 перерва.
Так, допомагала якись час, а потім перейшла на фемостон.
До речі, на фемостоні навіть холестерин прийшов в норму
автор Замулена ріка • 08 июня в 17:06
Ответ дляИграю_на_кларнете
Дякую! Скажіть будь ласка а в ті 5 днів перерви утрожестану, не було кровотечі відміни ?
Фемостон у вас зараз яке дозування 1 чи 2 естрогену, конті чи звичайний?
Играю_на_кларнете• 08 июня в 21:46
Ответ дляЗамулена ріка
Ні, не було. Але іноді йшли місячні. Могло довго не бути, а потім знову.
А от на фемостоні є кровотечі відміни. Спочатку пила 2/10, все було добре, але з 7го місяця щось змінилося і виглядало як недостатність прогестерону - постійна набряклість, біль в грудях, затримка навіть кровотечі відміни. Лікар сказав перейти на 1/10, поки на ньому
автор Замулена ріка • 09 июня в 00:03
Дуже цікаво, а скажіть будь ласка ,якщо пробувати теж естрожель і утрожестан, то обов´язково робити 5 днів перерву чи можно спробувати на постійній основі один натиск естрожелю + утрожестан 100 без перерв
Играю_на_кларнете• 17 июня в 09:54
Ответ дляЗамулена ріка
Не бачила, тому що ви написали як окреме повідослення.
Естродель постійно, утрожестан перерва.
І періодично дивитись лг і фсг, бо потім естрожель треба підвищити.
І замість естрожелю мені більше подоб.лензетто.
А аналізи ви вже здали?
автор Замулена ріка • 18 июня в 00:08
Ответ дляИграю_на_кларнете
Естродель постійно, утрожестан перерва.
А аналізи ви вже здали?
Дуже дякую❤️, вибачте дійсно написала не уважно запитання.
Ні ще не здавала аналізи. Треба щоб лг фсг були як раніше при місячних ще?
Играю_на_кларнете• 18 июня в 13:08
Ответ дляЗамулена ріка
Не зрозуміла питання?
Які мають бути?
Напишіть тут результати і гляну
автор Замулена ріка • 18 июня в 21:11
Ответ дляИграю_на_кларнете
Не зрозуміла питання?
Які мають бути?
Напишіть тут результати і гляну
Лг ФСГ маю на увазі при замістній терапії повинні знизитися до рівня як до клімаксу були ?
Играю_на_кларнете• 18 июня в 22:04
Ответ дляЗамулена ріка
Або майже до того.
Але я маю на увазі, чи робили ви зараз, до ЗГТ

автор Замулена ріка • 19 июня в 11:15
Ответ дляИграю_на_кларнете
Або майже до того.
А ні ні ще не робили нічого. Дякую
Играю_на_кларнете• 19 июня в 13:14
Ответ дляЗамулена ріка
А ні ні ще не робили нічого. Дякую
Краще зробити, щоб розуміти, на скільки виражені дефіцити
автор Замулена ріка • 19 июня в 14:57
Ответ дляИграю_на_кларнете
Так дуже дякую!