Глаза_в_3_карата• 07 июня в 14:12
Що робили коли дитина відмовлялась їсти все підряд і це тривало місяцями?
3 роки
Леді Душка• 07 июня в 14:14
Ну, моей дочери 16-ть, это продолжается годами) всё подряд не ест, готовлю то, что любит и ест, то что не любит есть не заставляю.
Моторошні троянди• 07 июня в 14:19
У меня не хочет другого нет и ест, ей уже 13 лет и то борщ сварю она его не любит кушать хочет ест
Чупа-чупс• 07 июня в 14:21
Надо было несколько дней пожить с ребенком родственников. Когда сварила суп и услышала ’не буду морковку, не буду лук’, я поняла что я попала
Глаголиця• 07 июня в 14:36
Син п ісля мононуклеозу перестав їсти. Їв булки і фрукти (не всі) перестала купувати булки зовсім, і став їсти не все, але розширилося поступово
Українська Мрія• 07 июня в 14:40
Моєму 16, все чекаю етап, що буде змітати все підряд і ніяк. Макарони, крильця- максимум його. Зпвжди у нього немає апетиту, я так заздрю людям чиї діти щось просять у магазині, чи мають улюблене блюдо, мій їсть через нехочу, рявкну щоб раз вдень поїв, подзьобає щось, в школу іде - голодний, приходить- він ще не зголоднів, іде гуляти, на тренування, ввечері я приходжу з роботу, якщо під ніс поставлю і включу овчарку- їсть, буває, що добу не їсть, каже, що не хоче. Вага нормальна, 178см, вага 72кг. Готую я завжди свіже, стараюсь так, як він любить, а він не притронеться.
Садова гойдалка• 07 июня в 14:56
Ответ дляУкраїнська Мрія
Поза домом під´їдає. Вага не мала у нього.
Моєму 16 р заставити щось нормальне поїсти то трагедія, зато всяку фігню ( піцца, хот-дог,шаурма) то готовий їсти(
ШанельКуКу• 07 июня в 15:13
Ответ дляМоторошні троянди
Я не ела, пила чай